Pranešimas spaudai

APSAUGINIAI RŪBAI INTERNETU !!!

Paskelbta: 2019-11-07

ŽALIASIS KAMPAS, UAB Internetinė prekyba (www.technika-aplinkotvarkai.lt) „Husqvarna“ apsauginiais drabužiais. Siūlome Jums platų prekių pasirinkimą.

XPLORER drabužių linija, tai laisvalaikio drabužiai ir aksesuarai, kurie padės Jums jausti patogiai ir atspindės Jūsų profesionalumą laisvalaikiu.

KELNĖS: Klešnės nuo lietaus: prisegamos prie kelnių diržo ar įrankių diržo, reguliuojamu užsegimu galima parinkti tris skirtingus ilgius; Pjūklininko kelnės: patikima apsauga atliekant pjovimo pjūklu darbus ruošiant malkas ar dirbant kitus lauko darbus; Dailidžių kelnės: dailaus, šiuolaikiško dizaino kelnės su kokybiškomis detalėmis, pasiūtos iš tvirtų, ilgaamžių medžiagų; Kelnės aukštu juosmeniu: labai patogios, ergonomiškos, šiuolaikiško dizaino, gerai priglundančios, besitampančios medžiagos; Kelnės darbui su krūmapjove: profesionalams skirtos kelnės iš papildomai apdoroto audinio; Funklcionalios kelnės: ilgaamžės, lengvos ir tinkamo dizaino, tinkančios naudoti ištisus metus; Kelnės nuo lietaus; Paprastos kelnės: dailus, šiuolaikiškas modelis su kokybiškomis detalėmis; Viršutinės kelnės: idealus sprendimas naudotojams, retkarčiais dirbantiems grandininiu pjūklu; Visoms oro sąlygoms tinkamčios kelnės: gerai pagamintos, aukštos kokybės, tvirtos kelnės suteikiančios geriausią apsaugą nuo lietaus ir vėjo.; Puskombinezoniai; Apsauginės kelnės: patvarios ir lengvos, atitinkančios saugos reikalavimus.

DARBINIAI MARŠKINIAI: Minkšti ir patogūs gražių „Husqvarna“ spalvų marškiniai nevaržo judesių, puikiai tinka darbui ar laisvalaikiui, 100% nesitraukianti medvilnė; Stori, ilgaamžiai ir šilti šukuotos medvilnės marškiniai, puikiai tinka dirbant atšiauriomis sąlygomis.

ŠVARKAI IR STRIUKĖS: Arboristų striukė: pasižymi šiuolaikišku dizainu, gerai priglunda prie kūno ir yra pasiūta iš besitampančios medžiagos, kuri užtikrina patogumą ir ergonomiškumą; Krūmų ir žolės pjovimo striukė: Sukurta reikliam profesionalų darbui, pagaminta iš tvirtos medžiagos, su papildomai sustiprintomis pažeidžiamomis sritimis; Miško strukės: tai labai tvirtos ryškiai raudonos spalvos striukės; Striukė „Classic“ ir „Functional“:
: gražaus, šiuolaikiško dizaino, su kokybiškomis detalėmis, dideliais šviesą atspindinčiais spausdintais logotipais; Striukė nuo lietaus: pagaminta iš tvirto nailono, o perpetė iš PU/PVC, tinklelis po peppete užtikrina puikią ventiliaciją; Laisvalaikio striukė: Stilinga, patogi ir šilta bet kokiu oru; Mikrofliso bluzonas ir liemenė; Softshell bluzonas: neperpučiamas ir neperšlampamas, patogus ir tampus išorinis sluoksnis bei minkštas vidinis sluoksnis iš fliso.

APATINIAI DRABUŽIAI: Vienasluoksniai apatiniai, apatinės kelnės ir apatiniai marškiniai: šiltų ir patogių apatinių komplektas; Kojinės iš Outlast medžiagos; Vidinės kojinės.

PRŠTINĖS DARBUI: Krūmų priežiūros pirštinės; Darbui su įrankiais pirštinės;Sodininkystės pirštinės; Žieminės pirštinės; Universalios pirštinės; Pirštinės su apsauga nuo pjūklo; Įvairios darbinės pirštinės.

APSAUGINIS KOMPLEKTAS: Tai iš anksto paruoštas komplektas, sudarytas iš pagrindinių apsauginių priemonių, kurių reikia dirbant grandininiu pjūklu. Į komplektą įeina 1-os apsaugos nuo pjūklo klasės (20 m/s) antkeliai, pirštinės „Functional“ su apsauga nuo pjūklo (16 m/s) ir „Forest“ serijos šalmas „Classic“. Vieno dydžio antkelius galima dėvėti ant įprastinių darbinių kelnių.

„HUSGVARNA“ PATIKIMI APSAUGINIAI DRABUŽIAI NUO LIETAUS, PAGAMINTI IŠ TVIRTO NAILONO IR PU/PVC, TAIP PAT SU TINKLELIU VENTILIACIJAI IR SUVIRINTOMIS SIŪLĖMIS, UŽTIKRINANČIOMIS, KAD NEPATEKTŲ DRĖGMĖS !!!

Apsauginius drabužius, galite įsigyti apsilankę internetinėje parduotuvėje: https://www.technika-aplinkotvarkai.lt/apsauginiai-rubai-2.html

ŽALIASIS KAMPAS, UAB


831358020
zaliasis.kampas@aplinkotvarka.lt

www.jung.lt
www.paminklai.lt
www.svedasupaminklai.lt
www.miskinta.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt