Pranešimas spaudai

VERSLO DOVANOS IR REKLAMINĖ ATRIBUTIKA !!! DAUGIAU NEI 1 000 VERSLO KLASĖS DOVANŲ IR REKLAMINĖS ATRIBUTIKOS IDĖJŲ VIENOJE VIETOJE !!!

Paskelbta: 2020-08-03

MAKO REKLAMA, UAB LOGO reklama (www.logoreklama.lt) naujas, šiuolaikiškas, aiškus bei paprastas reklaminių dovanų katalogas. Dovanų kataloge, rasite norimą produkto specifikaciją, savybes, spalvas, dydį, išmatavimus, pakuotes, galimus dekoravimo būdus, vizualizacijas su pavyzdiniu logotipu ir begalę kitų atributų.

PREKĖS: REKLAMINIAI BLONKNOTAI, KONFERENCIJŲ DĖKLAI su Jūsų logotipu, užrašu ar ženklu. REKLAMINĖS RAŠYMO PRIEMONĖS: plastikiniai, metaliniai ir ekologiški tušinukai, rašiklių rinkiniai ir pieštukai personalizuoti jūsų įmonės ženklu. PUODELIAI, GERTUVĖS IR TERMOSAI: Personalizuoti puodeliai, termosai, įprastos sportinės, su infuzoriumi bei išmaniosios gertuvės, termo puodeliai ir termosai išskirtinio dizaino bei funkcionalumo, dekoruoti Jūsų logotipu. KELIONĖS REIKMENYS: Kelioninės kuprinės, lagaminai, krepšiai, sportinės tašės, kosmetinės, rankinės dokumentas bei kiti kelionės reikmenys gali tapti reklaminėmis dovanomis uždėjus Jūsų logotipą ar ženklą. TEKSTILĖS GAMINIAI: Marškinėliai, kepurėlės, skarelės, džemperiai, liemenės, rankšluosčiai bei daug kitų reklaminių tekstilės gaminių su Jūsų išsiuvinėta spauda.ĮVAIRIŲ TIPŲ: teleskopiniai, dideli, segmentiniai ir įprasti skėčiai gali tapti praktiška verslo dovana su Jūsų įmonės logotipu. TELEFONŲ IR KOMPIUTERIŲ PRIEDAI: Telefonų laidai ir jungtys, įkrovikliai ir išorinės baterijos, USB atmintinės bei šakotuvai, kuriuos naudojame kasdien, gali taip pat tapti verslo klasės dovanomis uždėjus Jūsų logotipą.LAIKRODŽIAI: Išmanieji sportiniai laikrodžiai gali tapti visur ir visada matoma Jūsų reklama, jeigu uždėsime Jūsų norimą logotipą ar ženklą ant laikrodžio apyrankės. ĮRANKIAI IR ŽIBINTUVĖLIAI: Dekoruojami daugiafunkciniai įrankiai, matavimo ruletės, liniuotės, žibintuvėliai ir peiliukai Jūsų norima spauda, užrašu ar ženklu. NAMŲ REIKMENYS: Prieskonių malūnėliai, pjaustymo lentelės, grafinai vandeniui ir vynui, kamščiatraukiai, vyno kibirėliai bei daug kitų namams aksesuarų gali būti papuošti Jūsų prekiniu ženklu. LAISVALAIKIO PREKĖS: Smagiam laisvalaikiui akiniai nuo saulės, šaltkrepšiai, pikniko reikmenys, grilio priemonės, paplūdimio ir stalo žaidimai bei galvosūkiai dekoruojami pagal Jūsų užsakymą. GARSO ĮRANGA: Bevielės garso kolonėlės, uždaros ausinės su Jūsų prekiniu ženklu ar logotipu gali tapti ne tik gera dovana, bet ir populiari prekė.

PASLAUGOS: VERSLO DOVANŲ DEKORAVIMAS. Naudojame įvairius dekoravimo būdus: tampografija, šilkografija, skaitmeninis siuvinėjimas, lazerinis graviravimas, skaitmeninė spauda.
Su savo laboratorija ir testavimo centru galime taikyti spaudos uždėjimą ant beveik visų rūšių paviršių ir gaminių. Užtikriname greitą ir patikimą produktų su Jūsų logotipo, užrašo spauda gamybą.

„LOGO REKLAMA“ _ TAI DAUGYBĖ VERSLO DOVANŲ, REKLAMINĖS ATRIBUTIKOS, PROFESIONALIOS SPAUDOS IR PATRAUKLIŲ KAINŲ VIENOJE VIETOJE.

Daugiau informacijos, rasite apsilankę tinklalapyje: www.logoreklama.lt

MAKO REKLAMA, UAB


(646) 36556
info@makoreklama.lt

www.vaziuokle.lt
www.miskinta.lt
www.kaunotarpininkai.lt
www.paminklai.lt
www.adordinem.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius