Pranešimas spaudai

„AMOURD’EVIL“ RANKŲ DARBO SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖS !!! SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖS – KVAPNI PRABANGA IR JAUKUMAS JŪSŲ NAMUOSE !!!

Paskelbta: 2023-03-03

VALJA, UAB Dalinamės su Jumis savo kurtomis rankų darbo žvakėmis. Tikime, kad jos padės atsiskleisti Jūsų vidiniam pasauliui, suteiks ramybę ir šilumą Jums ir Jūsų namams. Ilgai, atsakingai ir kruopščiai rinkome aromatus ir noriai juos pristatome Jums. Mums svarbiausia – kokybė, išskirtinumas ir gebėjimas suteikti nepamirštamas akimirkas vakarojant su AmourD’evil žvakėmis.

Žvakės liepsna turi neįtikėtiną galią nuraminti, atpalaiduoti, sukurti magišką namų atmosferą. Norėdami, kad tai pajustų kiekvienas AmourD‘evil sukūrė sojų vaško žvakes, kurios yra tai, ko reikia prabangiai kvepiantiems, jaukiems namams.

Mūsų sojų vaško žvakės išsiskiria tuo, jog yra rankų darbo. Į kiekvienos sojų vaško žvakės kūrybą įdėta daugybė meilės, švelnių prisilietimų ir svaiginančių kvapų. Dėl šių priežasčių ekologiškos, išskirtinių dizainų, ypatingai kvepiančios sojų vaško žvakės nepalieka abejingų.

Sojų vaško žvakių privalumai:
• Nekenksmingos aplinkai - Sojų vaško žvakės nekenkia aplinkai, yra saugios ir draugiškos tiek gamtai, tiek žmogui.
• Dega ilgiau -Sojų vaško žvakės dega ilgiau nei kitų rūšių žvakės. Be to, sojų vaško žvakės yra unikalios tuo, jog net ir negaunant papildomo deguonies gali nepertraukiamai degti ilgas valandas.
• Gydo ir ramina - Sojų vaško žvakės turi gydomųjų savybių, mažina stresą ir gerina oro kokybę.
• Išskiria mažiau dūmų ir suodžių - Dėl savo natūralios sudėties sojų vaško žvakės išskiria mažiau dūmų nei kitų rūšių žvakės.
• Skleidžia svaiginančius aromatus - Kvapnios sojų vaško žvakės yra puikus pasirinkimas norint, kad namus užpildytų svaiginantys aromatai.

Sojų vaško žvakės turi daugybę neabejotinų privalumų. Mėgautis šiais privalumais gali kiekvienas pasirinkęs kvepiančias AmourD‘evil sojų vaško žvakes.

„AMOURD’EVIL“ RANKŲ DARBO SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖS SUŽAVĖS ORIGINALUMU IR YPATINGAIS, JAUKUMU BEI PRABANGA DVELKIANČIAIS AROMATAIS !!!

AmourD‘evil sojų rankų darbo vaško žvakes, galite įsigyti, apsilankę internetinėje parduotuvėje: https://amourdevil.com/kategorija/soju-vasko-zvakes/VALJA, UAB


(683) 99103
[email protected]

www.kaunotarpininkai.lt
miskinta.lt
www.kopicentras.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.paminklai.lt