Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Aplinkotvarka Alytuje

Rasta įmonių: 8
Rodyti žemėlapyje
Kepyklos g. 15, ALYTUS
8 (315) 35600
www.stogodanguprekyba.lt
Prekyba stogų dangomis, priedais ir medžiagomis. Projektavimas, darbai.
Pramonės g. 1, ALYTUS
8 (611) 19890
www.statrama.lt
Statybos ir remonto darbai. Apdailos ir statybos darbai. Statybinės paslaugos. Bendrieji statybos darbai. Visi statybos darbai. Gyvenamųjų namų statyba. Pramoninių statinių statyba. Pastatų remontas. Butų remontas. Fasadų remontas ir apšiltinimas. Renovacijos darbai. Smulkūs statybiniai darbai. Stogų dengimas. Stogų įrengimas. Stogų remontas ir apšiltinimas. Stogų skardinimas
KOLONISTŲ K., SIMNO SEN., ALYTAUS R.
8 (600) 83990
www.orangutanas.lt
Aukštalipių paslaugos visoje Lietuvoje. Sudėtingi darbai aukštyje. Įvairios paskirties ir sudėtingumo aukštalipių paslaugos ir darbai visoje Lietuvoje. Neparankių medžių genėjimas ir kirtimas. Dažymo darbai aukštyje. Dekoracijų kabinimas. Scenų statymas. Nuotykių parkų statyba. Reklaminių stendų, iškabų, tentų iškėlimas. Fasadų, balkonų priežiūros darbai. Antenų montavimas. Lempų keitimas. Virinimas aukštyje. Langų, stogų, latakų, kaminų valymas. Saugos sistemų įrengimas darbams aukštyje.
www.telgesa.lt
Pramonės g. 9, ALYTUS
8 8 689 15507
www.nivelsta.lt
Pagrindinė įmonės veikla- lauko inžinerinių tinklų įrengimas ir projektavimas. Teikiamos paslaugos:LAUKO INŽINERINIAI DARBAI: Lauko vandentiekio įrengimas ir renovacija, Lauko buitinių nuotekų įrengimas ir renovacija,Lauko paviršių (lietaus) nuotekų įrengimas ir renovacija;APLINKOS SUTVARKYMAS: Asfaltbetonio dangos įrengimas ir remontas,Šaligatvių, aikštelių įrengimas ir remontas,Medžių kirtimas ir kelmų frezavimas.Paslaugas teikiame ir fiziniams asmenims.Darbus atliekame laiku ir kokybiškai !!!
Santaikos g. 27, ALYTUS
8 (315) 56444
www.ark.lt
VĮ "Alytaus regiono keliai" prižiūri ir tvarko valstybinės reikšmės kelius, iš jų magistralinius, krašto, rajoninius. Atlieka kelių tiesimą,kelių remontą. Užtikrina saugų eismą - įrengia eismo reguliavimo priemones: kelio ženklus, atitvarus, signalinius stulpelius, eismo saugumo saleles, greičio slopinimo kalnelius, pėsčiųjų perėjas ir kitus. Žemės darbai, Prekyba gamtiniu žvyru bei smėliu. Technikos nuoma.
Santaikos g. 27, ALYTUS
8 (315) 56433
"Alytaus regiono keliai" prižiūri ir tvarko: valstybinės reikšmės kelius, iš jų magistralinius, krašto, rajoninius. Atlieka kelių tiesimą, remontą.Užtikrina saugų eismą - atramos, kelio ženklai ir kt.
www.gotas.lt
Kalniškės g. 3 -21a, ALYTUS
8 (650) 35914
Tvarkome Alytaus miestą.
Santaikos g. 32, ALYTUS
8 (656) 71220 www.zemelda.lt
Aplinkotvarka, plytelių klojimas, drenažo įrengimas.
www.ekosfera.lt
www.gruzdziumalunas.lt

Papildomai ieškokite:


aplinkotvarkos darbai
www.telgesa.lt
www.gotas.lt
www.ekosfera.lt
www.gruzdziumalunas.lt