Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Pranešimas spaudai

REKLAMINĖS SPAUDOS DARBAI: TERMO SPAUDA, ŠILKOGRAFIJA, SIUVINĖJIMAS ANT DARBO IR LAISVALAIKIO RŪBŲ !!!

Paskelbta: 2019-04-15

ALGRIMA, UAB UAB "ALGRIMA" kuria, modeliuoja, gamina ir prekiauja aukščiausios kokybės darbo rūbais. Atlieka daugelį reklaminės spaudos darbų šilkografinė ir termo spauda bei siuvinėjimas ant darbo ir laisvalaikio rūbų, tekstilės, sportinės aprangos ir kitų gaminių. Visi mūsų siūlomi reklaminės spaudos ir siuvinėjimo būdai yra geri, kokybiški ir ilgaamžiai. Priklausomai nuo užsakomo gaminių kiekio, piešinio ar logotipo spalvų skaičiaus ir dar keleto niuansų, mes rekomenduosime kokį būdą Jums rinktis – termo spaudą, šilkografiją ar siuvinėjimą.

TERMO SPAUDA: Termo plėvelės spauda puikiai tinka, kai norima perkelti nesudėtingų formų logotipą, įvairius žodžius, sakinius arba vektorinės grafikos elementus. Termo spaudą galima perkelti ant įvairių rūšių audinių ir medžiagų, svarbu, kad tekstilės gaminys būtų atsparus karštai temperatūrai.Termo spaudai dėti rekomenduojama naudoti kuo mažiau spalvų. Spalvų paletėje galima rasti visas populiariausias pagrindines spalvas.Termo spaudos pliusai: Galima padaryti sodrią ir lygią spaudą. Galima gaminti vienetinius užsakymus išlaikant konkurencingą kainą. Galima naudoti medvilniniams ir sintetiniams drabužiams.

ŠILKOGRAFIJA: Tai vienas seniausių ir universaliausių žinomų spaudos būdų, naudojamų pramonėje, leidžiantis spausdinti ant pačių įvairiausių formų, storių ir dydžių medžiagų. Šilkografija – tai būdas tinkamas naudoti marginant didesnio vienodo dizaino tiražo gaminius. Šilkografiniai dažai pasižymi spalvų sodrumu, atsparumu išorės poveikiui, jais gali būti išgaunamas įvairaus storio reljefas. Galime atspausdinti ne tik labai tikslius linijinius atvaizdus, bet ir daugiaspalvius rastrinius piešinius. Šilkografinės spaudos pliusai:Galimybė spausdinti ant įvairaus tipo medžiagų.Kainos ekonomija dideliam kiekiui.

SIUVINĖJIMAS: Siuvinėjimas - tai procesas, kurio metu logotipas siuvinėjimo mašinos pagalba perkeliamas ant audinio. Šiuolaikinės technologijos suteikia mums tikrai plačias galimybes. Naudojant specialią programinę įrangą yra užprogramuojamas norimas paveikslėlis ar raštas ir komanda yra perduodama siuvinėjimo mašinai.Siuvinėjimui naudojamas platus siūlų asortimentas. Siuvinėti ant tekstilės gaminių galima logotipus, emblemas, aplikacijas, tekstą bei kitus grafinius elementus. Siuvinėjimo pliusai:Siuvinėjimas laikosi labai ilgai.Suteikia logotipui profesionalią išvaizdą.Turi didesnę vertę už kitus logotipų uždėjimo būdus.
Mes atliksime kokybiškas maketavimo paslaugas ir atsakysime, kuris spaudos būdas ar siuvinėjimas Jums tinka labiausiai.

JUMS UŽTENKA PASIDALINTI SAVO POREIKIAIS, MINTIMIS AR VIZIJOMIS, KAIP TURITE ATRODYTI BEI KUO TURITE BŪTI APRŪPINTI, O UAB "ALGRIMA" ATLIKS VISĄ LIKUSĮ DARBĄ !!!

Platesnę informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, rasite apsilankę tinklalapyje: www.algrima.lt

ALGRIMA, UAB


(46) 410667
info@algrima.lt

www.telgesa.lt
www.hres.lt
www.galuotas.lt
www.faguru.lt
www.jung.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt