Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

KAUTRA, UAB

Keleivių vežimas: vietinio, tolimojo ir tarptautinio susisiekimo maršrutais. Užsakomieji reisai. Autobusų ir mikroautobusų nuoma kelionėms po Lietuvą ir užsienį. Autobusų, jūrų keltų bilietai ir įvairių kelionių pardavimas. Skubių siuntų gabenimas maršrutiniais autobusais Lietuvoje ir Europoje. Naujų ir naudotų autobusų pardavimas. Įvairių markių autobusų einamasis ir kapitalinis remontas. Transporto priemonių tachografų patikra ir remontas. Techninė pagalba kelyje visą parą.

 • Adresas A. Juozapavičiaus pr. 84, LT-45501, KAUNAS
 • Telefonas 8 (37) 342440
 • Faksas8 (37) 341888
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoMindaugas Sakalauskas, Įgaliotas asmuo
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  3/5
  Balsavo: 3
 • Registruota1990.12.10
 • Įm. kodas132138957
 • PVM kodasLT321389515
 • Darbuotojai 769
 • 7:30 - 16:30
 • 7:30 - 16:30
 • 7:30 - 16:30
 • 7:30 - 16:30
 • 7:30 - 16:30
 • Nedirba
 • Nedirba

Veiklos apibūdinimas

UAB „Kautra“ yra viena didžiausių Lietuvos keleivių vežėjų. Mes Jums siūlome: pirkti bilietus kelionėms autobusu mūsų kasose ir kelionių agentūrose, internetu; Siųsti siuntas autobusais; Nuomotis autobusus; Patikrinti tachografus tachografų centre; Remontuoti savo autobusus mūsų autobusų servise.

                                                               TEIKIAMOS PASLAUGOS:

1. KELIONĖS AUTOBUSU:

 • TARPMIESTINĖS KELIONĖS: Tarpmiestiniuose autobusuose kelionės metu keleiviai gali ne tik komfortabiliai keliauti, bet ir gauti papildomas nemokamas paslaugas – nemokamas internetas, dviračių vežimas ar elektros lizdai. Greičiau, patogiau ir pigiau tarpmiestinių autobusų bilietus įsigykite internete www.autobusubilietai.lt. Keliaukite Kautros autobusais ir įsigydami kelionę ne tik į priekį, bet ir atgal už atgalinį bilietą mokėkite 20% pigiau. Nuolaida taikoma perkant bilietus Kauno, Alytaus, Prienų, Vilkaviškio ir Kėdainių autobusų stočių kasose, bei perkant www.autobusubilietai.lt svetainėje.
 • TARPTAUTINĖS KELIONĖS: Tarptautines keliones autobusais į Austriją, Vokietiją, Italiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Baltarusiją, Čekiją, Karaliaučiaus sritį (Rusija). Taip pat galime pasiūlyti autobusų bilietus vienu iš jungiamųjų maršrutų į Didžiąją Britaniją, Daniją, Rusiją, Ispaniją, Airiją, Estiją, Slovakiją, Vengriją, Rumuniją, Bulgariją ar Kroatiją (bilietai su persėdimu). Siūlome keliones su  Eurolines Business Class autobusais. Kelionės  metu keleiviai gali nemokamai naršyti internete ar žiūrėti nemokamus filmus, klausyti muzikos ar skaityti elektroninius žurnalus media centre. Autobusuose veikia švarūs ir tvarkingi tualetai, kiekviena sėdynė aprūpinta saugos diržu, o kondicionavimo sistema leis kelione mėgautis tiek šaltą žiemą, tiek karštą vasarą. Kiekvienas keleivis keliaudamas autobusu gauna nemokamą buteliuką vandens. Su Eurolines keliaudami iš Lietuvos galite aplankyti daugiau nei 100 miestų visoje Europoje!

Mūsų tikslas – kad kiekvienas keleivis keliaudamas Kautros autobusu, ne tik būtų nuvežtas į pageidaujamą vietą, bet ir būtų maloniai sutiktas, supažindintas su visomis jam suteikiamomis paslaugomis, keliautų patogiai, o po kelionės išlydėtas su šypsena.

2. AUTOBUSŲ NUOMA: Naujausių ir patogiausių autobusų nuoma. Autobusus nuomojame visoje Lietuvoje bei kelionėms į užsienį, visada kartu su profesionaliais ir mandagiais vairuotojais.

3. AUTOBUSŲ PARDAVIMAS: Parduodame naujus ir naudotus turistinius, tarpmiestinius ar miesto autobusus.

 • Nauji autobusai: UAB "KAUTRA" yra įgaliotas TEMSA autobusų gamintojo atstovas Lietuvoje. Mes parduodame, remontuojama ir tiekiame atsargines dalis visiems TEMSA autobusams.
 • Naudoti autobusai: Kviečiame įsigyti naudotus autobusus. Galime pasiūlyti įvairius tarpmiestinius autobusus, nuo 30 iki 50 vietų, tiek naujesnius, tiek senesnius.

4. AUTOBUSŲ STOTYS: Autobusų stotys Kaune, Alytuje, Prienuose bei Vilkaviškyje. Šiose autobusų stotyse galite įsigyti ne tik tarpmiestinių, bet ir tarptautinių autobusų bilietų. Stotyse taip pat galite išsiųsti ar atsiimti siuntas siunčiamas per „Siuntos autobusais“.

Kita informacija

5. MARŠRUTINIAI TAKSI KAUNE:  Naujieji maršrutiniai taksi turi 16 sėdimų ir 6 stovimas vietas. Jais gali keliauti žmonės, turintys judėjimo negalią, jiems yra įrengtos specialios kelionės vietos. Naujieji autobusai yra žemagrindžiai, tad jais patogu keliauti ir senyvo amžiaus žmonėms bei mamoms su vežimėliais. Maršrutinių taksi tvarkaraščius bei visą su jais susijusią informaciją galite rasti www.stops.lt/kaunas

6.DRUSKININKŲ VIEŠASIS TRANSPORTAS: Gyventojai gali važinėti naujais arba beveik naujais miesto autobusais, aprūpintais naujausia informacine įranga, vaizdo stebėjimo kameromis, originaliu apipavidalinimu.

                                                               KITOS PASLAUGOS:

1. AUTOBUSŲ SERVISAS:

Autobusų servisas Vilniuje.

 • Automatinė plovykla: sunkiųjų automobilių plovykla – viena moderniausių Rytų Europoje. Visas spektras plovyklos programų leidžia kokybiškai nuplauti vilkikus ir vilkikus su uždarojo tipo puspriekabėmis, transporto priemones su priekabomis, puspriekabes, autobusus, mikroautobusus ir uždarojo tipo transporterius bei lengvuosius automobilius.
 • Stabdžių ir tachografų patikra. Servise įdiegtas universalus stabdžių stendas, kuriame atliekama stabdžių patikra. Tachografų patikra ir reguliavimas atliekami patikros prietaisu TMK. Tikrinami ir reguliuojami visi „Kienzle“, „Veder-Root“ ir „Matometer“tachografai ir greičio ribotuvai bei išrašomi patikros liudijimai.
 • Padangų montavimas ir balansavimas. Atliekamas padangų montavimas ir balansavimas su kompanijos „Sicam“ montavimo ir balansavimo įranga, kuri leidžia permontuoti įvairių dydžių vilkikų ir lengvųjų automobilių ratus. Taip pat, įdiegtos elektroninės balansavimo staklės, skirtos sunkvežimių, autobusų ir lengvųjų automobilių ratams balansuoti.
 • Padangų ir kamerų remontas bei protektoriaus gilinimas.
 • Ašių geometrijos patikra ir reguliavimas.
 • Vilkikų ir puspriekabių ašių tepimas

Autobusų servisas Kaune.

 • TEMSA autobusų garantinis ir pogarantinis remontas bei techninė priežiūra;
 • Visų tipų autobusų remontas ir techninė priežiūra;
 • Suteikiama techninė pagalba autobusams kelyje, sugedę autobusai buksyruojami į remonto dirbtuves;
 • Prekyba autobusų atsarginėmis dalimis;
 • Autobusų plovykla;
 • Atliekama autobuso techninės būklės diagnostika.

2. TECHNINĖ PAGALBA KELYJE: Techninė pagalba kelyje visą parą. Partempsime jūsų sugedusį sunkvežimį, autobusą ar traktorių Lietuvoje ir užsienyje. Dirbame 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

3. TACHOGRAFŲ PATIKRA VILNIUJE IR KAUNE: Atliekame metrologinę tachografų bei greičio ribotuvų patikrinimą ir išduodame tai patvirtinančius dokumentus. Turime patirtį įmontuoti/instaliuoti tachografus į šias transporto priemones: autobusą, sunkvežimį, mikroautobusą, lengvąjį automobilį. Greičio ribojimo sistemas montuojame į vilkikus, autobusus ar autokrautuvus.

4. REKLAMA: Reklama ant tarpmiestinių autobusų; Reklama ant maršrutinių taksi Kaune; Reklama autobusų stotyse; Reklama stotelės Druskininkų mieste. Siūlome įvairaus tipo reklaminius plotus Jūsų produkto ar paslaugos pristatymui.

 • KAUTRA, UAB
  A. Juozapavičiaus pr. 84, LT-45501, KAUNAS
  (37) 342440

Produktai

TARPMIESTINĖS KELIONĖS

TARPMIESTINĖS KELIONĖS

TARPTAUTINĖS KELIONĖS

TARPTAUTINĖS KELIONĖS

AUTOBUSŲ NUOMA

AUTOBUSŲ NUOMA

AUTOBUSU PARDAVIMAS

AUTOBUSU PARDAVIMAS

AUTOBUSŲ SERVISAI

AUTOBUSŲ SERVISAI

TECHNINĖ PAGALBA KELYJE

TECHNINĖ PAGALBA KELYJE

TACHOGRAFŲ PATIKRA

TACHOGRAFŲ PATIKRA

REKLAMA

REKLAMA
Darbuotojų skaičius
 • 2017-11-16 darbuotojų sk. 769
 • 2017-11-15 darbuotojų sk. 770
Rodyti daugiau
Sodros skola
 • 2017-01-19 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2017-01-17 turėjo 1542.48 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Filialai

Suskleisti žemėlapįIšskleisti žemėlapį

Paieškos žodžiai

kautra, keleivinio transporto paslaugos, keleivinis transportas, keleivių vežimas, tarptautiniai maršrutai, vietiniai maršrutai, priemiestiniai maršrutai, autobusų maršrutai, bilietų pardavimas, bilietų rezervavimas, agentūra, kasos, paštas, informacija, keltai, kelionės, autobusų bilietai, autobuso bilietai, keltų bilietai, kelionių pardavimas, autobusų stotis, autobusų tvarkaraščiai, autobusų tvarkaraštis, maršrutai, tvarkaraščiai, autobusų parkas, tarpmiestiniai autobusai, tarptautiniai autobusai, priemiestiniai autobusai, Eurolines, Temsa skubios siuntos maršrutiniais autobusais, siuntiniai, siuntos autobusais, autobusų siuntos, siuntos autobusu, siuntosautobusais.lt, pristatymas, tarptautinės siuntos, siuntos, autobusų siuntų skyrius, autobusų stoties siuntų skyrius, kautra siuntų skyrius, kautra siuntos, siuntos per autobusų stotį, siunta autobusu, siuntimas autobusu, siuntiniai autobusu, autobusų siuntų tarnyba, siuntos Lietuvoje, siuntų pervežimas, siuntų gabenimas, siuntų tarnyba, stoties siuntos, tarptautinės siuntos, skubių siuntų gabenimas, siuntos per vieną dieną, greitos siuntos tachografų patikra, tachografų remontas, greičio ribotuvų patikra, greičio ribotuvų remontas, tachografų įmontavimas, tachografų techninė priežiūra, tachografo duomenų nuskaitymas, prekės tachografams, autobusų remontas, autobusų pardavimas, autobusų techninė priežiūra, techninė pagalba autobusams, autobusų atsarginės dalys, prekyba autobusų atsarginėmis dalimis, autobusų plovykla, autobusų techninės būklės diagnostika, autobusų nuoma, automobilių transporto paslaugos, užsakomieji reisai, autobusai, Kautros autobusai, transportas, transporto nuoma, transportas kelionėms, transportas šventėms, autobusai kelionėms, autobusai ekskursijoms, transportas ekskursijoms, transportas vestuvėms, autobusas vestuvėms, nuoma, autobusai, autobusu
Rodyti daugiau