Pranešimas spaudai

"DOCK BOOT" - NORVEGIŠKA TERMO AVALYNĖ VAIKAMS !!!

Paskelbta: 2021-11-03

Dock Boot LT, UAB Dock Boot batai yra sukurti taip, kad būtų patogu, šilta ir jauku juos dėvėti nuo rudens, per žiemą iki pat vėlyvojo pavasario!
Į vaikų darželį, į mokyklą. Ir į smėlio dėžę, ir į parką. Grybauti ar uogauti, iškylauti ir juokauti, vedžioti savo augintinį, eiti per mišką ar lipti į kalnus, su rogėmis ar be jų, rinkti obuolių – didelių ir skanių, tyrinėti paukščius, šakas, akmenis ar balas – dideles ir mažas, netgi žvejoti ar medžioti ir visur kitur, kur tik ves ieškanti mažo ir didelio širdis…
Šilumą izoliuojanti  ir vandeniui atspari Dock Boot avalynė – vaiko nuotykiams kasdien! Pėda išlieka sausa ir šilta, batas yra minkštas ir gerai laikosi ant kojos, bei jį itin lengva apsiauti ir nusiauti net patiems mažiausiems.
Norvegiški Dock Boot termo (šilumą sulaikantys) batai gali išgelbėti nuoty-kius, nuotaiką ir apskritai – vaikystę. Iš neopreno ir natūralios gumos pagamintuose batuose kojos nešąla (iki –10) ir nekaista (iki + 15), nešlampa, juose sausa ir minkšta, jie lankstūs, tvirtai laikosi ir nesmukčioja, bet labai lengva nusiauti ir apsiauti. Tobuli šokinėti per balas, bristi per pusnis, šlepsenti tirpstantį sniegą.
Be to, lengvai valomi, galima skalbti skalbimo mašinoje. Nuo 20 iki 46 dydžio.

Tel. +370 618 02939
Lietuviški Dock Boot namai
www.dockboot.lt

Dock Boot LT, UAB


(618) 02939
info@dockboot.lt

www.vaziuokle.lt
www.gpspartneris.lt
www.sekluva.lt
miskinta.lt
www.paminklai.lt