Pranešimas spaudai

PIRČIŲ IR BASEINŲ ĮRENGIMAS VISOJE LIETUVOJE IR EUROPOJE !!!

Paskelbta: 2021-07-26

POILSIO SPRENDIMAI, UAB Atsižvelgiant į Jūsų norus ir pageidavimus, mes padėsime sukurti Jūsų svajonių pirtelę, ją įrengsime ir pasiūlysime priežiūros darbus. ĮRENGIAME VISŲ TIPŲ PIRTIS: Suomiškos saunos; Rusiškos garinės; Turkiškos garinės; Dūminės; Infraraudonųjų spindulių; Kombinuotos; Hamamas; Karkasinės.
Baseinas – puiki pramoga visai šeimai.. Tačiau tik kokybiškai įrengtas baseinas gali suteikti malonų poilsį ar gerą pramogą. Leiskite mums pasirūpinti visais įrengimo rūpesčiais. MES ĮRENGIAME VISŲ TIPŲ BASEINUS: Lauko baseinų įrengimas; Vidaus baseinų įrengimas; Hidromasažinių baseinų įrengimas; Karkasinių baseinų įrengimas; Stiklo pluošto baseinų įrengimas; Betoninių baseinų įrengimas.
Pirtis ir baseinus įrenginėjame ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Atliekame garantinę ir pogarantinę techninę priežiūrą visai mūsų produkcijai. Įmonės darbuotojai šioje srityje dirba ne vienerius metus, todėl gali užtikrinti aukščiausią atlikto darbo kokybę. Mes siūlome padėti susikurti išskirtinius pirčių zonos projektus, kurie Jums leistų mėgautis kūno ir proto poilsiu.
Plačiau apie mūsų vykdoma veiklą rasite apsilankę tinklalapyje: www.poilsiosprendimai.lt
Mūsų ofisus ir parduotuves, kuriose galite pasikonsultuoti dėl pirties įrengimo, įsigyti visų pirties įrengimui ir naudojimui skirtų prekių, galite rasti Klaipėdoje ( Sandėlių g. g. 28, tel. +370 683 45000) .

POILSIO SPRENDIMAI, UAB


(683) 45000
info@esaunashop.com

www.vaziuokle.lt
www.faguru.lt
www.kaupaka.com
kamelota.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.paminklai.lt