Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Pranešimas spaudai

RIMTI PASIŪLYMAI, PATIKIMOMS HUSQVARNA VEJAPJOVĖMS !!!

Paskelbta: 2019-04-15

ŽALIASIS KAMPAS, UAB Pristatome platų vejapjovių asortmentą su skirtingais pjovimo metodais, kuriame tikrai rasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį. Jums siūlome funkcionalumą ir ergonomiką.

HUSQVARNA VEJAPJOVĖ LC 153: Stumiama vejapjovė su plačiu ir tvirtu pjovimo agregatu iš plieno siūlo dvi pjovimo sistemas: surinkimo ir BioClip (mulčiavimo). Be to, ši vepajovė turi masyvius galinius ratus, užtikrinančius puikų manevringumą, ir ypač talpų surinktuvą.

HUSQVARNA VEJAPJOVĖ LC 140: Lengvai valdoma stumiamoji vejapjovė, tinkanti mažesniems sodams. Su tvirtu plieniniu pjovimo agregatu ir minkšta rankena. Kitos ypatybės: centrinis pjovimo aukščio reguliavimas ir ratai su guoliais.

HUSQVARNA VEJAPJOVE LC140S: Lengvai valdoma savaeigė vejapjovė, skirta šiek tiek mažesniems sodams prižiūrėti. Su tvirtu pjovimo agregatu iš plieno, ergonomiška ir patogia rankena. Be to, turi centrinio pjovimo aukščio reguliavimo funkciją ir tvirtus ratus su rutuliniais guoliais.

HUSQVARNA SPECIALŪS PASIŪLYMAI GALIOJA IKI BIRŽELIO 30 D.

AKCIJINES PREKES GALITE ĮSIGYTI APSILANKĘ MŪSŲ SALONE DRUSKININKUOSE ARBA INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE: www.technika-aplinkotvarkai.lt.

ŽALIASIS KAMPAS, UAB


831358020
zaliasis.kampas@aplinkotvarka.lt

www.aplameta.lt
www.faguru.lt
www.hres.lt
www.aukranga.lt
www.jung.lt
www.gpspartneris.lt