Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Notarai Alytuje

Rasta įmonių: 7
Rodyti žemėlapyje
Rotušės a. 15, ALYTUS
8 (315) 53085
Alytaus miesto 1-asis notarų biuras taip pat kaip ir kiti notarų biurai užsiima įvairių dokumentų tvarkymų, saugojimu, taip pat atlieka specialius teisinius veiksmus ir šitaip užtikrina sandorių ir dokumentų teisėtumą. Mūsų šalyje notarai dirbdami remiasi Notariato įstatymu, teigiančiu, kad notaras yra valstybės įgaliotas asmuo, atliekantis įstatymo nustatytas funkcijas, kurios užtikrina, kad civiliniuose teisiniuose santykiuose sandoriai ir dokumentai būtų teisėti.
S. Dariaus ir S. Girėno g. 5 -1, ALYTUS
8 (315) 52197
Alytaus miesto 2-asis notarų biuras rūpinasi įvairių dokumentų tvarkymu. Notaras yra asmuo, tvarkantis dokumentus, juos saugantis, atliekantis specialius teisinius veiksmus ir taip užtikrinantis sandorių ir dokumentų teisėtumą. Notarai teisiškai tvirtina fizinių ir juridinių asmenų nuosavybės teises ir kitus teisinius faktus, taip saugodami teisėtus asmenų ir kartu valstybės interesus. Notarai savo įgaliojimus vykdo, neatsižvelgdami į valdžios ar valstybinių institucijų įtaką.
S. Dariaus ir S. Girėno g. 5 -3, ALYTUS
8 (315) 53253
Alytaus rajono 2-asis notarų biuras rūpinasi įvairių dokumentų tvarkymu. Jame dirbanti notarė M. Balčienė užtikrina sandorių ir dokumentų teisėtumą, teisiškai patvirtina fizinių ir juridinių asmenų nuosavybės teises bei kitus teisinius faktus. Notaras privalo užtikrinti notarinių veiksmų slaptumą, todėl pažymos apie notarinius veiksmus ir dokumentai išduodami tik asmenims, kurių pavedimu arba kuriems buvo atliekami notariniai veiksmai, ar jų įgaliotiniams.
www.telgesa.lt
www.hres.lt
www.aukranga.lt
www.paminklai.lt
miskinta.lt
www.telgesa.lt
www.hres.lt
www.aukranga.lt
www.paminklai.lt
miskinta.lt