Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Pranešimas spaudai

ŠILDYMO SISTEMŲ IR KATILINIŲ ĮRENGIMAS !!!

Paskelbta: 2019-05-02

NEPO SERVISAS, UAB UAB "Nepo servisas" užsiima lauko ir vidaus inžinerinių tinklų įrengimu. Darbus atlieka visur: daugiabučiuose, privačiuose namuose ir komercinėse patalpose.Visiems darbams suteikiama garantija. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

ŠILDYMO SISTEMŲ IR KATILINIŲ ĮRENGIMAS: GEOTERIMIO ŠILDYMO ĮRENGIMAS: Ekonomiškas ir gamtą tausojantis šildymo būdas. KIETO KŪRO ŠILDYMO ĮRENGIMAS (Kieto kuro katilinės įrengimas): Šio tipo šildymas gali būti kombinuojamas ir su kitais atsinaujinančiais energijos šaltiniais. Kietas kuras - pigiausias šildymo būdas. DUJINIO ŠILDYMO ĮRENGIMAS: (Dujinės katilinės įrengimas): Dujinė katilinė yra patogi tuo, kad mažiausiai reikalauja aptarnavimo yra ekonomiška ir turi didelį naudingumo koeficientą. GRANULINIO ŠILDYMO ĮRENGIMAS (Granulinės katilinės įrengimas): Granulinė katilinė yra patogi tuo, kad netenka kiekvieną dieną kurti katilo, šie katilai turi snaudimo režimus ir katilo galingumo moduliavimo galimybes.

Autonominio šildymo sistemas (naudojant dujinius, geoterminius, bei granulinius katilus), galime įrengti butuose, gyvenamuosiuose namuose, bei komercinėse patalpose.

UAB "NEPO SERVISAS" ĮMONĖS PROFESIONALŪS MONTUOTOJAI PASIŪLYS JUMS OPTIMALIAUSIĄ NAMO APŠILDYMO SPRENDIMĄ.NEPO SERVISAS, UAB


(686) 21260
neposervisas@gmail.com

www.kartagena.lt
www.aukranga.lt
www.vaziuokle.lt
www.ekosfera.lt
www.jung.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt