Pranešimas spaudai

„HUSQVARNA“ GRANDININIAI PJŪKLAI INTERNETU. NAUJIENOS, NUOLAIDOS, GEROS KAINOS !!!

Paskelbta: 2019-09-27

ŽALIASIS KAMPAS, UAB „Husqvarna“ grandininiai pjūklai tinka įvairiausiems darbams atlikti ir dirbti bet kokiomis sąlygomis. Kasdieniam darbui skirti profesionalūs modeliai – XP ir Powerful tvirti pjūklai – yra sukurti naudotojams, reikalaujantiems geriausio. XP pjūklai išsiskiria didžiausiu veiksmingumu ir geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis. Powerful tvirti pjūklai puikiai susidoroja su sudėtingomis užduotimis, tuo tarpu universalūs modeliai yra skirti reguliariam, lengvesniam darbui įvairiomis sąlygomis. Mūsų plačiame pjūklų asortimente rasite viską – nuo pjūklų visą dieną dirbantiems profesionalams ir universalių modelių iki pjūklų, skirtų mėgėjiškam darbui ar darbui laisvalaikiu.

NAUJIENOS: "HUSQVARNA 545 Mark" ir" HUSQVARNA 550 XP® Mark II" Pjūklai. Galingi, patvarūs ir manevringi 50cc grandininiai pjūklai šakoms pjauti ar mažo ir vidutinio dydžio medžiams kirsti. Ištobulinti pjūklų dizainai ir kiti inovatyvūs privalumai užtikrina efektyvų, patikimą ir lengvą darbą. "HUSQVARNA 120 Mark II" Pjūklas. Lengvai valdomas universalus pjūklas. Dėl efektyvių pjovimo savybių su šiuo pjūklu paprasta pasiruošti malkų žiemos sezonui, nupjauti medžio šakas ar nuleisti medį. "HUSQVARNA 550 XP" ir "HUSQVARNA 550 XPG X-CUT" pjūklai. Skirti profesionaliems medkirčiams ir patyrusiems žemės valdų savininkams. Pjūklų dizainai išskirtiniai, o pačioje pjūklų konstrukcijoje panaudota gausybė veiksmingą ir patogų darbą užtikrinančių pažangių sprendimų.

NUOLAIDOS: "HUSQVARNA 445 II" Pjūklas. Naujas galingas ir universalus pjūklas, skirtas žmonėms, vertinantiems profesionalams skirtas pjūklo ypatybes. Pjūklą patogu naudoti, lengva užvesti, užtikrinamos mažesnės kuro sąnaudos ir išmetamų teršalų kiekis.
"HUSQVARNA 560XP" ir "HUSQVARNA 565XP" Pjūklas. Grandininiai pjūklai, sukurti profesionaliems miško kirtėjams ir didelių žemės valdų savininkams. Pjūklai pasižymi ypatingu dizainu ir inovaciniais sprendimais, užtikrinančiais veiksmingą ir patogų darbą.
"HUSQVARNA 450 13" Pjūklas. Nauji ir galingi universalūs pjūklai naudotojams, vertinantiems profesionalias eksploatacines savybes. Automatinės grįžties stabdymo mygtukas, grandinės įtempimas be jokių įrankių ir gerai matomas kuro indikatorius. Visa tai užtikrina patogų pjūklo naudojimą. "HUSQVARNA 450e II" Pjūklas. Šis universalus grandininis pjūklas - tai puikus sprendimas privačių valdų savininkams,kuriuos domina geriausios eksplotacinės savybės. "HUSQVARNA s 3120 XP" Pjūklas. Vienas iš galingiausių pjūklų pasaulyje, sukonstruotas profesionaliam didžiausių matmenų medžių pjovimui, pasižymi tobulu galios ir svorio santykiu.

GERA KAINA: "HUSQVARNA 555" Pjūklas. Pats populiariausias pjūklas tarp miško pjovėjų. Pjūklas pasižymi naujovišku dizainu ir įspūdinga galia.Grandininis pjūklas sukurtas sunkiam žemės valdų savininkų darbui atlikti. Pjūklas pasižymi naujovišku dizainu ir įspūdinga galia. "HUSQVARNA 440 e-serija" Pjūklas. Nauji lengvi ir visapusiškai efektyvūs pjūklai, yra idealūs tiems, kurie ieško ypatingai lengvai užvedamų ir manevringų pjūklų. Lengvesnė priežiūra, kadangi yra įtaisytas degalų lygio langelis ir pjūklo grandinės įtempimas be įrankių.

Platesnę informaciją apie parduodamus grandininius "HUSQVARNA" pjūklus, rasite apsilankę internetinėje parduotuvėje: www.technika-aplinkotvarkai.lt


ŽALIASIS KAMPAS, UAB


831358020
zaliasis.kampas@aplinkotvarka.lt

www.jung.lt
www.kaunotarpininkai.lt
www.bronza.eu
www.tomografija.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt