Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

G. Papečkio estetinės chirurgijos klinika GP KLINIKA

GP klinika - tai nedidelė, jauki ir šiuolaikiška plastinės chirurgijos klinika, kurioje atliekamos visos veido ir kūno operacijos bei procedūros. Veido operacijos: akių vokų opreracija, nosies operacija, skruostų pakėlimas, lūpų putlinimas, smakro ir ausų korekcija, veido ir kaklo patempimas.Kūno operacijos: Krūtinės didinimas, mažinimas ir pakėlimas; plvo plastika; riebalų persodinimas ir nusiurbimas. GP KLINIKA - TAI MŪSŲ PROFESIONALUMAS JŪSŲ KŪNO GROŽIUI,O GROŽIS YRA JŪSŲ PASIRINKIMAS !!!

 • Adresas L. Zamenhofo g. 7, LT-44287, KAUNAS (Išskleisti žemėlapį)
 • Telefonas (37) 224158
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoGintaras Papeckys
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 13
 • Registruota1999.01.15
 • Įm. kodas135285880
 • PVM kodasLT100005707012
 • Darbuotojai 30
Darbo laikas:
 • Pirmadienis: 9:00 - 18:00
 • Antradienis: 9:00 - 18:00
 • Trečiadienis: 9:00 - 18:00
 • Ketvirtadienis: 9:00 - 18:00
 • Penktadienis: 9:00 - 18:00
 • Šeštadienis: Nedirba
 • Sekmadienis: Nedirba
Šiuo metu: Nedirba

Veiklos apibūdinimas

Gyd. Gintaro Papečkio estetinės chirurgijos klinikoje atliekamos visos veido ir kūno plastinės operacijos bei procedūros. 


                        VEIDO OPERACIJOS:


1. 3D MODELIAVIMAS: gali būti naudojamas, siekiant parodyti daugybės skirtingų procedūrų tikėtinus rezultatus. Juo gali būti atliekamas veido kontūravimas, kūno modeliavimas, krūtinės 3D atvaizdavimas. 


2. ANTAKIŲ PAKĖLIMAS: Antakių pakėlimo operacija yra atliekama taikant sedaciją arba bendrąją nejautrą, priklausomai nuo konkrečios kiekvieno paciento situacijos, kuri būna aptariama prieš operaciją kartu su plastikos chirurgu. 


3. AKIŲ VOKŲ OPERACIJA:  Tai yra viena dažniausių ir paprasčiausių atliekamų plastinių operacijų.


PAAKIŲ KOREKCIJA: Priklausomai nuo paciento amžiaus ir problemos esmės, yra parenkami skirtingi būdai paakiams koreguoti.  


4. NOSIES OPERACIJA: Dažniausiai ji atliekama tada, kai pacientas skundžiasi didele nosies kuprele. Nosies mažinimo operacija atliekama, kai pacientas skundžiasi per ilga nosimi. Nosies korekcija atliekama, kai ji yra kumpa, neproporcingai per trumpa, per daug įgaubta į vidų, per daug riesta.


5. SKRUOSTŲ PAKĖLIMAS:  Skruostų pakėlimas padeda sukritusiam veidui atrodyti jaunatviškiau. Taip pat šia procedūra gali būti koreguojami įgimti defektai ar sužalojimai, atsiradę dėl įvairių traumų.


6. LŪPŲ PUTLINIMAS: Lūpų korekcija šiandien yra viena dažniausių procedūrų, kuri atliekama labai įvairaus amžiaus pacientams.


7. SMAKRO KOREKCIJA: Smakro korekcija yra atliekama, pageidaujant keisti jo formą ir dydį.


8. PAGURKLIO OPERACIJA: Pagurklio operacija atliekama taikant vietinę arba bendrąją nejautrą. Pagurklio operacija neretai yra derinama su veido patempimo operacijomis ar procedūromis.


9. AUSŲ KOREKCIJA: Operacijos metu yra koreguojami esami defektai: atlėpusios ausys priglaudžiamos prie galvos, gali būti keičiama jų forma, dydis, įvairios deformacijos.


10. VEIDO PATEMPIMAS: Šios operacijos tikslas toks, kad pacientas atrodytų jaunai pagal savo metus, o jaunystės rezultatas būtų pasiektas natūralia ir estetiška išvaizda. 


11. RIEBALŲ PERSODINIMAS: Tai tokia procedūra, kurios metu iš paciento yra paimami riebalai ir persodinami į kitą kūno vietą, siekiant ją papildyti.


12. MINI INVAZINĖS VEIDO FORMOS KOREKCIJOS:  Tai labai populiarėjanti veido grožio chirurgijos ir estetinės medicinos sritis. Mini invazinė procedūra – tai toks chirurginės intervencijos būdas, kai rezultatas pasiekiamas naudojant labai mažus operacinius pjūvius arba tik nedideles angas odoje.


13. KAKLO PATEMPIMAS: Gali būti atliekamas įvairiais būdais, dažniausiai naudojami: chirurginė kaklo operacija arba patempimas chirurginiai siūlais. 


ILGAMETĖS PATIRTIES SUFORMUOTAS KŪNO GROŽIO SUVOKIMAS LEIDŽIA ĮGYVENDINTI PAČIUS SUDĖTINGIAUSIUS JŪSŲ LŪKESČIUS !!!


 


 

Kita informacija

                        KŪNO OPERACIJOS:


1. KRŪTŲ OPERACIJA: Šiais laikais gali būti atliekamos visos, net ir pačios sudėtingiausios krūtų operacijos.


2. KRŪTŲ DIDINIMAS, MAŽINIMAS IR KRUTINĖS PAKĖLIMAS. 


3. KRŪTŲ ASIMETRIJOS KOREKCIJOS IR ĮTRAUKTŲ SPENELIŲ KOREKCIJOS. 


4. RIEBALŲ NUSIURBIMAS: Tai riebalinio audinio pašalinimas operacijos metu. Taip atliekamos įvairios kūno kontūrų operacijos, padedančios modeliuoti figūrą. Išsiurbtus riebalus galima persodinti į kitą kūno sritį.


5. RIEBALŲ PERSODINIMAS: Tai procedūros, kurių metu riebalai paimami iš vienos kūno srities ir persodinami į kitą.  Dažniausiai atliekamas riebalų persodinimas į veidą, taip pat riebalų persodinimas į krūtinę, sėdmenis.


6. PILVO PLASTIKA: Tai chirurginė operacija, kurios metu pašalinamas odos perteklius pilvo srityje, išsiurbiami riebalai, sutvirtinama raumeninė pilvo siena. 


7. SĖDMENŲ DIDINIMAS: Sėdmenų plastika yra tokia operacija, kurios metu yra formuojama graži, moteriška sėdmenų forma. 


9. GINEKOMASTIJA: Tai pieno liaukų padidėjimas vyrams, kurį sukelia per aukštas moteriškų hormonų kiekis organizme. Ginekomastija yra išsprendžiama problema, kuri yra sutvarkoma chirurginiu būdu. Vyrams ji jau yra įprasta procedūra, atliekama plastikos chirurgų.


10. LYTINIŲ LŪPŲ KOREKCIJA IR PENIO DIDINIMO OPERACIJA.


11. RANDŲ ŠALINIMAS: Gali būti atliekamas įvairiais metodais. Gydytojas, pamatęs paciento randą, patars kokiu būdu geriausia jį koreguoti, ar chirurginiu, ar lazerio procedūromis.


                          ESTETINĖ MEDICINA:


1. RAUKŠLIŲ LYGINIMAS:  Populiariausios priemonės, kuriomis atliekamas raukšlių naikinimas: Raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis; Raukšlių lyginimas hialuronu ar kitais audinių užpildais („fileriais“); Raukšlių lyginimas riebalų persodinimu; Raukšlių šalinimas PRP procedūra; Raukšlių korekcijos, naudojant kamieninių ląstelių persodinimą (SVF injekcijos).


2. VEIDO JAUNINIMO PROCEDŪRA: Audinių užpildų injekcijomis yra atliekamos veido jauninimo procedūros.


3. BOTULINO INJEKCIJOS NUO PRAKAITAVIMO.


4. PRP procedūra: PRP (platelet-rich plasma) arba, kitaip, trombocitais praturtinta plazma, yra naudojama kaip užpildas atgaivinti veidui ir atjauninti odai. PRP procedūra taikoma: Lyginant raukšles; Atkuriant odos stangrumą; Šalinant pigmentines dėmes; Švelninant randų ryškumą; Mažinant išsiplėtusias poras.


5. KAMIENINĖS LĄSTELĖS: Naudojant šiuolaikines technologijas, SVF kamieninės ląstelės yra išskiriamos iš riebalinio audinio ir panaudojamos estetinėje medicinoje, atstatant odos stangrumą.


                             KONSULTACIJOS:


Gydytojas Gintaras Papečkys konsultuoja dėl plastinių veido ir kūno operacijų bei mini invazinių procedūrų. Konsultacijų metu galėsite užduoti gydytojui visus rūpimus klausimus apie operacijų atlikimą, pasiruošimą joms ir tikėtinus rezultatus.


GP KLINIKA - TAI MŪSŲ PROFESIONALUMAS JŪSŲ KŪNO GROŽIUI, O GROŽIS YRA JŪSŲ PASIRINKIMAS !!!

Rodyti žemėlapį
 • G. Papečkio estetinės chirurgijos klinika GP KLINIKA
  L. Zamenhofo g. 7, LT-44287, KAUNAS
  (37) 224158

Produktai

AKIŲ VOKŲ OPERACIJA

AKIŲ VOKŲ OPERACIJA

SKRUOSTŲ PAKĖLIMAS

SKRUOSTŲ PAKĖLIMAS

AUSŲ KOREKCIJA

AUSŲ KOREKCIJA

NOSIES PLASTINĖ OPERACIJA

NOSIES PLASTINĖ OPERACIJA

PILVO PLASTIKA

PILVO PLASTIKA

RIEBALŲ NUSIURBIMAS

RIEBALŲ NUSIURBIMAS

KRŪTINĖS DIDINIMAS

KRŪTINĖS DIDINIMAS

VEIDO JAUNINIMO PROCEDŪRA

VEIDO JAUNINIMO PROCEDŪRA
Darbuotojų skaičius
 • 2019-08-17 darbuotojų sk. 30
 • 2019-08-15 darbuotojų sk. 27
Rodyti daugiau
Sodros skola
 • 2018-08-29 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2018-08-28 turėjo 776.71 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Veiklos sritys