Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

LAVRINOVIČ IR PARTNERIAI SCITUS, advokatų profesinė bendrija

Mūsų advokatai teikia kvalifikuotas teisines paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims. Jei Jums reikia advokato, teisininko ar teisės patarėjo, mes Jums padėsime. Galime suteikti aukštos kokybės teisines paslaugas: teisminis ir ikiteisminis skolų išieškojimas, bankrutuojančių įmonių ir akcininkų teisių gynimas, įmonių teisinis aptarnavimas ir konsultacijų teikimas, įmonių steigimas, reorganizavimas, atskyrimas, likvidavimas, atstovavimas visų rūšių ir instancijų teismuose.

 • Adresas Kalvarijų g. 135, LT-08221, VILNIUS (Išskleisti žemėlapį)
 • Telefonas (620) 21188
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoViktor Lavrinovič, Advokatas
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 3
 • Registruota2014.04.03
 • Įm. kodas303280400
 • PVM kodasLT100008886318
 • Darbuotojai 1
Darbo laikas:
 • Pirmadienis: 8:00 - 17:00
 • Antradienis: 8:00 - 17:00
 • Trečiadienis: 8:00 - 17:00
 • Ketvirtadienis: 8:00 - 17:00
 • Penktadienis: 8:00 - 17:00
 • Šeštadienis: Nedirba
 • Sekmadienis: Nedirba
Šiuo metu: Nedirba

Veiklos apibūdinimas

     Mūsų specializacija – verslo teisė, t.y. visi teisiniai klausimai ir reikalai, su kuriais susiduria verslininkai savo veikloje. Mūsų advokatai teikia kvalifikuotas teisines paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims.


                   TEIKIAME TEISINES PASLAUGAS:


1.GINČŲ SPRENDIMAS: Atstovavimas visų rūšių ir instancijų teismuose, arbitraže, valstybės ir savivaldybių institucijose. Procesinių dokumentų rengimas. Taikus ginčų sprendimas, derybos, mediacija. 


2.ĮMONIŲ TEISĖĮmonių steigimas, reorganizavimas, atskyrimas, pertvarkymas, likvidavimas, teisinis aptarnavimas, vidaus dokumentų rengimas, teisinis auditas. Įstatinio kapitalo didinimas, mažinimas, savų akcijų įsigijimas. Akcijų pirkimo-pardavimo sutarčių, akcininkų sutarčių, balsavimo teisės perleidimo sutarčių, kitų sandorių sudarymas. Dalyvavimas visuotiniuose akcininkų susirinkimuose, visuotinių akcininkų susirinkimų protokolų, sprendimų rengimas. Įmonių vadovų, akcininkų teisių ir teisėtų interesų gynimas. Ieškinių ir kitų dokumentų bylose dėl priverstinio akcijų pardavimo, juridinio asmens veiklos tyrimo rengimas. 


3.SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS: Teisminis ir ikiteisminis skolų išieškojimas. Informacijos apie skolininką rinkimas. Raginimų skolininkui siuntimas. Turto arešto skolininkui taikymas.


4.SUTARČIŲ TEISĖ: Sutarčių projektų rengimas, peržiūra, teisinis įvertinimas, pastabų teikimas. Atstovavimas derybose dėl sutarčių sudarymo.


5.NEKILNOJAMASIS TURTAS: Nekilnojamojo turto sandoriai. Atstovavimas derybose dėl nekilnojamojo turto sandorių sudarymo. 


6.DARBO TEISĖDarbo, visiškos materialinės atsakomybės, konfidencialumo ir nekonkuravimo sutarčių sudarymas. Drausminės atsakomybės taikymas. Darbuotojų perkėlimas į kitą darbą. Darbo sutarčių nutraukimas. Atstovavimas darbo ginčuose. 


7.ELEKTRONINIAI RYŠIAI: Elektroninių ryšių paslaugų teikimo sutarčių rengimas, teisinis įvertinimas, pastabų teikimas. Paraiškų ir dokumentų, reikalingų licencijoms, leidimams gauti, rengimas. Atstovavimas LR Ryšių reguliavimo tarnyboje, Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje, kitose valstybės institucijose.  


8.INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ: Intelektinės nuosavybės teisinė apsauga – autorių teisės, prekių ir paslaugų ženklai, patentai, pramoninis dizainas, komercinės paslaptys, know-how. Žalos, padarytos nesąžiningos konkurencijos veiksmais, atlyginimas. 


9.DRAUDIMO TEISĖ: Draudimo taisyklių rengimas, peržiūra, pastabų teikimas. Atstovavimas ginčuose, kylančiuose iš draudimo teisinių santykių. 


10.BANKROTO TEISĖPareiškimai iškelti įmonei ar fiziniam asmeniui bankroto bylą. Prašymai dėl kreditorių finansinių reikalavimų patvirtinimo. Kreditorių teisių ir interesų apsauga bankroto proceso metu. Atstovavimas Įmonės ar fizinio asmens sudarytų sandorių ginčijimas, žalos atlyginimas.Tyčinio bankroto požymių nustatymas. Skundai dėl bankroto administratoriaus neteisėtų veiksmų. Buvusių įmonės vadovų teisių ir interesų apsauga nuo nesąžiningų bankroto administratoriaus veiksmų.


 

Kita informacija

   Taip pat konsultuojame visais teisiniais klausimais: ginčų sprendimo, įmonių teisės, skolų išieškojimo, sutarčių teisės, nekilnojamojo turto, darbo teisės, elektroninių ryšių teisės, intelektinės nuosavybės apsaugos, draudimo teisės, įmonių ir fizinių asmenų bankroto bylų klausimais.


       Mūsų advokatai turi didžiulę teisinę praktiką bei patirtį atstovaujant savo klientus visų rūšių ir instancijų teismuose bei arbitraže sprendžiant įvairius tarp verslo subjektų kylančius ginčus – dėl skolų, palūkanų, delspinigių, baudų priteisimo, dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo, dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais ir restitucijos taikymo, dėl įmonės akcininkų teisių gynimo valdant įmonę, dėl bankrutuojančios įmonės teisių ir interesų gynimo, dėl įmonės vadovų ir akcininkų teisių gynimo bankrutavus įmonei, dėl nesąžiningos konkurencijos veiksmais padarytų nuostolių atlyginimo, dėl autorių, atlikėjų, prekės ženklų savininkų teisių gynimo ir kt.


   Kiekvieną problemą sprendžiame kompleksiškai, pasitelkdami, jei reikia, ir kitų sričių specialistus – notarus, antstolius, buhalterius, auditorius, mokesčių konsultantus, turto bei verslo vertintojus, bankroto administratorius, vertėjus.


MES SUTEIKIAME ITIN AUKŠTOS KOKYBĖS TEISINES PASLAUGAS. MŪSŲ TEISINĖMIS PASLAUGOMIS NAUDOJASI VIENOS STAMBIAUSIŲ LIETUVOS IR UŽSIENIO ĮMONIŲ.

Rodyti žemėlapį
 • LAVRINOVIČ IR PARTNERIAI SCITUS, advokatų profesinė bendrija
  Kalvarijų g. 135, LT-08221, VILNIUS
  (620) 21188

Produktai

GINČŲ SPRENDIMAS

GINČŲ SPRENDIMAS

ĮMONIŲ TEISĖ

ĮMONIŲ TEISĖ

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS

SUTARČIŲ TEISĖ

SUTARČIŲ TEISĖ

NEKILNOJAMASIS TURTAS

NEKILNOJAMASIS TURTAS

DARBO TEISĖ

DARBO TEISĖ

ELEKTRONINIAI RYŠIAI

ELEKTRONINIAI RYŠIAI

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ
Rodyti daugiau
Darbuotojų skaičius
 • 2014-10-07 darbuotojų sk. 1
Sodros skola
 • 2017-06-21 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2016-08-17 turėjo 0.09 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau