Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Pranešimas spaudai

AUGALŲ CENTRAS „MULTIFLORA“ VILNIUJE SIŪLO ĮVAIRIŲ MAGNOLIJŲ IR KVIEČIA PASIGROŽĖTI PIRMAISIAIS MAGNOLIJŲ ŽIEDAIS !!!

Paskelbta: 2019-04-12

LAUKO GĖLININKYSTĖS BANDYMŲ STOTIS, UAB Augalų centras „Multiflora“ siūlo platų augalų asortimentą. Galime pasiūlyti įvairiių magnolijų-krūmų ir jau suformuotų, kaip medžiai.

MAGNOLIJA– tai suformuotas medis arba krūmas, pavasarį, dar prieš išleidžiant lapelius, sužydi gražiais stambiais žiedais. Galime pasiūlyti: "Royal Star", "Susan", "Genie", "George Henry Kern", "Leonard Messel".

Taip pat prekiaujame: Dekoratyviniais spygliuočiais ir lapuočiais; Medžiais ir krūmais miestų bei parkų želdynams; Bonsais ir kitokiais formuotais dekoratyviniais augalais; Gyvatvoriniais, pavėsiniais, vijokliniais ir vandens augalais;Vaismedžiais ir vaiskrūmiais; Daugiametėmis gėlėmis; Trąšomis, substratais, vejų sėklomis ir kitomis prekėmis sodui.

Augalų centras " Multiflora“ įsikūręs Vilniuje, Pavilnio regioninio parke. Čia dirbantys biologijos, agronomijos specialistai konsultuoja renkantis augalų asortimentą, sodinimo ir priežiūros klausimais. Nuolatiniams klientams ir didmenininkams taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

KVIEČIAME VISUS PASIGROŽĖTI PIRMAISIAIS MAGNOLIJŲ ŽIEDAIS IR PASIDŽIAUGTI SAULE !!!

Daugiau informacijos apie mus, mūsų naujienas bei parduodamų augalų asortimentą galima rasti www.facebook.com/augalucentras. arba www.augalucentras.lt

LAUKO GĖLININKYSTĖS BANDYMŲ STOTIS, UAB


(614) 53880
info@augalucentras.lt

www.aplameta.lt
www.vaziuokle.lt
www.gruzdziumalunas.lt
www.aukranga.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt