VARNUPĖ, sodyba

Skambinti šiandien
Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 6
Darbo laikas
  • Darbo laikas nenurodytas

Sodyba „Varnupė“ – tai moderni vieta, kurioje švenčiamos vestuvės, jubiliejai, gimtadieniai, krikštynos ir kitos šventės bei įvairūs renginiai. Sodybos „Varnupė“ paslaugos: sodybos nuoma šventėms ir renginiams, pokylių salės nuoma, konferencijų salės nuoma, kambarių nuoma, pirtis, sūkurinė vonia („jacuzzi“), maistas šventėms ir renginiams, mobilus baras, kokteiliai, šampano piramidė, dekoras, lauko pramogos (krepšinis, futbolas, tinklinis, tenisas), vaikų žaidimų aikštelė.

Veiklos apibūdinimas

Sodyba "Varnupė" įsikūrusi pačiame Lietuvos centre, Kėdainių r., Varnupės k. (Josvainių sen.), todėl yra lengvai pasiekiama iš visų Lietuvos miestų. Atstumas nuo Kėdainių - 10 km., atstumas nuo Kauno - 40 km., tad tai patogi vieta ir Jums, ir Jūsų svečiams.
Sodyboje įrengta erdvi pokylių salė, talpinanti iki 120 žmonių. Salėje yra kondicionieriai, užtikrinantys komfortišką temperatūrą visos šventės metu. Sodyba „Varnupė“ turi 2 lauko terasas su stacionariu stogu, kuriose malonu leisti laiką bet kokiu oru. Esant pageidavimui, galime suteikti sodybos dekoravimo paslaugas.
Sodyboje “Varnupė” vienu metu gali nakvoti iki 84 žmonių. Visi kambariai su patogumais, kiekviename yra dušas, tualetas, būtini higienos reikmenys. Net 17 kambarių – dviviečiai, užtikrinantys maksimalų patogumą svečiams.
Sodyboje yra pirtis ir burbulinė vonia („jacuzzi“), kuriose smagu atsipalaiduoti po šventinės nakties šėlsmo ar įtempto seminaro. Mėgstančius aktyvias pramogas kviečiame žaisti krepšinį, tinklinį, tenisą ar futbolą. O mažiesiems šventės svečiams įrengta moderni vaikų žaidimų aikštelė.
Maistą tiekia sodybos „Varnupė“ partneriai. Kviečiame rinktis net iš kelių maisto tiekėjų, tad tikrai atrasite skonį, kuris patiks ir Jums, ir Jūsų svečiams. Šventės dalyvius pradžiugins mobilus baras, šventiniai kokteiliai bei šampano piramidė.
Alkoholinius gėrimus, desertus ir tortus galima atsivežti savo.
Sodyboje „Varnupė“ vienu metu vyksta tik viena šventė, tad pašaliniai žmonės neįleidžiami. Visos šventės metu Jumis rūpinsis sodybos personalas.
Kviečiame skambinti tel. +370 698 01876 arba rašyti el.paštu varnupe@gmail.com, kur galėsite daugiau sužinoti apie Jus dominančias paslaugas.
Daugiau sodybos „Varnupė“ nuotraukų galite rasti čia:
www.facebook.com/sodybavarnupe
Rodyti žemėlapį
  • VARNUPĖ, sodyba
    Varnupės k., 1A, LT-58182, Josvainių sen.
    869601876

Galerija

Darbuotojai

Paulius Kaselis
Savininkas