Pranešimas spaudai

ŠILUMĄ IZOLIUOJANTI IR VANDENIUI ATSPARI "DOCK BOOT" AVALYNĖ - JŪSŲ KELIONĖMS IR VEIKLAI KASDIEN !!!

Paskelbta: 2020-10-15

Dock Boot LT, UAB Internetinė prekyba (www.dockboot.lt) neperšlampama, šilumą izoliuojančia, Norvegijoje sukurta termo avalyne. Dock Boot batai yra tinkami dėvėti visais metų laikais, ypač kai drėgna ir vėsu, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jie pagaminti iš neopreno (kaip nardytojų kostiumai) ir natūralios gumos, yra lankstūs ir minkšti, labai patogūs apsiauti ir nusiauti.

Didžiausias asortimentas yra siūlomas mažiesiems nuotykių ieškotojams - kurie itin mėgsta tiek klasikinius modelius, tiek ryškius, su mėgstamų animacinių filmų herojais. Su Dock Boot vaikai gali drąsiai jaustis ne tik lauke ar miške, ir ne tik lietui lyjant. Su jais jie eina visur.

Suaugusieji taip pat gali išsirinkti batus pasivaikščiojimams, darbui, laisvalaikiui sodyboje ar miške, bei apskritai - neįpareigojančiai kasdienai. Turime modelių itin tinkamų ir žvejybai, bei medžioklei.

Esame oficialūs Dock Boot prekinio ženklo atstovai Europos šalyse. Siūlome Jums didelį asortimentą, palankias kainas ir geras pristatymo sąlygas.

"DOCK BOOT" BATAI YRA SUKURTI TAIP, KAD BŪTŲ PATOGU, ŠILTA IR JAUKU DĖVĖTI, VISAIS METŲ LAIKAIS TIEK VAIKAMS, TIEK SUAUGUSIEMS !!!

Apsilankykite internetinėje parduotuvėje: www.dockboot.lt ir įsigykite norimą avalynę.

Dock Boot LT, UAB


(618) 02939
info@dockboot.lt

www.jung.lt
www.bronza.eu
www.svedasupaminklai.lt
www.butina.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius