Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Stiklų dekoravimas Vilniuje

Rasta įmonių: 8
Rodyti žemėlapyje
P. Vileišio g. 18 , 2 korp., VILNIUS
8 (611) 64385
www.pardavykla.lt
Teikiame įvairias paslaugas, susijusias su stiklo konstrukcijų, veidrodžių ir įvairių stiklo gaminių projektavimu, gamyba, pardavimu ir montavimu. Projektuojame, gaminame ir montuojame: berėmes stiklo konstrukcijas, varstomas ir stumdomas stiklo duris, virtuvines stiklo sieneles, dušo kabinas, vonios sieneles, stiklo vitrinas, veidrodines plyteles ir jų kompozicijas, veidrodžius, stiklo paketus ir kitus stiklo gaminius. Dirbame visoje Lietuvoje.
J. Kubiliaus g. 23, VILNIUS
8 (5) 2728704
www.llumar.lt
Automobilių langų tamsinimas bei tonavimas, apsauginės plėvelės klijavimas. Visas automobilio kėbulo apklijavimas plėvele ir vidaus dekoravimas plėvele. Plėvelės klijavimas ant pastatų langų, stiklų ir stiklinių pertvarų dekoravimas. Reklama ant automobilių. Įmonė atstovauja LLumar plėvelių prekinį ženklą ir siūlo platų plėvelių asortimentą: Architektūrines plėveles, Atomobilines pleveles ir Įrankius. VYKDOME ELEKTRONINĘ PREKYBĄ: www.tamsinimas.lt IR SIŪLOME PLATŲ PREKIŲ ASORTIMENTĄ !!!
Dzūkų g. 3, VILNIUS
8 (5) 2336366
www.novalda.lt
Viena iš mūsų siūlomų paslaugų — tai stiklo raižymas (arba stiklo pjovimas). Atliekame stiklo grūdinimą, termiškai apdorojant ir taip suteikiant jam atsparumą dūžiui. Stiklo bei veidrodžių gaminių konstrukcijų klijavimas (lentynos, stalai, spintos). Taip pat prekiaujame ir skaidraus bei spalvoto stiklo dekoro elementais (vazos, lėkštės, žvakidės ir kt.).
www.telgesa.lt
Latako g. 3, VILNIUS
8 (5) 2107277
www.upartas.weebly.com
Visos įrėminimo paslaugos. Profesionaliai rėminame, paklijuojame, pasportuojame meno kūrinius, plakatus, fotografijas, veidrodžius, grafiką, tekstilę, piešinius, reklaminę medžiagą. Pasportavimas grafikos darbų, nuotraukų, piešinių, kt. Rėmeliai, rėmai paveikslams, porėmiai pagal užsakymą.
Pelesos g. 3, VILNIUS
8 (5) 2601031 www.glasswork.lt
Berėmės stiklo konstrukcijos. Projektavimas, gamyba, montavimas, demontavimas. Stiklinės durys, pertvaros, dušo kabinos, stogeliai, terasos, turėklai, balkonų stiklinimas.
Justiniškių g. 138, VILNIUS
8 (5) 2461348 www.glastika.lt
Stiklo paketų gamyba.
www.amotors.lt
Savanorių pr. 197, VILNIUS
8 (699) 52058 www.stikleris.lt
Skaidraus, raštuoto, grūdinto stiklo pardavimas. Stiklo gaminių apdirbimas (šlifavimas, poliravimas, kiaurymių gręžimas, frezavimas, briaunų facetavimas ir .t.t) Veidrodžių gamyba pagal individualius poreikius. Veidrodžių pjovimas ir montavimas. Produkciją galime pristatyti Jums reikalingu adresu.
Baltupio g. 47, VILNIUS
8 (678) 44748 www.yldara.lt
www.kaunotarpininkai.lt
www.hres.lt

Papildomai ieškokite:


stiklo dekoravimas
www.telgesa.lt
www.amotors.lt
www.kaunotarpininkai.lt
www.hres.lt