Pranešimas spaudai

KLAUSOS TYRIMAI - VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS

Paskelbta: 2022-03-15

PAGALBA MAŽYLIUI, UAB Vaikų klinikoje „Pagalba Mažyliui“ vienintelėje privačioje klinikoje Lietuvoje atliekami klausos tyrimai visoms pacientų grupėms — vaikams ir suaugusiems.

Klinikoje konsultacijas ir tyrimus atlieka kvalifikuoti ir patyrę specialistai. Tyrimai atliekami naudojant pažangiausią aparatūrą, atitinkančią tarptautinius standartus.

Klausos sutrikimai – ką reikėtų žinoti: Daugiau nei 5% Pasaulio gyventojų kenčia nuo klausos sutrikimo. Klausos sutrikimas apsunkina bendravimą, sumažina socialinį įsitraukimą. Egzistuoja stiprus ryšys tarp klausos sutrikimo ir depresijos suaugusiems. Klausos sutrikimas yra dažniausias išmatuojamas demencijos išsivystymo rizikos veiksnys suaugusiems. Svarbu atpažinti ankstyvus klausos sutrikimo požymius.

Aktualu vaikams: Klausos sutrikimas vaikui sutrikdo jo intelekto, emocinę ir socialinę raidą. Svarbu kuo anksčiau diagnozuoti vaikų klausos sutrikimą. Visiems naujagimiams gimdymo namuose atliekama klausos patikra. Jeigu jūsų kūdikiui klausos patikros rezultatai buvo geri, bet yra rizikos veiksnių arba jūs įtariate, kad klausa gali būti sutrikusi, patikrinkite kūdikio klausą.

Klinikoje vaikams atliekama klausos patikra taikant otoakustinės emisijos tyrimą ir audiometriją. Otoakustinės emisijos tyrimo metu, išmatuojamas atsakus į pateiktą garsą, kurie susiformuoja vidinėje ausyje. Šis tyrimas yra greitas, visiškai neskausmingas, bet jam reikia visiškos tylos. Dėl šios priežasties jį rekomenduojama atlikti vaikui miegant. Jei vaikui įtariate klausos sutrikimą, rekomenduojama atvykti pas gydytoją otorinolaringologą-audiologą konsultacijos.

GERA KLAUSA IR BENDRADARBIAVIMAS YRA SVARBŪS ARTIMAM RYŠIUI, O RYŠYS NIEKADA NEBUVO TOKS SVARBUS, KAIP DABAR !!!

LAIKYKITE ARTIMUOSIUS ŠALIA IR SAUGOKITE AUSIS !!!

Daugiau informacijos ieškokite
https://pagalbamazyliui.lt/aktualijos/

PAGALBA MAŽYLIUI, UAB


(620) 40414
su.pagalbamazyliui@gmail.com

www.adordinem.lt
www.faguru.lt
www.kopicentras.lt
miskinta.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.linchema.lt