Pranešimas spaudai

INTERNETINĖ PREKYBA: MOTERIŠKAIS PALTAIS, PUSPALČIAIS, ŽIEMINĖMIS STRIUKĖMIS IR DIRBTINIO KAILIO KAILINIAIS. PUIKIOS NUOLAIDOS !!!

Paskelbta: 2020-01-09

KARLOTĖ, drabužiai moterims, UAB VOLINGA Internetinė drabužių parduotuvė „Karlotė“(www.karlote.lt) atveria platų ir madingą moteriškų rūbų pasirinkimą. Šaltuoju metų sezonu internetinė parduotuvė savo lentynas pripildo naujomis kolekcijomis, kuriose dominuoja paltai, puspalčiai, kailiniai ir žieminės striukės. Madingos spalvos, puikūs audiniai, originalios detalės, aukšta gaminių kokybė leis atrodyti nepriekaištingai ir madingai. Internetinėje parduotuvėje, rasite ir didelių dydžių modelius.


MOTERIŠKI PALTAI: Internetinė parduotuvė atsižvelgdama į moterų norus, siūlo pasižvalgyti ir išsirinkti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį paltą. Siūlomi paltai pasiūti iš aukščiausios kokybės audinių. Moteriški paltai ne tik sušildo žvarbią dieną, bet ir puošia Jus.

MOTERIŠKI VILNOS PUSPALČIAI: Siūlomi puspalčiai aukščiausios kokybės, itališki audiniai, puiki sudėtis, prieinama kaina - visa tai galite rasti pas mus. Įsigytas puspaltis Jus džiugins nuo pat pirmos akimirkos, kai pajusite jo šilumą ir sulauksite aplinkinių dėmesio!

MOTERIŠKOS ŽIEMINĖS SITRIUKĖS: Mūsų lentynos pripildytos įvairiausių modelių, spalvų, bei dydžių moteriškų žieminių striukių. Žieminės striukės gali būti su įvairiais užpildais: faibertekas, kupranugario vilna, avies vilna, dirbtinis pūkas, poliesteris. Internetinė drabužių parduotuvė „Karlotė“ kviečia visas moteris ir merginas apsilankyti ir lengvai bei greitai įsigyti norimą žieminę striukę.

DIRBTINIO KAILIO MOTERIŠKI KAILINIAI: Dirbtinio kailio kailiniai - elegantiški, lengvi ir labai patogūs. Kailinukai atrodo puikiai, nes yra imituojami tikro kailio: kirpto mutono, audinės, karakulio kailiniai. Dirbtinio kailio moteriški kailiniai - apranga ir kiekvienai dienai, ir išeigai.

Internetinė parduotuvė karlote.lt jau daugiau nei 10 metų rūpinasi savo klienčių apranga ir stiliumi. Atsižvelgiame į Jūsų norus ir pageidavimus, stengiamės juos išpildyti. Malonus aptarnavimas, patarimai, greitasis kurjeris ir patogus apsipirkimas, saugus atsiskaitymas - visa tai rasite karlote.lt.

NAUJAS RŪBAS – TAI MŪSŲ NUOTAIKA, MŪSŲ SAVIJAUTA, PAGALIAU, MŪSŲ STILIUS. KEISK SENĄ Į NAUJĄ – BŪK ŽAVI IR LAIMINGA KIEKVIENĄ DIENĄ !!!

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ: www.karlote.lt

LINKIME JUMS MALONAUS APSIPIRKIMO !!!

KARLOTĖ, drabužiai moterims, UAB VOLINGA


862073300
info@karlote.lt

www.vaziuokle.lt
www.paminklai.lt
www.butina.lt
www.miskinta.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt