Pranešimas spaudai

MAIŠELIAI, KREPŠIAI IR KUPRINĖS ELEKTRONINĖJE PREKYBOJE !!!

Paskelbta: 2020-06-16

MAKO REKLAMA, UAB Maišeliai tau - tai internetinė įvairiausių maišelių, krepšių, kuprinių parduotuvė. Siūlome Jūms rinktis iš plačiausio asortimento, daugybės spalvų, formų, dizaino elementų kokybiškų prekių, konkurencingų kainų.

MAIŠELIAI: MEDVILNINIAI MAIŠELIAI: Ypatingai lengvi, tvirti maišeliai susidėti įvairiems daiktams, pirkiniams, iškylos produktams. Medžiaginiai maišeliai įvairiausių dydžių, gali būti įvairių spalvų, su ilgomis arba trumpomis rankenomis. SULANKSTOMI PIRKINIŲ MAIŠELIAI: Praktiški, kompaktiški, patogus ir lengvi. Sulankstomi maišeliai yra puikus sprendimas tiems, kurie namuose turi daugybę įvairiausių maišelių užimančių daug vietos, o yra retai naudojami.
SPORTINIAI MAIŠELIAI: Sportiniame maišelyje puikiai susidėsite ne tik sportinę aprangą, sportbačius, bet ir įvairiausius kitus asmeninius daiktus. Tokį maišelį galėsite naudoti tiek gamtoje, tiek keliaujant, iškylaujant ar sportuojant. Sportinis maišelis turi patogias petnešas, tad jį galėsite komfortiškai nešti ant pečių. NEAUSTINIAI MAIŠELIAI: Gaminami iš neaustinio audinio, o šis yra itin patvarus ir ilgaamžis. Visi neaustiniai maišeliai puikiai išlaikys didelį svorį, nesusitrins, ilgos arba trumpos rankenos bus patogios laikyti, o paviršių malonu liesti.
DŽIUTO MAIŠELIAI: Džiutas yra augalinis pluoštas, taigi ir maišelis yra ekologiškas, natūralus. Dėl tvirtumo ir patikimumo džiutas yra itin plačiai panaudojama medžiaga. VANDENIUI ATSPARŪS MAIŠELIAI: Apsaugos Jūsų asmeninius daiktus nuo netyčia išlieto vandens ar lietaus.

KREPŠIAI: POLIESTERIO KREPŠIAI: Poliesteris yra ypatinga medžiaga, ji nesiglamžo, yra atspari trinčiai, tvirta, nesugerianti drėgmės. Ši medžiaga yra sintetinis pluoštas, o iš šio pluošto pagaminti poliesterio maišeliai įgauna visas poliesterio savybes. Taigi poliesterio krepšiai bus ilgaamžiai ir praktiški, galėsite patogiai susidėti įvairiausius asmeninius daiktus ar pirkinius. PAPLŪDIMIO KREPŠIAI: Paplūdimio krepšiose yra atskiri skyreliai daiktams, telefonui, piniginei, akiniams ar raktams pasidėti. Mūsų svetainėje galite rasti įvairių stilių, spalvų, dydžių paplūdimio krepšių. KONFERENCIJŲ KREPŠIAI: Gali būti naudojami susidėti įvairiems dokumentams, tušinukams, markeriams, lipniems lapeliams ar net nešiojamajam kompiuteriui, planšetei. Konferencijų krepšys itin prasivers įvairiuose renginiuose, susitikimuose. Dažniausiai konferencijų krepšiai turi daug didesnių ir mažesnių skyrelių, užsegamų kišenėlių, patogią petnešą – visa tai rasite mūsų asortimente. SPORTINIAI KREPŠIAI: Universali priemonė susidėti įvairiausiems daiktams. Sportiniame krepšyje rasite ne tik viena didelį skyrių daiktams, bet ir papildomas kišenes telefonui, piniginei, raktams ir pan. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių spalvų, dydžių, dizaino elementų sportinių krepšių.

KUPRINĖS: Vienas iš universaliausių ir praktiškiausių būdų susidėti įvairiems daiktams. Mūsų asortimente galite rasti įvairiausių spalvų, medžiagų, formų, dizaino elementų kuprinių, tad tikrai išsirinksite sau patinkančią kuprinę.

ŠALTKREPŠIAI: Tai praktiška ir patogi priemonė siekiant apsaugoti šiltus produktus nuo atvėsimo arba vėsius nuo sušilimo. Šaltkrepšiai gali būti įvairūs, maži šaltkrepšiai gali sutalpinti vos kelias skardines, o didieji sutalpins ir kelių dienų maisto produktus, gėrimus, užkandžius – viskas priklauso nuo Jūsų poreikių.

MAIŠELIAI TAU (www.maiseliaitau.lt ) GREITAS IR PATOGUS BŪDAS UŽSISAKYTI IR NUSIPIRKTI ORIGINALIUS, KOKYBIŠKUS MAIŠELIUS, KUPRINES IR KREPŠIUS.

MAKO REKLAMA, UAB


(646) 36556
info@makoreklama.lt

www.kaupaka.com
www.butina.lt
www.miskinta.lt
www.tomografija.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt