Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Pranešimas spaudai

AUTOMOBILIŲ DPF FILTRŲ MONTAVIMAS, VALYMAS IR REGENERACIJA !!!

Paskelbta: 2019-02-08

DIVORSA, UAB Teikia autoserviso paslaugas Vilniuje ir Kaune: Automobilio DPF filtro diagnostiką, montavimą, valymą ir regeneraciją.

DPF FILTRŲ "EURO 5" MONTAVIMAS: Turite autobusą ar krovininį automobilį su ekologijos norma EURO 1, EURO 2 arba EURO 3. Galime jame įmontuoti kietųjų dalelių sausą arba šlapią filtrą EURO 5. Europos Sąjungoje mokėsi mažesnius kelių mokesčius, galėsi įvažiuoti į žaliąsias zonas. Užtikriname greitą diagnostiką, išmontavimą, valymą ir įmontavimą bei garantinį aptarnavimą iki 6 mėn. TVARKINGAI VEIKIANTIS FILTRAS UŽTIKRINA MAŽESNES KURO SĄNAUDAS IR EKOLOGIŠKĄ KELIONĘ.

DPF AUTOMOBILIŲ FILTRŲ VALYMAS IR REGENERACIJA: Įveikus numatytąjį kilometražą (naudojant prastesnius degalus arba esant gedimams - kur kas anksčiau), DPF filtras užsikemša. Tuomet automobilis netenka galios, padidėja kuro sąnaudos, ribojamas greitis ir pan. Todėl Jūsų automobiliui reikalingas profesionalus filtro valymas. Mes kokybiškai ir greitai atliksime Jūsų automobilio DPF filtro diagnostiką, išmontuosime, išvalysime ir įmontuosime jį. Neleiskite pašalinti DPF filtro. Pašalinus filtrą padidės Jūsų automobilio kuro sąnaudos, sumažės trauka, be to nebus pratęstas privalomosios techninės apžiūros galiojimo laikas. Jeigu Jūsų fitras pažeistas – yra galimybė pakeisti jo įdėklą, Jūs gausite ne tik beveik naują puikiai veikiantį filtrą ir tvarkingą automobilį, bet ir 6 mėn priežiūros garantiją.

DPF FILTRO VALYMAS-TAI NAUJA PASLAUGA LIETUVOS RINKOJE. ŠIUOLAIKIŠKA METODIKA LEIDŽIA SUGRĄŽINTI JŪSŲ FILTRUI NAUJĄ GYVENIMĄ

NEGAIŠKITE IR SKAMBINKITE: 8 656 49872 arba 8 656 92416 ATSAKYSIME Į VISUS RŪPIMUS KLAUSIMUS.

DIVORSA, UAB


864716527
uab.divorsa@gmail.com

www.aplameta.lt
www.svedasupaminklai.lt
www.aukranga.lt
www.faguru.lt
www.jung.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt