Pranešimas spaudai

AKCIJA -15% APVALIEMS BETONINIAMS VAZONAMS !!!

Paskelbta: 2023-05-04

Betono produktai, UAB Šiuolaikiniai betoniniai vazonai – labai stilingi, tinka įvairiems architektūriniams sprendimams, dekoratyviai atrodantys namų ar verslo aplinkoje.

DekoBETONAS gamina ypatingus lauko vazonus iš betono, kurių šonai ir apačia yra apšiltinti specialia šiltinimo medžiaga. Todėl mūsų gaminiai yra specialiai pritaikyti jautriems egzotiniams bei daugiamečiams augalams ir padidina galimybę jiems išgyventi atšiaurią lietuvišką žiemą ir karštą vasaros saulę.

Jei planuojate apželdinti terasą ar namo balkoną, kreipkitės į mus. Mūsų gaminami betoniniai vazonai yra dvigubai lengvesni nei kitų gamintojų, tad transportuojant ir naudojant nekils jokių problemų.

DekoBETONAS – tai įmonė, gaminanti architektūrinius betono gaminius. Gaminame betoninius laiptus, pakopas, palanges, vazonus, gėlines, židinius, meno kūrinius, taip pat įgyvendiname nestandartinius užsakymus. Mūsų betono gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu, estetika, dideliu tvirtumu bei atsparumu dėvėjimuisi. Jie atsparūs drėgmei, nepelijantys ir nebrinkstantys, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, plačiai taikomi namų ar darbo, interjero ir eksterjero aplinkai.

Platesnę informaciją, apie mūsų gaminius, rasite apsilankę tinklalapyje: www.dekobetonas.lt

Betono produktai, UAB


865755120
[email protected]

www.vaziuokle.lt
miskinta.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.linchema.lt
www.paminklai.lt