Pranešimas spaudai

NUO GEGUŽĖS 1D. 25% NUOLAIDA NATIONAL GEOGRAPHIC AUSTRALIA LINIJOS KREPŠIAMS, DĖKLAMS, KUPRINĖMS !!!

Paskelbta: 2018-05-16

FOTOTECHNIKA, UAB UAB "FOTOTECHNIKA", specializuojasi fotoįrangos, fotoaparatų, jų priedų, galinčiu užtikrinti kokybę, bei sugumą pardavimu. Parduodame: ergonomiškus ir saugius fotokrepšius ir fotokuprines.
Nuo GEGUŽĖS 1d. 25% NUOLAIDA "National Geographic Australia" linijos krepšiams, dėklams ir kuprinėms!
"National Geographic Africa" kolekcija: DĖKLIUKAI: skirti nešiotis bei saugoti nedidelį fotoaparatą ar mažą vaizdo kamerą, o taip pat ir jiems skirtus priedus. DĖKLAI: Talpus ir patogus vidutinio dydžio dėklai, leis nevaržomai keliauti, nereikės galvoti apie asmeninių daiktų apsaugą bei foto ar vaizdo kameros bei smulkių priedų saugumą. KUPRINĖS: Kompaktiškos ir patogios kuprinės leis nevaržomai keliauti, nereikės galvoti apie asmeninių daiktų apsaugą bei foto ar vaizdo kameros saugumą. Kuprinės yra lengvai pritaikoma bet kokiam poreikiui. KREPŠIAI: Šiuolaikiški krepšiai ant peties. Krepšyje galėsite saugiai laikyti ir transportuoti skaitmeninį DSLR ar sisteminį fotoaparatą su optika + papildomas objektyvas + blykstė, o taip pat nešiojamąjį kompiuterį (15,4" ar mažiau). Papildomoje išorinėje kišenėje sutalpinsite smulkius priedus, dokumentus ar kitus asmeninius daiktus.
Mūsų parduodamas prekes, galite įsigyti parduotuvėje "Fototechnika", Vilniuje: Smolensko g. 10 A. arba apsilankę internetinėje parduotuvėje: www.fototechnika.lt
UAB ,, FOTOTECHNIKA’’ PARDUODA IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS IR DIZAINO FOTOPRODUKTUS, PATIKIMUMĄ IR ILGALAIKĖS VERTĖS IŠSAUGOJIMĄ GARANTUOJA ŽYMIAUSI PASAULIO GAMINTOJAI !!!

FOTOTECHNIKA, UAB


(658) 00700
info@fototechnika.lt

www.kaupaka.com
www.kaunotarpininkai.lt
www.paminklai.lt
www.bronza.eu
www.visalietuva.lt/bliekorius
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt