Pranešimas spaudai

REKLAMINĖ ATRIBUTIKA IR VERSLO DOVANOS

Paskelbta: 2021-03-26

MAKO REKLAMA, UAB UAB „Mako reklama“ – reklamos paslaugų įmonė, kurios specializacija – verslo dovanos ir reklaminė atributika. Sekant tendencijas iš geriausių Europos gamintojų, importuojamos ir siūlomos verslo dovanos, suvenyrai, gaminama personalizuota reklaminė atributika. Aukštos kokybės technologijų dėka Jūsų įmonės logotipą ar prekinį ženklą perkelsime ant įvairių paviršių.

REKLAMINĖ ATRIBUTIKA: Marškinėliai ir džemperiai su logotipu; Kepurėlės su logotipu; Darbo rūbai su logotipu; Kaklajuostės su logotipu; Kontrolinės apyramkės; Atšvaitai su logotipu; Automobiliniai oro gaivikliai; Balionai su logotipu ar užrašu.

VERSLO DOVANOS: USB atmintinės su logotipu; Išorinė baterija (Powerbankas) su logotipu; Puodelis su logotipu; Termo puodelis su logotipu; Gertuvės su logotipu ar užrašu; Pirkinių maišeliai su logotipu; Kuprinė arba sportinis krepšys su logotipu; Šaltkrepšis su logotipu; Rankšluostis su logotipu; Pledas su logotipu; Skėtis su logotipu; Antiserinis žaislas su logotipu; Raktų pakabukai su logotipu; Rašikliai su logotipu; Laikrodis su logotipu; Blonknotai su logotipu.

DEKORAVIMO BŪDAI: TOMPOGRAFIJA: Vienas iš populiariausių, nebrangių ir universalių verslo dovanų dekoravimo būdų, nes juo galima dekoruoti įvairių formų ir netaisiklingų paviršių gaminius. Dažniausiai tampografijos spauda dedama ant tušinukų, usb atmintinių, gertuvių, puodelių, termopuodelių, išorinių baterijų, raktų pakabukų, atšvaitų, žiebtuvėlių, antistresinių gaminių ir kitų smulkių suvenyrų. ŠILKOGRAFIJA: Spaudos būdas skirtas dekoruoti plokščius paviršius. Šilkografijos spauda dedama ant įvairių paviršių: popieriaus, plastiko, medžio, tekstilės. Šilkografijos būdu dekoruojami marškinėliai, džemperiai, pledai, taip pat kontrolinės popierinės apyrankės, vinilinės apyrankės, silikoninės apyrankės, skėčiai, maišeliai, kuprinės ir kitos reklamai skirtos priemonės. REKLAMINIS (SKAITMENINIS) SIUVINĖJIMAS: Siuvinėjimas – vienas kokybiškiausių logotipo uždėjimo būdų. Siūlai neišblukna, nenusiskalbia, neišsitampo. Siuvinėti galima bet kuriuos tekstilės gaminius. Mes siuvinėjame marškinėlius, kepurėles, džemperius, striukes, kuprines, krepšius, rankšluosčius, pledus. LAZERINIS GRAVIRAVIMAS: Patikimiausias spaudos būdas, kuris nenusitrina ir nenusiplauna. Graviruojami metalo, medžio gaminiai ant kurių sunkiau laikosi kita spauda. Mes graviruojame tušinukus, metalines usb atmintines, išorines baterijas, žiebtuvėlius, žibintuvėlius, raktų pakabukus, medalius, korteles ir kitus suvenyrus.

„UAB MAKO REKLAMA“ turinti savo dizaino ir meno kūrinių studiją, kurioje darbuojasi patyrusių specialistų šilkografų, graverių, tampografų komanda, užtikrina greitą ir patikimą produktų su Jūsų logotipo, užrašo spauda gamybą.

„MAKO REKLAMA“ - TAI DAUGYBĖ VERSLO DOVANŲ, REKLAMINĖS ATRIBUTIKOS, PROFESIONALIOS SPAUDOS IR PATRAUKLIŲ KAINŲ VIENOJE VIETOJE.

Platesnę informaciją apie teikiamas paslaugas, rasite apsilankę tinklalapyje: www.makoreklama.lt
MAKO REKLAMA, UAB

(646) 36556
info@makoreklama.lt

MAKO REKLAMA, UAB


(646) 36556
info@makoreklama.lt

www.kaunotarpininkai.lt
www.kaupaka.com
www.faguru.lt
www.adordinem.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.paminklai.lt