5/5
Balsavo: 16
 • Įm. kodas302602485
 • PVM kodasLT100006050910
 • Darbuotojai 12
Darbo laikas
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

Siurbliai ir perpumpavimo įranga. Nuomojama įranga: siurbliai ir perpumpavimo sistemos, tranšėjų klojiniai ir elektros generatoriai. Parduodama įranga: Siurbliai; Žiemsiurbių sisitemos ir įranga; Žarnos; Vamzdžiai ir atgaliai; Gruntinio vandens lygio žeminimo įrangos priedai; Mobilūs elektros generatoriai; Suvirinimo įranga su vidaus degimo varikliais; Tranšėjų išramstymo sisitemos.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2023-01-17 darbuotojų sk. 12
 • 2022-12-16 darbuotojų sk. 13
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2023-02-01 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2023-01-27 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2022-12-01 vid. atlyginimas buvo 3018.89 Eur
 • 2022-11-01 vid. atlyginimas buvo 3148.40 Eur
Rodyti daugiau
8815.93 €
Paskutinio mėnesio (2022-12) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2023-02-03

Veiklos apibūdinimas

UPRENT yra pirmaujanti siurblių ir perpumpavimo sistemų nuomos kompanija Baltijos šalių regione.


NUOMOJAMA ĮRANGA:


1. SIURBLIAI: Siūlome siurblius ir perpumpavimo įrangą švaraus bei nešvaraus vandens, taip pat įvairių klampių skysčių su dideliu kiekiu kietųjų priemaišų perpumpavimui .


KANALIZACIJOS IR NUOTEKŲ SIURBLIAI, skirti nuotekų, nutekamųjų vandenų, dumblo ir kitų tirštų skysčių su kietosiomis priemaišomis perpumpavimui. 
SIURBLIAI GRUNTINIŲ VANDENŲ LYGIO MAŽINIMUI, siūlome siurblius gruntinių vandenų nusausinimui statybų aikštelėse. Pagal jūsų pateiktą užklausą mūsų vadybininkai suprojektuos ir parinks jums optimalią gruntinių vandenų lygio mažinimo sistemą. 
SPECIALŪS IR PRAMONINIAI SIURBLIAI. Nuomai siūlomi aukštos kokybės pirmaujančių gamintojų siurblius, skirtus švaraus vandens, tirštų, klampių, abrazyvių skysčių bei cheminių mišinių perpumpavimui.
PANARDINIAI SIURBLIAI, skirti švaraus bei nešvaraus vandens perpumpavimui, dažniausiai naudojami vandens lygio karjeruose reguliavimui, taip pat darbui su dideliu tūriu vandens. 
DRENAŽINIAI SIURBLIAI, skirti švaraus ir nešvaraus vandens su dideliu kiekiu kietųjų priemaišų perpumpavimui. Mes siūlome tiek benzininius, tiek elektrinius siurblius.
AUKŠTO SPAUDIMO SIURBLIAI, naudojami pramonės ir statybų sferose. Didelio pakėlimo aukščio, kietųjų priemaišų pralaidumo bei nusidėvėjimui atsparių detalių dėka šie siurbliai yra idealus sprendimas karjerų perpumpavimo projektuose.
SIURBLIŲ PRIEDAI: Vamzdžiai ir žarnos; Gruntinio vandens lygio mažinimo įrangos priedai; kiti priedai.


2. PERPUMPAVIMO SISTEMOS, nuomojamos įvairios tiek individualiems, tiek specifiniams projektams, pvz. smėlio gavybai, vandens telkinių gilinimui, kanalizacijos sistemoms, suprojektuotos pagal individualius kliento poreikius.


LAIKINOS NUOTEKŲ SISTEMOS, suprojektuotos pagal individualius kliento poreikius ir reikalavimus. 
ŽIEMSIURBĖS, tai mobilus, efektyvus ir didelio našumo sprendimas naudingųjų iškasenų gavybai bei vandens telkinių gilinimui ir valymui.


3.ELEKTROS GENERATORIAI IR JŲ PRIEDAI, skirti darbui statybose, gamyboje, kasyboje, žemės ūkyje, uostuose, pervežimuose, taip pat namų ūkiams, prekyvietėms, renginių organizavimui.


ELEKTROS GENERATORIAI, siūlome skirtingos techninės charakteristikos benzininius ir dyzelininius patikimus elektros generatorius.
PRIEDAI, plati papildomų priedų pasiūla: elektros ilgintuvai, elektros paskirstymo dėžės, degalų bakai ir t. t.


4.TRANŠĖJŲ IŠRAMSTYMO SISTEMOS arba klojiniai skirtos griovių ir statybinių duobių sutvirtinimui, apsaugant dirbančius žmones nuo žemės nuošliaužų, klojant vamzdyną, montuojant perpumpavimo siurblines, ar kitas komunikacijas, atliekant požeminius remonto darbus avarinėse situacijose. 


„Uprent“ dirba su įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis ir privačiais asmenimis, visoje Lietuvoje vykdo technikos transportavimo paslaugas. Įmonė užtikrina patogias nuomos sąlygas ir profesionalų aptarnavimą. 

Kita informacija

PARDUODAMA ĮRANGA:


1. SIURBLIAI: Rotoriniai – kumšteliniai siurbliai; Išcentriniai siurbliai; Krumpliaratiniai – rotoriniai siurbliai; Savisiurbiai membraniniai siurbliai; Sraigtiniai Bellin siurbliai; Peristaltiniai siurbliai; Drenažiniai siurbliai; Panardinami nuotekų siurbliai; Savisiurbiai išcentriniai siurbliai; Stūmokliniai siurbliai; Siurbliai su garso izoliacija; Aukšto spaudimo siurbliai; Avariniai siurbliai; Atsarginės siurblių dalys; Priešgaisrinės stotys.


2. ŽIEMSIURBIŲ SISTEMOS IR ĮRANGA.


3. ŽARNOS: Pasiurbimo žarnos; Išmetimo žarnos.


4.VAMZDŽIAI IR ANTGALIAI.


5. GRUNTUNIO VANDENS LYGIO ŽEMINIMO ĮRANGOS PRIEDAI. Siūlome platų adatinių filtrų, kolektorių, movų, vakuuminių ir išmetimo žarnų ir kitų priedų pasirinkimą. Savo klientams siūlome tik patikrintas ir patikimas adatinių filtrų sistemas, kurių kiekviena turi savus privalumus naudojant jas tam tikrame grunte ir esant tam tikroms gruntinio vandens savybėms.


6. MOBILŪS ELEKTROS GENERATORIAI, užtikrina elektros tiekimą statybvietėse, avarijų ir kitose situacijose, kai standartinis elektros tiekimas yra neprieinamas. Mūsų siūlomi generatoriai yra nuo 1 kVA iki 2000 kVa galingumo ir skirtingų modifikacijų – atviro korpuso ar korpuso su garso izoliacija, stacionarūs ar transportuojami ant priekabos.


7. SUVIRINIMO ĮRANGA SU VIDAUS DEGIMO VARIKLIAIS. Gen Set suvirinimo įranga su vidaus degimo varikliais suprojektuota taip, kad patenkintų profesionalaus suvirinimo įrangos pageidaujančių klientų poreikius.


8. TRANŠĖJŲ IŠRAMSTYMO SISTEMOS, užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse.


ĮMONĖS KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI IR MODERNI ĮRANGA LEIDŽIA „UPRENT" BŪTI PATIKIMA PARTNERE BET KOKIOSE PERPUMPAVIMO PROJEKTUOSE !!!

Filialai

Akmenų g. 10, LT-92347, KLAIPĖDA
Lentvario g. 3, LT-02300, VILNIUS
Rodyti žemėlapį
 • UPRENT, UAB
  Lentvario g. 3, LT-02300, VILNIUS
  (657) 67605
www.vaziuokle.lt
www.linchema.lt
www.baltijosmarmuras.lt
miskinta.lt
www.jung.lt

Galerija

Darbuotojai

Andrius Viskontas
Direktorius

Produktai

KANALIZACIJOS IR NUOTEKŲ SIURBLIAI
KANALIZACIJOS IR NUOTEKŲ SIURBLIAI

Kanalizacijos ir nuotekų siurbliai, skirti nuotekų, nutekamųjų vandenų, dumblo ir kitų tirštų skysčių su kietosiomis priemaišomis perpumpavimui. Šie siurbliai plačiai naudojami statybų aikštelėse, pramonės sferoje, naudingųjų iškasenų gavyboje, kasyboje, komunaliniame ūkyje. Mūsų nuomos parką sudaro tiek panardinai, tiek sausai pastatomi kanalizacijos ir nuotekų siurbliai. UPRENT vadybininkai parinks ir pristatys, jūsų darbui tinkamus siurblius visoje Lietuvoje. Platesnę informaciją, rasite apsilankę tinklalapyje: https://uprent.lt/product-category/siurbliai/kanalizacijos-ir-nuoteku-siurbliai/

Skaityti daugiau
SIURBLIAI GRUNTINIŲ VANDENŲ LYGIO MAŽINIMUI
SIURBLIAI GRUNTINIŲ VANDENŲ LYGIO MAŽINIMUI

Siūlome siurblius gruntinių vandenų nusausinimui statybų aikštelėse. Gruntinių vandenų lygio mažinimas gali būti atliekamas keletu būtų, pavyzdžiui naudojant adatinių filtrų sistemą, horizontalų bei vertikalų nusausinimą arba gręžinių sistemą. Pagal jūsų pateiktą užklausą mūsų vadybininkai suprojektuos ir parinks jums optimalią gruntinių vandenų lygio mažinimo sistemą. Ar tai būtų naudojami adatiniai filtrai ar kitokia grunto filtravimo sistema. Kliento pageidavimų Uprent komanda, sistemą gali sumontuoti ir prižiurėti, viso projekto metu. Darbus atiekame visoje Lietuvoje. Platesnę nformaciją, rasite apsilankę tinklalapyje: https://uprent.lt/product-category/siurbliai/siurbliai-gruntiniu-vandenu-lygio-mazinimui/

Skaityti daugiau
SPECIALŪS IR PRAMONINIAI SIURBLIAI
SPECIALŪS IR PRAMONINIAI SIURBLIAI

Siūlome aukštos kokybės pirmaujančių gamintojų siurblius, skirtus švaraus vandens, tirštų, klampių, abrazyvių skysčių bei cheminių mišinių perpumpavimui. Patesnę informaciją, rasite tinklalapyje: https://uprent.lt/product-category/siurbliai/specialus-ir-pramoniniai-siurbliai/

Skaityti daugiau
PANARDINAMI SIURBLIAI
PANARDINAMI SIURBLIAI

Panardinami siurbliai skirti švaraus bei nešvaraus vandens perpumpavimui, dažniausiai naudojami vandens lygio karjeruose reguliavimui, taip pat darbui su dideliu tūriu vandens. Šios serijos siurbliuose gali būti sumontuota lygio kontrolė, užtikrinanti nepertraukiamą siurblių darbą netgi keletą savaičių. Platesnę informaciją, rasite tinklalapyje: https://uprent.lt/product-category/siurbliai/panardinami-siurbliai/

Skaityti daugiau
DRENAŽINIAI SIURBLIAI
DRENAŽINIAI SIURBLIAI

Drenažiniai siurbliai, skirti švaraus ir nešvaraus vandens su dideliu kiekiu kietųjų priemaišų perpumpavimui. Šie siurbliai lengvai transportuojami, patvarūs, kas yra labai svarbu statybos ir inžinerijos pramonėje užtvankų nusausinimui, atliekant požeminius darbus. Mūsų siūlomi siurbliai gali sumažinti vandens lygį iki 2 mm ir yra ypač tinkami požeminėms erdvėms, rūsiams, garažams. Mes siūlome tiek benzininius, tiek elektrinius siurblius. Pateikite užklausimą ir mūsų vadybininkai parinks jums tinkamą siurblį ir pristatys visoje Lietuvoje. Platesnę informaciją, rasite apsilankę tinklalapyje: https://uprent.lt/product-category/siurbliai/drenaziniai-siurbliai/

Skaityti daugiau
AUKŠTO SPAUDIMO SIURBLIAI
AUKŠTO SPAUDIMO SIURBLIAI

Aukšto spaudimo siurbliai dažniausiai naudojami pramonės ir statybų sferose. Didelio pakėlimo aukščio, kietųjų priemaišų pralaidumo bei nusidėvėjimui atsparių detalių dėka šie siurbliai yra idealus sprendimas karjerų perpumpavimo projektuose. Platesnę informaciją, rasite apsilankę tinklalapyje: https://uprent.lt/product-category/siurbliai/auksto-spaudimo-siurbliai/

Skaityti daugiau
ELEKTROS GENERATORIAI
ELEKTROS GENERATORIAI

Elektros generatoriai – profesionalams ir pradedantiesiams. Siūlome skirtingos techninės charakteristikos benzininius ir dyzelininius patikimus elektros generatorius, kurie užtikrina produktyvų darbo rezultatą. Skirtingos galios nuo 0,9 kVA iki 2000 kVA technika pritaikyta ilgalaikiam darbui. Mes siūlome ypač patikimus ir kokybiškus dyzelinius ir benzininius Bredenoord , FOGO bei kitų gamintojų generatorius. Mūsų siūlomi generatoriai pasižymi nedideliu skleidžiamo triukšmo lygiu. Drauge siūloma plati papildomų priedų pasiūla: elektros ilgintuvai, elektros paskirstymo dėžės, degalų bakai ir t. t. Platesnę informaciją, rasite tinklalapyje: https://uprent.lt/product-category/elektros-generatoriai/elektros-generatoriai-elektros-generatoriai/

Skaityti daugiau
TRANŠĖJŲ IŠRAMSTYMO SISTEMOS
TRANŠĖJŲ IŠRAMSTYMO SISTEMOS

Tranšėjų išramstymo sistemos arba klojiniai skirtos griovių ir statybinių duobių sutvirtinimui, apsaugant dirbančius žmones nuo žemės nuošliaužų, klojant vamzdyną, montuojant perpumpavimo siurblines, ar kitas komunikacijas, atliekant požeminius remonto darbus avarinėse situacijose. Klojiniai užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse. Aluminium BOX, BOX, LINEAR ar CHAMBER tipo klojiniai naudojami atliekant požeminių vamzdynų tiesimo projektus, statant perpumpavimo stotis ir tiesiant kitas komunikacijas, taip pat atliekant požeminius remonto darbus avarinėse situacijose. Mes galime pasiūlyti platų tranšėjų išramsymo sistemų pasirinkimą, įvairaus aukščio, pločio ir ilgio. Platesnę informaciją, raite apsilankę tinklalapyje: https://uprent.lt/product-category/transeju-isramstymo-sistemos/

Skaityti daugiau

Pranešimai spaudai

SIURBLIŲ IR PERPUMPAVIMO ĮRANGOS NUOMA . SIURBLIUS NUOMOJAME VISOJE LIETUVOJE !!!
Paskelbta: 2022-09-05
SIURBLIŲ IR PERPUMPAVIMO ĮRANGOS NUOMA . SIURBLIUS NUOMOJAME VISOJE LIETUVOJE !!!

Siurbliai ir perpumpavimo įranga. Nuomojama įranga: siurbliai ir perpumpavimo sistemos, tranšėjų klojiniai ir elektros generatoriai. Parduodama įranga: Siurbliai; Žiemsiurbių sisitemos ir įranga; Žarnos; Vamzdžiai ir atgaliai; Gruntinio vandens lygio žeminimo įrangos priedai; Mobilūs elektros generatoriai; Suvirinimo įranga su vidaus degimo varikliais; Tranšėjų išramstymo sisitemos.

Skaityti daugiau

Paieškos žodžiai

siurbliai, perpumpavimo sistemos, siurblių nuoma, kanalizacijos siurbliai, kanalizacijos siurblių nuoma, nuotekų siurbliai, nuotekų siurblių nuoma, siurbliai gruntinių vandenų nusausinimui, įranga vandenų nusausinimui, siurbliai vandens perpumpavimui, įranga vandens perpumpavimui, įrangos vandens perpumpavimui nuoma, siurblių vandens perpumpavimui nuoma, vandens siurbliai, vandens siurblių nuoma, nuomojami vandens siurbliai, siurbliai cheminių mišinių perpumpavimui, specialūs siurbliai, pramoniniai siurbliai, pramoninių siurblių nuoma, panardiniai siurbliai, panardinių siurblių nuoma, drenažiniai siurbliai, drenažinių siurblių nuoma, aukšto spaudimo siurbliai, aukšto spaudimo siurblių nuoma, siurbliai karjerų perpumpavimui, perpumpavimo sistemų nuoma, perpumpavimo sistemos smėlio gavybai, perpumpavimo sistemos vandens telkiniams, perpumpavimo sistemos kanalizacijai, nuotekų sistemos, nuotekų sistemų nuoma, laikinos nuotekų sistemos, laikinų nuotekų sistemų nuoma, žiemsiurbės, žiemsiurbių nuoma, žiemsiurbės naudingųjų iškasenų gavybai, žiemsiurbės vandens telkinių gilinimui, žiemsiurbės vandens telkinių valymui, įranga telkinių gilinimui, įranga vandens telkinių valymui, elektros generatoriai, elektros generatorių nuoma, elektros generatoriai statybai, elektros generatoriai kasyboje, elektros generatoriai žemės ūkiui, elektros generatoriai uostams, elektros generatoriai namų ūkiams, elektros generatoriai prekyvietėms, elektros generatoriai renginiams, benzininiai elektros generatoriai, benzininių elektros generatorių nuoma, dyzeliniai elektros generatoriai, dyzelinių elektros generatorių nuoma, patikimi elektros generatoriai, tranšėjų išramstymo sistemos, įranga griovių sutvirtinimui, klojiniai griovių sutvirtinimui, įrangos griovių sutvirtinimui nuoma, klojiniių griovių sutvirtinimui nuoma, įranga duobių sutvirtinimui, įrangos duobių sutvirtinimui nuoma, klojiniai duobių sutvirtinimui, klojinių duobių sutvirtinimui nuoma, įranga statybinių duobių sutvirtinimui, klojiniai statybinių duobių sutvirtinimui, rotoriniai – kumšteliniai siurbliai, išcentriniai siurbliai, krumpliaratiniai – rotoriniai siurbliai, savisiurbiai membraniniai siurbliai, sraigtiniai siurbliai, peristaltiniai siurbliai, drenažiniai siurbliai, panardinami nuotekų siurbliai, savisiurbiai išcentriniai siurbliai, stūmokliniai siurbliai, siurbliai su garso izoliacija, aukšto spaudimo siurbliai, avariniai siurbliai, atsarginės siurblių dalys, priešgaisrinės stotys,žiemsiurbių sistemos, pasiurbimo žarnos, išmetimo žarnos, vakuuminės žarnos, mobilūs elektros generatoriai, atviro korpuso elektros generatoriai, elektros generatoriai su garso izoliacija, stacionarūs elektros generatoriai, transportuojami elektros generatoriai, suvirinimo įranga,
Rodyti daugiau