Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Teritorijų planavimas

Rasta įmonių: 58
Rodyti žemėlapyje
Gedimino g. 47 -309, KAUNAS
(616) 46415
www.visalietuva.lt/kuciauskas
Geodeziniai darbai, topografinės ir įvairių komunikacijų kontrolinės nuotraukos. Žemės sklypų ribų ir statinių kadastriniai matavimai.
J. Žemgulio g. 46 -210, PANEVĖŽYS
(672) 22087
Geodeziniai darbai. Konsultacijos. Topografinės ir išpildomosios nuotraukos. Sklypų padalijimo ir sujungimo projektai. Žemės sklypų ribų atstatymas. Statinių kadastriniai matavimai, geodezinės nuotraukos, išpildomosios nuotraukos.
Kuršių g. 60 -5, KAUNAS
(685) 48582
www.visalietuva.lt/a.silalienesii
Kartografija, geodezija, žemės darbai. Žemės sklypų projektai,Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai, žemėtvarka, kaimo plėtros projektai. Nekilnojamojo turto kadastriniai matavimai. Kadastriniai matavimai Topografiniai matavimai.teritorijų planavimas Visoje Lietuvoje.
www.aplameta.lt
Cintjoniškių g. 13, ŠILUTĖ
(685) 01889
www.drava.lt
KADASTINIAI MATAVIMAI: Žemės sklypų; Pastatų, statinių ir patalpų; Inžinerinių tinklų. TERITORIJŲ PLANAVIMAS: Žemės sklypų formavimas ir pertvarkymas, Kaimo plėtros žemėtvarkos, Žemės paėmimo visuomenės poreikiams, Žemės konsolidacijos,Detaliųjų ir specialiųjų planų rengimas. GEODEZIJA: Žemės sklypų ribų ir statinių ašių nužymėjimas vietovėje;Žemės naudojimosi tvarkos nustatymo planų sudarymas; Geodezinių topografinių, požeminių komunikacijų ir pastatų kontrolinių geodezinių nuotraukų sudarymas.
Kęstučio g. 87-211, Kaunas
867477110
www.geobaitas.lt
Įmonės GEOBAITAS pagrindinė veikla yra žemėtvarka ir geodeziniai matavimai visoje Lietuvoje! Mes dirbame Jums jau daug metų, atliekame darbus sklandžiai ir kokybiškai bei didžiuojames savo komanda, kuri padeda tai padaryti! Mums malonu, kad galime Jums padėti.
Skambinti šiandien
Tilžės g. 170-309, Šiauliai
868217962
www.geolinas.lt
UAB „GeoLinas“ siūlo pasinaudoti teikiamomis paslaugomis.žemės sklypų geodeziniai (kadastriniai) matavimai, topografiniai planai (topografinės nuotraukos), statinių, požeminių ir antžeminių komunikacijų kontrolinės geodezinės nuotraukos, sklypo ribų (riboženklių atstatymas), pastato ašių nužymėjimas, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai. Įmonė daugiausia darbų atlieka Šiaulių apskrityje .
Call Today
www.galuotas.lt
Žvejų g. 2 -705, KLAIPĖDA
(673) 42503
www.tomoprojektai.lt
Projektuojame statinių, pastatų konstrukcijas, inžinerines sistemas, teikiame kompleksinio projektavimo paslaugas, rengiame teritorinio planavimo ir kraštovaizdžio architektūros projektus. Rekomenduok Mus savo draugams ir uždirbk 5% nuo projekto vertės. Jūs galite uždirbti 5% už kiekvieną draugą, kuriam rekomenduojate Mus. Tai mūsų būdas pasakyti "Ačiū" už skleidžiamą gerą žodį! Uždirbtas atlygis bus sumokamas tiesiogiai Jums, pasirašius projektavimo darbų sutartį
Fabijoniškių g. 96 , 3 a., VILNIUS
(687) 11191
www.ecoflama.lt
Namų pridavimas, statybos pabaiga. Kadastriniai, geodeziniai matavimai
Tilžės g. 170 -308 kab., ŠIAULIAI
(685) 65562
www.kordimatas.lt
Kadastriniai žemės sklypų matavimai; Žemės sklypų nužymėjimo darbai; Formavimo ir pertvarkymo projektai; Pertvarkymo projektų rengimas žemės sklypus padalinant – sujungiant; Ūkininko sodybos vietos parinkimas ir formavimas; Topografinės ir Pastatų kontrolinės nuotraukos; Požeminių komunikacijų kontrolinių ir geodezinių nuotraukų sudarymas; Statinių atitikimo techniniam projektui kontrolė; Konsultacijos. Paslaugos teikiamos: Joniškio, Kelmės, Radviliškio, Akmenės,Pakruojo ir Šiaulių regionuose.
www.vaziuokle.lt
"Valavičius ir Co" UAB vykdoma veikla: pastatų kadastriniai matavimai, sklypų geodeziniai matavimai, topografinės nuotraukos ir išpildomosios nuotraukos, sklypų pertvarkymo (formavimo) projektai, žemės sklypų pardavimo ir sujungimo projektai, riboženklių atstatymas (nužymėjimai), detaliųjų planų sudarymas, žemės sklypų ribų atstatymas.
Vytauto g. 19 -4, DRUSKININKAI
(699) 12416
www.sklypu-matavimai.lt
Mobilusis telefonas (686) 45304. Formavimo projektai, kadastriniai matavimai, žemės sklypų matavimai.
J. Basanavičiaus g. 49A, UTENA
8 (698) 05854
Topografinės nuotraukos nuo 1:500 iki 1:2000, požeminių komunikacijų požeminės nuotraukos, žemės sklypų geodeziniai matavimai.
www.gruzdziumalunas.lt
Jaunimo g. 35, BIRŽAI
8 (615) 28571
Topografinės nuotraukos, sklypų formavimas ir pertvarkymo projektai, kadastriniai matavimai.

Papildomai ieškokite:


teritorijos planavimas
www.aplameta.lt
www.galuotas.lt
www.vaziuokle.lt
www.gruzdziumalunas.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius
miskinta.lt