Pranešimas spaudai

REKLAMINIAI SKĖČIAI SU LOGOTIPU !!!

Paskelbta: 2020-10-16

MAKO REKLAMA, UAB UAB „Mako reklama“ siūlo Jums gerą ir praktišką dovaną tinkančią kaip verslo dovaną, klientui esant kartu. Reklaminiai skėčiai - skėčiai su logotipo spauda. Prekiaujame Vokietijoje gerai žinomo ir pripažinto gamintojo Fare skėčiais, kurie pasižymi savo prekių ilgaamžiškumu ir nepriekaištinga kokybe.

Daugelis mūsų siūlomų skėčių turi atsparią vėjui sistemą, kuri leidžia skėtį naudoti net ir labai vėjuotomis sąlygomis. Stiprus metalinis stiebas ir stiprūs, bet lankstūs anglies pluošto stipinai neleidžia skėčiui sulūžti. Patogugiam naudojimui išskleidimo/suskleidimo sistema gali būti rankinė arba automatinė. Tvirčiausi yra klasikiniai ištisiniu stiebo skėčiai, tačiau labiau kompaktiški ir patogesni nešiotis yra teleskopiniai skėčiai. Turime ypač didelių skėčių, vadinamų GOLFO skėčiais, kurie tinkami daugiau nei vienam asmeniui. Mūsų siūlomi skėčiai turi apsaugą nuo UV saulės spindulių, todėl dažną kartą gali būti naudojami ne kaip lietsargiai, o kaip skėčiai nuo saulės. Mūsų pasiūloje rasite nebrangių ir kokybiškų, bei labai prabangių skėčių su "XD Design" ir "Swiss Peak" patentuotu dizainu. Skėčiai gali būti įvairiausių spalvų , skėčio spalvą galime puikiai pritaikyti prie Jūsų logotipo. Skėčius galite rinktis iš dviejų išsiskleidimo tipų: automatinis ir neautomatinis, sulankstomas skėtis bei nesulankstomas skėtis, taip pat du rankenos tipai: riesta skėčio rankena ir tiesi skėčio rankena.

Reklaminis skėtis su Jūsų logotipu – praktiška dovana, kuri Jus primins lietingą dieną. Dovanodami skėtį su logotipu savo klientui, įmonės darbuotojui ar verslo partneriui padėsite neperšlapti, o už tai gausite puikią reklamą. Kas geriau parodys, jog rūpinatės kitais, jei ne skėtis pliaupiant lietui, kuriame puikuosis Jūsų įmonės logotipas.
Mes prekiaujame įvairių spalvų ir formų skėčiais. Išsirinkite sau patinkantį modelį pagal skėčio formą, segmentų skaičių, rankenos tipą, skersmenį, spalvą.

UAB Mako reklama kolektyas visada pasiruošęs Jus priimti bei padėti išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Atvykę į mūsų ofisą galite pamatyti skėčius bei juos išbandyti. Informacija apie vykdomas akcijas bei dėl geriausios kainos galite klausti telefonu, rasti mus facebooke ( https://www.facebook.com/makoreklama/ ) arba siunčiant užklausą, kurioje turėtų būti nurodyti Jūsų kontaktai, reikalingi vadybinkui norint su Jumis susisiekti ir pateikti Jus dominančią informaciją. Užsakius bei patvirtinus užsakymą visuomet informuosime apie užsakymo eigą bei maloniai atsakysime į Jums kylančius klausimus. UAB Mako reklamos ofisas įsikūręs Vilniuje, jei Jums patogu atsiimti prekes tiesiai iš mūsų ofiso, maloniai Jūsų lauksime, jei reikalinga siunčiame į kitus miestus (Alytų, Panevėžį, Šilutę, Plungę, Raseinius, Jurbarką, Marijampolę, Kėdainius, Rokiškį, Kauną, Klaipėdą, Telšius, Šiaulius, Tauragę ar Ukmergę...). Užtikriname, kad skėčius bei kitas užsakytas prekes gausite laiku. Viskas ką reikia padaryti, tai susisiekti su mumis, informuoti dėl norimo skėčio, kiekio ir atsiųsti logotipą, o visa kitą padarysime mes. Užtikrinkite, kad rudenį ar užklupus lietui Jūs nesušlaptumėte.

ĮVAIRIŲ TIPŲ SKĖČIAI: TELESKOPINIAI, DIDELI, SEGMENTINIAI IR ĮPRASTI SKĖČIAI GALI TAPTI PRAKTIŠKA VERSLO DOVANA SU JŪSŲ ĮMONĖS LOGOTIPU.

Platesnę informaciją, rasite apsilankę tinklalapiuose: www.makoreklama.lt ir www.logoreklama.lt


MAKO REKLAMA, UAB


(646) 36556
info@makoreklama.lt

www.jung.lt
www.paminklai.lt
www.tomografija.lt
www.gpspartneris.lt
www.adordinem.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius