Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Pranešimas spaudai

LIPNI JUOSTA SU SPAUDA, GAMYBA IR PARDAVIMAS.

Paskelbta: 2019-07-25

AILENA, UAB UAB „Ailena“ – bendrovė siūlanti šiuolaikiškus pakavimo sprendimus gamybines paslaugas teikiančioms įmonėms. Gaminame: Polietileno plėveles pakavimui; Šiukšlių maišus; Kapsules gėlėms; Lipnias juostas su logotipu. Mūsų prekiaujamos pakavimo medžiagos skirtos įvairiai sričiai.

LIPNI JUOSTA SU SPAUDA. Gaminame reklamą ant lipnios pakavimo juostos, ši juosta yra reklaminė priemonė ir suteikia informaciją apie įmonę. Gaminiai pažymėti su šia juosta išsiskiria iš kitų prekių asortimento. Lipnios juostos su spauda duomenys: Vienoje juostoje galima įterpti iki 6 spalvų; Minimalus užsakymo kiekis yra 36 rulonai; Klišės (fleksoformos) mokestis yra vienkartinis; Maketavimas iki 3 kartų yra nemokamas. Spaudos pagrindas gali būti baltas, skaidrus arba rudas, taip pat galima juostos foną dažyti pasirinktina spalva. Gamybos terminas yra iki 3 savaičių, kai maketas yra patvirtintas.

LIPNI JUOSTA SU SPAUDA PUIKIAI TINKA APSAUGAI ĮPAKUOTAI PREKEI, PRANEŠA APIE PREKIŲ PIRMUMĄ, GALI APIBŪDINTI PAKUOTĖS TURINĮ.

Platesnę informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, rasite apsilankę tinklalapyje: www.ailena.lt

AILENA, UAB


(679) 77127
info@ailena.lt

www.aplameta.lt
www.paminklai.lt
www.gruzdziumalunas.lt
www.galuotas.lt
www.mokesciulabirintai.lt
miskinta.lt