Pranešimas spaudai

VIRTUVĖS BALDŲ PROJEKTAVIMAS, GAMYBA IR MONTAVIMAS !!!

Paskelbta: 2022-01-05

ALGIMANTO BALDAI, UAB Virtuvės baldai projektuojami atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius. Baldų išmatavimai gali būti labai įvairūs – pagal Jūsų pageidavimus. Baldų projektavimas, pagal individualų projektą suteikia nepakartojamą, ryškų ir įsimintiną vaizdą. Gaminti baldus pagal individualų projektą verta dar ir dėl to, kad projektuojant numatomi visi baldų naudojimo niuansai, atsižvelgiama į būsto savitumą, baldų šeimininkų įpročius ir pageidavimus.

UAB „Algimanto baldai“ specialistai kiekvienam naujam baldui gali padėti surasti tinkamiausią vietą patalpoje. Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvažiuos į Jūsų būstą ir atliks visus reikiamus matavimus, kurių gali prireikti projektuojant baldus. Tuomet bus parengiamas kompiuterinis projektas ir pagal jį gaminami baldai. Profesionaliai atlikti matavimai užtikrina, kad baldai idealiai tiks Jūsų patalpoje. Tikslūs patalpos matavimai ypač svarbūs gaminant virtuvės baldus.

Virtuvė – jaukiausia namų vieta, į kurią užsukame pasistiprinti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Daugeliui šeimų virtuvė – ne tik valgio gaminimo vieta, bet ir valgomasis. Todėl virtuvės baldų įranga ir jos dizainas yra ypač svarbūs. Planuojant virtuvės baldus, būtina atsižvelgti į įrangos išdėstymą. Buitinė technika, plautuvė, spintelės turi būti išdėstyti taip, kad viskas būtų po ranka. Geras virtuvės baldų ir visos įrangos suplanavimas padės nepavargti, pajusti tikrą maisto gaminimo malonumą. Todėl šio kambario dizainas – ypač svarbus ir virtuvės remontą reikia pradėti nuo gero virtuvės baldų projekto!

Užsisakydami baldus pagal individualų projektą, galite pasirinkti medžiagas ir jų derinius pagal savo pageidavimus ir finansines galimybes. Spalvos, stilistika, faktūros, apdailos elementai – viską galite priderinti prie patalpos interjero ir viso būsto stiliaus. Mūsų specialistai patars ir suprojektuos bei pagamins įvairaus sudėtingumo ir bet kokios spalvinės gamos virtuves baldus. UAB „Algimanto baldai“ suteikia Jums galimybę pamatyti, kaip atrodys naujieji Jūsų baldai dar prieš juos užsisakant. Pagal su Jumis aptartą idėją mes greitai ir kokybiškai parengsime ir Jums pateiksime trimatę būsimo baldo vizualizaciją. Galime smulkiai pavaizduoti kiekvieną elementą, spalvą ir faktūrą. Pamačius vizualizaciją, apsispręsti bus dar paprasčiau.

Daugiausiai dėmesio skiriame aukštai kokybei ir išskirtinumui. Mūsų patyrę dizaineriai padės išsirinkti geriausiai Jums tinkantį variantą, patars, kaip suderinti spalvas, formas ir kokias gaminimo medžiagas geriausiai rinktis, kad jūsų virtuvė taptų jaukesnė. Įmonė savo originalumu, išbaigtumu ir nepriekaištingais rezultatais džiugina net ir pačius išrankiausius klientus. Modeliuodami virtuvės baldus, nesiorientuojame į standartus, o tiesiog stengiamės įgyvendinti Jūsų įsivaizduojamą projektą už tinkamą kainą.

PATIKĖKITE SAVO SVAJONĘ MUMS, O MES JŪSŲ VIRTUVĘ PAVERSIME JAUKIA IR MALONIA VIETA !!!

www.algimantobaldai.lt
Užsakymams:
+370 5 230 50 30
+370 699 40 938
uzklausos@algimantobaldai.lt

ALGIMANTO BALDAI, UAB


(5) 2305030
info@algimantobaldai.lt

www.kaunotarpininkai.lt
www.jung.lt
www.gpspartneris.lt
miskinta.lt
www.paminklai.lt