Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

ŽIOGELIS, L. Trumpienės kaimo turizmo sodyba

Tai moderni ir erdvi kaimo turizmo sodyba, Rokiškio rajone. Sodyba prie Sartų ežero kranto, apsupta unikalaus gamtos grožio. Teikiamos paslaugos: Sodybos nuoma; Kambarių nuoma; Pokylių salės nuoma; Konferencijų salių nuoma. Sodyboje veikia: baseinas ir pirčių kompleksas; Restoranas; Teikiame įvairias pramogas. Tai vieta, kurioje atrasite poilsį ir ramybę sau ir savo šeimai, patirsite daug įspūdžių su draugais ar sėkmingai įvykdysite verslo susitikimus, renginius, konferencijas.

 • Adresas Ščiūrų g. 14, LT-42253, Baršėnų k. (Išskleisti žemėlapį)
 • Telefonas 869630020
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoLedina Trumpienė, Savininkas
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 11
Darbo laikas:
 • Pirmadienis: 00:00 - 24:00
 • Antradienis: 00:00 - 24:00
 • Trečiadienis: 00:00 - 24:00
 • Ketvirtadienis: 00:00 - 24:00
 • Penktadienis: 00:00 - 24:00
 • Šeštadienis: 00:00 - 24:00
 • Sekmadienis: 00:00 - 24:00
Šiuo metu: Dirba
Svečių laukiame ištisus metus!

Veiklos apibūdinimas

"Žiogelis" – tai moderni ir erdvi kaimo turizmo sodyba, esanti šiaurės rytų Lietuvoje, Rokiškio rajone, 150 km atstumu nuo Vilniaus. Sodyba yra įsikūrusi ant garsiojo Sartų ežero kranto, apsupta unikalaus Sartų regioninio parko gamtos grožio. Ši vieta yra puikiai pritaikyta tiek jūsų atostogoms, tiek darbo veiklai.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

1. SODYBOS NUOMA: Sodyba tinkama tiek šeimos pokyliams, tiek oficialiems renginiams.

2. KAMBARIŲ NUOMA: Jūsų patogumui teikiame visas reikalingas paslaugas maloniam laiko praleidimui: aprūpiname nakvyne erdviuose bei šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose. 8 Standartiniai kambariai, 2 Šeimyniai kambariai ir 3 Liukso kambariai. Kiekviename kambaryje yra balkonas, terasa, TV, dušai, WC ir virtuvėlė

3. POKYLIŲ SALĖS NUOMA: Ervi pobūvių salė talpinanti iki 100 asmenų. Jūsų laukia jauki aplinka ir malonus aptarnavimas.

4. KONFERENCIJŲ SALIŲ NUOMA: Erdvios konferencijų salės: nuo 20 -60 asmenų.

5. BASEINAS IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS: Kviečiame Jus atsipalaiduoti, atsikratyti nuovargio, pasisemti energijos, atgauti dvasinę ramybę bei pasijusti jaunesniais, gražesniais. Jums siūlome malonią atgaivą kūnui ir sielai: masažo paslaugas.

6. RESTORANAS: Tiekiame kokybišką maistą sodybos restorane.

7. PRAMOGOS: Pas mus gausu pramogų: Biliardas; Tenisas; Sportinių žaidimų aikštelė; Vandens pramogos: valtys, kanojos, žvejyba; dviračiai ir t.t. Jums pageidaujant suorganizuosime pažintines ekskursijas laivu, buriavimą ir jodinėjimą. Pas mus yra pramogų pritaikytų ir mažiesiems mūsų lankytojams: Vaikų žaidimų kambarys ir lauko aikštelė.

SODYBOJE MES VISUOMET STENGIAMES UŽTIKRINTI KOKYBIŠKĄ JŪSŲ POILSĮ IR SUKURTI EFEKTYVIĄ ATMOSFERĄ ĮMONĖS RENGINIAMS, SEMINARAMS AR DARBUOTOJŲ MOKYMAMS

SUSISIEKITE SU MUMIS IR MES PADĖSIME SUPLANUOTI JŪSŲ ŠVENTĘ AR POILSĮ !!!

Apsilankydami, ne tik susipažinsite su Lietuvos istorija ir kultūra, tačiau kartu atrasite ir pažinsite unikalų Lietuvos gamtos grožį. Sartų regioninis parkas yra išskirtintis tuo, kad į jo teritoriją patenka dešimt draustinių ir vienas rezervatas. Pietinėje ežero dalyje galima aplankyti prie rytinės ežero atšakos esančius regioninio parko piliakalnius. O ypač įdomų kalvotą ir daubotą centrinės, ir rytinės parko dalies kraštovaizdį galima apžvegti iš mūsų sodybos teritorijoje esančio Sartų apžvalgos bokšto, kurio aukštis siekia 35 metrus.
Rodyti žemėlapį
 • ŽIOGELIS, L. Trumpienės kaimo turizmo sodyba
  Ščiūrų g. 14, LT-42253, Baršėnų k.
  869630020