Pranešimas spaudai

DUJŲ PROJEKTAVIMO IR MONTAVIMO PASLAUGOS !!! PASLAUGOS TEIKIAMOS VISOJE LIETUVOJE !!!

Paskelbta: 2022-12-21

VYTRITA, UAB Dujų tiekimo tinklų projektavimas (didelio, vidutinio ir mažo slėgio skirstomųjų, vartotojų lauko ir vidaus dujotiekių), dujotiekio vamzdynų įrengimas ir rekonstravimas.

DUJŲ PROJEKTAVIMO DARBAI: Atliekame dujų tinklo projektavimo darbus: Skirstomieji dujotiekio tinklai (didelio, vidutinio ir mažo slėgio); Vartotojo dujotiekio tinklai (pastato ir lauko).

DUJŲ MONTAVIMO DARBAI: Atliekame dujų tinklo montavimo ir rekonstravimo darbus: Didelio, vidutinio ir mažo slėgio dujotiekio vamzdynų klojimas; Esamų dujotiekio tinklų rekonstravimas ir remontas; Dujų reguliavimo ir paskirstymo punktų montavimo bei rekonstravimo darbai; Skubus avarinis pažeistų dujotiekių remontas; Privačių ir visuomeninių pastatų dujofikavimas; Dujų apskaitos prietaisų montavimas; Dokumentacijos paruošimas ir pridavimas AB „Energijos skirstymo operatoriui“ bei Valstybinei energetikos inspekcijai.

UAB "VYTRITA" PRIVALUMAI: Aukšta atliekamų darbų kokybė. Operatyvus darbų atlikimas. Atsakomybė už atliekamus darbus. Modernios technologijos. Daugiau nei 25 metų patirtis dujų projektavimo ir montavimo darbų srityje.

Platesnę informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, rasite apsilankę tinklalapyje: www.vytrita.lt

VYTRITA, UAB


(37) 385392
[email protected]

www.kaunotarpininkai.lt
www.sekluva.lt
kamelota.lt
www.kopicentras.lt
www.jung.lt