Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Pranešimas spaudai

TARPTAUTINIŲ KROVINIŲ GABENIMO PASLAUGOS, SADĖLIAVIMO PASLAUGOS IR MUITINĖS TARPININKŲ PASLAUGOS

Paskelbta: 2019-01-11

ŠIAULIŲ TIEKIMO BAZĖ, UAB UAB "ŠIAULIŲ TIEKIMO BAZĖ" pagrindinė veikla yra tartptautiniai krovinių gabenimai. Įmonė teikia sandėliavimo paslaugas ir muitinės tarpininkų paslaugas.

TARPTAUTINIŲ KROVINIŲ GABENIMO PASLAUGOS: Įmonės krovininį parką sudaro 7 DAF markės vilkikai su puspriekabėmis. Automobiliai aprūpinti ADR įranga ir yra sertifikuoti pavojingų krovinių pervežimams. Automobilių parkas yra nuolat atnaujinamas, todėl atitinka tarptautinius techninius reikalavimus ir standartus. Klientų saugumui visi mūsų gabenami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Pageidaujant užsakovui įmonė gali apdrausti krovinį papildomu draudimu. Bendrovėje dirba virš dešimt patyrusių tolimųjų reisų vairuotojų, kurių kiekvienas yra aprūpintas modernia komunikacine įranga. Tokiu būdu bendrovės logistikos specialistai, bet kurią akimirką yra pasirengę pranešti apie gabenamo krovinio koordinates ir pristatymo laiką.

DARNAUS LOGISTIKOS PADALINIO, KVAKIFIKUOTŲ VAIRUOTOJŲ BEI TRANSPORTO PRIEMONIŲ DARBO HARMONIJOS DĖKA ĮMONĖ PASIEKĖ AUKŠTĄ PASLAUGŲ KOKYBĖS LYGĮ, KURIS YRA NEATSIEJAMAS NUO LAIKO, PATIKIMUMO IR GARANTIJŲ.

SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS: Paslaugos atliekamos A tipo muitinės sandėlyje. Sandėlių plotas viršija 5000 kvadratinių metrų. Visos patalpos yra saugomoje teritorijoje, įdiegtos priešgaisrinės ir apsaugos signalizacijos. Atliekamos paslaugos: sandėliavimas; krovinių perkrovimas; krovinių paruošimas ekportui; krovinių pakrovimas į geležinkelio vagonus.

MUITINĖS PASLAUGOS: Muitinės tarpininkų paslaugos: Profesionalios konsultacijos muitinės formalumų klausimais; Kliento atstovavimas atliekant visas muitinės procedūras; Muitinės dokumentų ruoša: muitinis tranzitas, trumpalaikis importas, trumpalaikis ekportas ir kiti...

SIEKDAMI KIEK ĮMONOMA SUMAŽINTI SAVO KLIENTŲ RŪPESČIUS, KYLANČIUS TVARKANT DOKUMENTUS MUITINĖJE, BENDROVĖS SPECIALISTAI YRA PASIRENGĘ PADĖTI ĮVEIKTI VISAS MUITINĖS PROCEDŪRAS.

Platesnę informaciją, apie įmonės teikiamas paslaugas, rasite apsilankę tinklalapyje: www.stb.lt

ŠIAULIŲ TIEKIMO BAZĖ, UAB


(41) 598460
art@stb.lt

www.kartagena.lt
www.ekosfera.lt
www.hres.lt
www.faguru.lt
www.mokesciulabirintai.lt
miskinta.lt