Pranešimas spaudai

PATIKIMOS IR KOKYBIŠKOS ŽALIUZĖS NAMŲ INTERJERUI !!!

Paskelbta: 2023-04-20

TRYS ĄŽUOLAI, UAB BIKAVA- Horizontalios ir vertikalios žaliuzės.
Horizontalios medinės žaliuzės pagamintos iš lengvos ir tvirtos struktūros kanadietiškos liepos, kuri net ir ilgai naudojama išlaiko savo formą ir nesikraipo. Šių medinių žaliuzių išskirtinumas – sulaiko temperatūrinius svyravimus, todėl patalpos lėčiau įšyla vasaros metu ir ne taip greitai atšąla žiemos metu. Be to, medinių žaliuzių lamelės padengtos impregnantu, todėl jos yra atsparios drėgmei bei lengvai valomos. Tai patvarus ir ilgaamžis gaminys, kuris puikiai tinka net ir drėgnoms patalpoms, tokioms kaip vonia ar pirtis.

Vertikalios žaliuzės – tai ant aliumininio bėgelio vertikaliai kabančios vienodo pločio juostos: tekstilinės, plastikinės, medinės ar pintos iš siaurų medžio juostelių. Vertikalias žaliuzes galima lengvai pritaikyti įvairių formų (trikampiams, trapeciniams) langams, jomis galima uždengti ir mažą langą, ir didelį langą, ir net visą stiklinę sieną ar slankiojančias duris.

Žaliuzių privalumai: Žaliuzės atspindi saulės spindulius ir šilumą bei padeda lengvai sureguliuoti patalpos apšvietimą; Žaliuzės išsiskiria elegantiška, dekoratyvia išvaizda; Žaliuzes paprasta naudoti ir prižiūrėti – jos pasižymi ilgaamžiškumu.

BIKAVA – patikimi ir lankstūs langų, durų bei roletų sprendimų gamintojai, suteikiantys galimybę jaustis jaukiau, saugiau bei patogiau namuose. Dirbame šiuose miestuose: Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje, Šilalėje ir Plungėje.

Pas mus rasite sau tinkamą variantą ir kažko ypatingo ieškantys ir taupantys. O jeigu negalite apsispręsti, susisiekite su mumis – mielai patarsime ir padėsime išsirinkti geriausią variantą.

KREIPKITĖS Į BIKAVA SPECIALISTUS IR AKIMIRKSNIU DŽIAUKITĖS PROFESIONALIAIS REZULTATAIS !!!

Platesnę informaciją, apie parduodamas žaliuzes, galite rasti, apsilankę tinklalapyje: www.bikava.lt
Kontaktai 8 462 30224 arba [email protected]

TRYS ĄŽUOLAI, UAB


(46) 230224
[email protected]

www.vaziuokle.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.gpspartneris.lt
miskinta.lt
www.paminklai.lt