GPS PARTNERIS, UAB

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 20
 • Įm. kodas300027687
 • PVM kodasLT100001091517
 • Darbuotojai 3
Darbo laikas
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2020-08-13 darbuotojų sk. 3
 • 2020-05-19 darbuotojų sk. 4
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2014-04-19 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2014-04-17 turėjo 0.71 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2020-07-01 vid. atlyginimas buvo 1035.89 Eur
Rodyti daugiau
923.90 €
Paskutinio mėnesio (2020-08) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2023-05-30

Veiklos apibūdinimas

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" AG atstovas Lietuvoje. UAB "GPS partneris“ prekiauja profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazeriniais atstumo matuokliais (DISTO), GIS ir geodezine įranga, žemės ūkio mašinų valdymo sistemomis, ypač aukšto tikslumo monitoringo sistemomis ir kita kokybiška, profesionalia matavimo įranga. Visoje Lietuvos teritorijoje teikia Leica GNSS referencinio tinklo paslaugas, atlieka pilną įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimus bei būtiną įrangos priežiūrą.


                  PARDUODAMA PRODUKCIJA:


1. MATAVIMO ĮRANGA. Prekiaujame GeoMax matavimo įranga ir siūlome platų produkcijos asortimentą. GeoMax kompanija ypatingą dėmesį skiria savo gaminamai matavimo įrangai, todėl prietaisai, pasižymi pačiomis puikiausiomis eksplotacinėmis savybėmis.


2.3D MATAVIMO SISTEMOS:  Architektams ir Archeologams: profesionalus planšetinis kompiuteris lauko ir vidaus matavimams ir 3D modeliavimui. Statybininkams: aukšto tikslumo 3D matavimo sistema, idealus įrankis mažoms statybų aikštelėms.


3. GPS IMTUVAI: Vienadažniai GPS; Dvidažniai GPS; Tridažniai GPS; PicPoint.


4. TACHEOMETRAI: Statybininkams; Matininkams; Inžinieriams; Monitoringui; X-Pole.


5. NIVELYRAI: Optiniai; Skaitmeniniai; Lazeriniai linijiniai; Lazeriniai rotaciniai; Lazeriniai vamzdynams


6. ECHOLOTŲ SISTEMOS: skirtos batimetriniams matavimams įvairiomis sąlygomis ir tiksliems vandens telkinio dugno matavimams.


7. 3 D SKANERIAI: FARO FOCUS 3D lazerinis skaneris yra mažas, lengvas, galingas ir paprastai valdomas. Zoom300 3D skaneris, pritaikytas dirbti įvairioms sritims, o ypač topografiniams darbams. Optech ILRIS-3D skaneris - puikios kokybės matavimų rezultatai, gauti aukštu tikslumu. YellowSCAN Mapper ir  YellowSCAN Surveyor, bepilotėms skraidyklėms ir itin lengvų konstrukcijų lėktuvams. 


8. TPS+GPS: Elektroninis tacheometras ir GPS imtuvas su vienu duomenų kaupikliu ir ta pačia programine įranga - puikus sprendimas. 


9. KABELIŲ IEŠKIKLIAI.


10. ATSTUMŲ MATUOKLIAI: Lazeriniai atstumų matuokliai - paprasti naudoti, kompaktiški, patogūs ir funkcionalūs.


11. GRUNTO TANKIO MATUOKLIAI. Prietaisas naudojamas paviršių tyrimams, kelių ir pamatų statyboje.


12. AERO SENSORIAI, DRONAI. AIBOT-X6 skraidyklė, žemės paviršiaus bei objektų kartografavimui ir monitoringui iš oro. FlyMax® ir FlyNovex®, skirti įvairiuose srityse. YellowSCAN Mapper ir YellowSCAN Surveyor, 3D matavimo sistema, bepilotėms skraidyklėms ir itin lengvų konstrukcijų lėktuvams.


"GEOMAX" PROFESIONALI MATAVIMO ĮRANGA PLAČIAI NAUDOJAMA VISAME PASAULYJE IR LENGVAI PRIENAMA UŽ PATRAUKLIĄ KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKĮ !!!


 

Kita informacija

13. PRIEDAI: Apsauginiai akiniai, lazerio ryškumui. Baterijos ir akumuliatoriai - įvairiems prietaisams ir įrenginiams. Įvairūs reflektoriai, prizmės ir miniprizmės. Stovai: teleskopiniai ir vientisi mediniai, aliumininiai, anglies ar stiklo pluošto, elevaciniai ir kiti stovai - įvairiems darbams ir jūsų poreikiams. Įvairūs geodeziniai priedai ir aksesuarai.


14. PROGRAMINĖ ĮRANGA: Bentley Context Capture, profesionaliam nuotraukų apdorojimui ir 3D modelių kūrimui. Bentley Power Surve, duomenų apdorojimui. Carlson SurvCE, ši programinė įranga leis Jums matuoti tiek su GPS imtuvais, tiek su elektroniniais tacheometrais. ECW vaizdų formatas skirtas ArcGIS® Server vartotojams. Leica CrossCheck - tai nuolatinė GPS/GNSS stebėjimo sistema referencinių stočių judesiams tirti, perduoda stebėjimo duomenis internetu. GeoMoS stebėjimo sistema, kuri jungia geodezinius, geotechninius ir metereologinius sensorius projekto rezultatams gauti. SuperPad, duomenų kaupimui. X-PAD yra lauko CAD programinė įranga, sukurta kompaktiškiems lauko duomenų kaupikliams. X-PAD Office Fusion,  duomenų apsikeitimui tarp beveik visų rinkoje naudojamų matavimo įrenginių. X-Pad Survey Android, prietaisams su Android operacinėmis sistemomis.


15. ŽIŪRONAI.


16. RIBOŽENKLIAI, specialūs ženklai žymintys sklypo ribas.


17. LAUKO KOMPIUTERIAI.


18. AUTOMOBILIŲ SEKIMO SISTEMOS.


                     TEIKIAMOS PASLAUGOS:


1. GEODEZINĖS ĮRANGOS NUOMA: Nuomojame geodezinius prietaisus vienai ir daugiau dienų. Su nuomininku sudaroma sutartis, taikome nuolaidas nuomojant daugiau nei 10 dienų. Mes esame lankstūs, dėl detalių pašome kreiptis tiesiogiai į mus.


2. ATLIEKAME MATAVIMUS: Atliekame paprastų ir sudėtingų objektų matavimus bei dokumentaciją GPS imtuvu, elektroniniu tacheometru bei 3D skaneriu.


3. PRIETAISŲ DEMONSTRAVIMAS IR APMOKYMAS: Siūlome prietaisų demonstraciją Jums patogioje vietoje. Demonstruojame tacheometrus, GPS imtuvus, 3D skanerius, mašinų valdymo sistemas, žemės ūkio įrangą bei kitą įrangą. Taip pat atliekame visų parduodamų prietaisų apmokymus. Perkantiems naują įrangą apmokymai yra nemokami, kitiems - kaina priklauso nuo laiko trukmės arba pagal susitarimą.


4. KONSULTACIJOS: Teikiame nemokamas konsultacijas visiems besidomintiems mūsų siūloma įranga ar paslaugomis bei techninę pagalbą telefonu visiems savo klientams.


5. SERVISO PASLAUGOS: Sertifikuotame SIA "GPS Partners" aptarnavimo centre Rygoje atliekama Geomax, Leica-Geosystems ir kitų instrumentų priežiūra, patikra ir remontas. Čia sukaupta ilgametė matavimo instrumentų priežiūros patirtis ir vykdomas nuolatinis gamintojų rėmimas, todėl užtikrinamas kokybiškas ir greitas aptarnavimas. Įrengta šiuolaikinė testavimo įranga, testavimo programos, o taikoma metodika atitinka visus gamintojo nustatytus kriterijus.


6. GARANTINIS IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS.


SIŪLOME SUDARYTI INSTRUMENTO PRIEŽIŪROS SUTARTĮ, PAGAL KURIĄ JŪSŲ GEODEZINĖ ĮRANGA BUS PRIŽIŪRIMA DAR GREIČIAU IR PIGIAU. MOKĖJIMO SĄLYGOS TAIP PAT BUS PALANKESNĖS.

Rodyti žemėlapį
 • GPS PARTNERIS, UAB
  Laisvės pr. 71B -62, LT-07189, VILNIUS
  (5) 2794080
www.kaunotarpininkai.lt
www.rigemeta.lt
www.kopicentras.lt
miskinta.lt
www.jung.lt

Galerija

Darbuotojai

Remigijus Abromavičius
Direktorius

Produktai

GEO MAX MATAVIMO ĮRANGA
GEO MAX MATAVIMO ĮRANGA

GeoMax Zone serija - lazerinių rotacinių nivelyrų serija, skirta bet kokio pobūdžio ir aukšto tikslumo darbams atlikti. Zone60 HG - pilnai automatizuotas, specialiai sukurtas statybininkams, kuriems reikia ypatingo patikimumo ir tikslumo profesionaliam kasdieniniam naudojimui. Aprūpintas paprasta naudojimosi panele tiek lazeriniame rotaciniame nivelyre, tiek lazerinėje gaudyklėje, darbų vykdytojas gauna pilną savo darbo vaisių kontrolę. Platesnę informaciją apie parduodama GEO MAX matavimo įranga, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpspartneris.lt

Skaityti daugiau
3D MATAVIMO SISTEMA
3D MATAVIMO SISTEMA

GeoMax Zoom3D - aukšto tikslumo 3D matavimo sistema, sukurta paprastam "plug and play" valdymui, taikinio atpažinimo, automatinio užvedimo ir jo sekimo technologija, idealus įrankis mažoms statybų aikštelėms. Klientams siūlome platų produkcijos matavimo įrangos asortimentą: Architektams, Archeologams ir Statybininkams. Platesnę informaciją apie parduodamą produkciją, rasite apsilankę tinklalapyje; www.gpspartneris.lt

Skaityti daugiau
GPS IMTUVAI 
GPS IMTUVAI 

GeoMax PicPoint sistema - tai inovatyvus sprendimas erdvinių taškų matavimui, kai nėra tiesioginės matavimo galimybės GNSS imtuvu. Dėl šios ypatybės ši sistema vadinama "Bekontakte GNSS" (angl. "Contactless GNSS”). PicPoint sistema gali būti naudojama kartu ir su elektroniniu tacheometru. Platesnę informaciją, apie parduodamus GPS imtuvus, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpspartneris.lt

Skaityti daugiau
TACHEOMETRAI
TACHEOMETRAI

GeoMax skaitmeninis teodolitas Zipp10 PRO - elektronininis teodolitas su tacheometro programomis ir funkcijomis: matavimas, nužymėjimas, užkirčiai, plotas ir kt. Be vargo apskaičiuosite plotą ir atstumą tarp taškų. Šis teodolitas taip pat turi lazerinį centryrą, kuris pagreitina prietaiso paruošimą darbui. Integruotas tolimatis leidžia matuoti atstumus iki 250 m. Platesnę informaciją, apie parduodamus Tacheometrus, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpspartneris.lt

Skaityti daugiau
NIVELYRAI
NIVELYRAI

ZEL400 - absoliučiai automatinis, greitai paruošiamas darbui su visomis reikalingomis funkcijomis - puikus Jūsų pasirinkimas. Darbo diapozonas - 300m (diametras), ryškus lazerio taškas, keičiamos NiMH baterijos (50 valandų darbas) bei apsauga nuo kritimo, dulkių ir vandens - patenkins kiekvieno poreikius. GeoMax prietaisai - dirba kai reikia! Išsamesnę informaciją, apie parduodamus Nivelyrus, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpspartneris.lt

Skaityti daugiau
3 D SKANERIAI
3 D SKANERIAI

Optech ILRIS-3D skaneris - puikios kokybės matavimų rezultatai, gauti aukštu tikslumu. Šiuo prietaisu gali dirbti kiekvienas - pilnai paruošta, jokių specifinių žinių nereikalaujanti programinė įranga - įjunkite ir matuokite. Išsamesnę informaciją, apie parduodamus3D skanerius, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpspartneris.lt

Skaityti daugiau
PROGRAMINĖ ĮRANGA
 PROGRAMINĖ ĮRANGA

SuperGeo programinės įrangos gamintoja siūlo visą spektrą programų GIS duomenims kaupti, apdoroti ir dalintis. SuperPad - programinė įranga duomenų kaupimui. Lengva ir patogu naudotis. SuperPad - tai viena iš SuperGis programinės įrangos dalių skirta lauko darbams. Duomenimis dalinkites paprasčiau! Išsamesnę informaciją, apie parduodamą Programinę įrangą, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpspartneris.lt

Skaityti daugiau
AERO SENSORIAI, DRONAI
AERO SENSORIAI, DRONAI

FlyNovex® unikalus sprendimas skirtas naudoti šiose srityse: Geologijoje; Statinių monitoringui;Tiltų ir viadukų monitoringui; Kultūros paveldo dokumentacijoje; Aerofotogrametrijoje; Žemėlapių sudaryme; Šiluminių, multispektrinių, hiperspektrinių ir infraraudonųjų spindulių tyrimuose; Žurnalistikoje ir žiniasklaidoje. Išsamesnę informaciją, apie parduodamus Dronus, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpspartneris.lt

Skaityti daugiau

Prekės ženklai

Carlson
ECapture
FlyTop
GeoMax
Handheld
Hexagon Geospatial
Juniper Systems
Pix4D

Pranešimai spaudai

ZEL400 SERIJA
Paskelbta: 2020-12-03
ZEL400 SERIJA

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau
Agatec GAT220H - SPECIALUS PASIŪLYMAS
Paskelbta: 2020-12-03
Agatec GAT220H - SPECIALUS PASIŪLYMAS

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau
Specialus pasiūlymas -Agatec MC5 lazerinis nivelyras.!
Paskelbta: 2020-12-03
Specialus pasiūlymas -Agatec MC5 lazerinis nivelyras.!

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau
Akcija-Geomax Zenith25Pro
Paskelbta: 2020-12-03
Akcija-Geomax Zenith25Pro

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau
NAUJIENOS ,NAUJIENOS,NAUJIENOS IŠ GPS PARTNERIO!
Paskelbta: 2020-12-03
 NAUJIENOS ,NAUJIENOS,NAUJIENOS IŠ GPS PARTNERIO!

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau
Geomax Zenith16 – dvidažnis, patvarus ir galingas GNSS imtuvas – geriausias pasirinkimas pradedantiesiems!
Paskelbta: 2020-08-24
Geomax Zenith16 – dvidažnis, patvarus ir galingas GNSS imtuvas – geriausias pasirinkimas pradedantiesiems!

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau
GPS partneris‎ Naujausios dronų ir jų panaudojimo galimybės iš Microdrones®
Paskelbta: 2019-12-13
GPS partneris‎  Naujausios dronų ir jų panaudojimo galimybės iš Microdrones®

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau
Dar viena naujiena – miškininkams, ūkininkams, GIS specialistams
Paskelbta: 2019-11-18
Dar viena naujiena – miškininkams, ūkininkams, GIS specialistams

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau
„GEOMAX“ PROFESIONALI MATAVIMO ĮRANGA !!!
Paskelbta: 2018-03-06
„GEOMAX“ PROFESIONALI MATAVIMO ĮRANGA !!!

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazerinio atstumo matuokliais (DISTO), Hexagon Geospatial (Erdas Imagine, GeoMedia ir kita) GIS ir geodezine programine įranga, Handheld (Švedija), Juniper systems bei Carlson (JAV), gamintojų lauko kompiuteriais, kontroleriais ir programine įranga.

Skaityti daugiau

Paieškos žodžiai

GEOMAX AG atstovas, Juniper Systems atstovas Pabaltijo šalyse, profesionalūs geodeziniai instrumentai, profesionali geodezinė įranga, GPS tinklas, SmartNet LT, GNSS, pastatų nuosėdžių monitoringas, statinių nuosėdžių monitoringas, mojoRTK, mojoMini, žemės ūkio mašinų valdymas, mašinų automatizavimas, programinė įranga, geodezija, matavimo įranga, profesionali matavimo įranga, prekyba montavimo įranga, montavimo įrangos pardavimas, GeoMax matavimo įranga, matavimo įranga architektams, matavimo įranga archelogams, matavimo įranga statybininkams, matavimo prietaisai, matavimo prietaisai architektams, matavimo prietaisai archelogams, matavimo prietaisai statybininkams, prekyba matavimo prietaisais, GeoMax matavimo prietaisai, matavimo sistemos, prekyba matavimo sistemomis, parduodamos matavimo sistemos, GeoMax matavimo sistemos, 3D matavimo sistemos, prekyba 3D matavimo sistemomis, GeoMax 3D matavimo sistemos, 3D matavimo sistemos architektams, 3D matavimo sistemos archelogams, 3D matavimo sistemos statybininkams, matavimo sistemos architektams, matavimo sistemos archelogams, matavimo sistemos statybininkams, planšetinis kompiuteris matavimams, kompiuteris lauko matavimams, kompiuteris vidaus matavimams, kompiuteris 3D modeliavimui,  GPS įranga, prekyba GPS įranga, profesionali GPS įranga, GPS imtuvai, prekyba GPS imtuvais, vienadažniai GPS imtuvai, dvidažniai GPS imtuvai,tridažniai GPS imtuvai, PicPoint, elektroniniai tacheometrai, prekyba elektroniniais tacheometrais, tacheometrai, prekyba tacheometrais, elektroniniai tacheometrai statybininkams, elektroniniai tacheometrai matininkams, elektroniniai tacheometrai inžinieriams, elektroniniai tacheometrai monitoringui, tacheometrai statybininkams, tacheometrai matininkams, tacheometrai inžinieriams, tacheometrai monitoringui, X-Pole, nivelyrai, prekyba nivelyrais, optiniai nivelyrai, prekyba optiniais nivelyrais,skaitmeniniai nivelyrai, prekyba skaitmeniniais nivelyrais, lazeriniai nivelyrai, prekyba lazeriniais nivelyrais, lazeriniai linijiniai nivelyrai, lazeriniai rotaciniai nivelyrai, lazeriniai nivelyrai vamzdynams, echolotų sistemos, sistemos batimetriniams matavimams, echolotų sistemos batimetriniams matavimams, skaneriai, prekyba skaneriais, 3D skaneriai, prekyba 3D skaneriais, 3D lazerinis skaneris,  skaneris topografiniams darbams, 3D skaneris topografiniams darbams, skaneris matavimams, 3D skaneris matavimams, kabelių ieškikliai, prekyba kabelių ieškikliais, atstumų matuokliai, prekyba atstumų matuokliais, lazeriniai atstumų matuokliai, DISTO, grunto tankio matuokliai, sensoriai, prekyba sensoriais, AERO sensoriai, prekyba AERO sensoriais, dronai, prekyba dronais, skraidyklė, prekyba skraidyklėmis, skraidyklės žemės paviršiaus kartografavimui, skraidyklės žemės kartografavimui, skraidyklės kartografavimui, skraidyklės objektų kartografavimui, skraidyklės monitoringui iš oro, matavimo sistema skraidyklėms, 3D matavimo sistema skraidyklėms, prekyba bepilotėmis skraidyklėmis, bepilotės skraidyklės, monitoringo sistemos, prekyba monitoringo sistemomis, aukšto tikslumo monitoringo sistemos, GIS įranga, prekyba GIS įranga, geodezinė įranga, prekyba geodezine įranga, priedai geodeziniai įrangai, aksesuarai geodeziniai įrangai, programinė įranga nuotraukų apdorojimui, programinė įranga 3D modelių kūrimui, programinė įranga duomenų apdorojimui, ECW vaizdų formatas, GeoMoS stebėjimo sistema, programinė įranga duomenų kaupikliams, riboženkliai, prekyba riboženkliais, lauko kompiuteriai, prekyba lauko kompiuteriais, automobilių sekimo sistemos, GNSS referencinio tinklo paslaugos, geodezinės įrangos nuoma, geodezinių prietaisų nuoma, objektų matavimai, objektų matavimo paslauga,
Rodyti daugiau