Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Namų renovacija Kaune

Rasta įmonių: 31
Rodyti žemėlapyje
Europos pr. 106, KAUNAS
(37) 392602
www.avona.lt
Atestuota UAB „Avona“ stato, rekonstruoja, renovuoja ir remontuoja visuomeninius, gamybinius bei gyvenamuosius statinius, atlieka interjero įrengimo ir apdailos, stogų dengimo ir remonto, pastatų šiltinimo darbus, restauruoja ir konservuoja nekilnojamąsias kultūros vertybes, montuoja vidaus ir išorės inžinerinių tinklų sistemas bei tvarko aplinką ypatingos svarbos statybos objektuose.Užtikriname aukštą atliekamų statybos, remonto, rekonstrukcijos ir restauravimo darbų kokybę.
H. ir O. Minkovskių g. 98, KAUNAS
8 (698) 81801
Kaune veikianti įmonė UAB “Daknys ir ko” atlieka įvairius statybos darbus. Ji užsiima rangos, rekonstrukcijų darbais, įvairių sistemų įrengimu, priežiūra, montavimu, atlieka betonavimo, mūrijimo darbus, kloja klojinius, stato pastolius montuoja sienų karkasą, atlieka vidaus ir išorės apdailą, užsiima tinkavimu, glaistymu, dažymu, grindų klojimu, plytelių klijavimu ir pan. Kvalifikuoti darbuotojai klientams patars įvairiais klausimais, susijusiais su teikiamomis paslaugomis.
J. Grušo g. 21 -45, KAUNAS
8 (603) 74787
Statybos paslaugos ir remontas
www.svedasupaminklai.lt
J. Šimkaus g. 29, GARLIAVA, KAUNO R.
8 (37) 552882
Bendrastatybinės paslaugos.
Savanorių pr. 192, KAUNAS
8 (37) 331918
monės įvykdytų projektų sąrašuose - įvairios paskirties objektai, tokie kaip gyvenamųjų ir negyvenamųjų, komercinių ir pramoninių statinių. . Apdailos ir remonto darbai: tinkavimas, glaistymas, dažymo darbai, būsto pritaikymas neįgaliesiems, avaringumo likvidavimas, palėpių įrengimas, viešųjų ir administracinių pastatų, gyvenamojo būsto renovacija, plytelių klojimas, lubų įrengimas, grindų įrengimas, vidaus apdaila, mūrijimo darbai, fasado apdaila, gerbūvio darbai. Kaune ir visoje Lietuvoje.
DIEVOGALOS K., ALŠĖNŲ SEN., KAUNO R.
8 (652) 59116
www.mokesciulabirintai.lt
www.telgesa.lt
www.svedasupaminklai.lt
www.galuotas.lt
www.hres.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.gpspartneris.lt