G. Papečkio estetinės chirurgijos klinika GP KLINIKA

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 15
 • Įm. kodas135285880
 • PVM kodasLT100005707012
 • Darbuotojai 28
Darbo laikas
 • 9:00 - 18:00
 • 9:00 - 18:00
 • 9:00 - 18:00
 • 9:00 - 18:00
 • 9:00 - 18:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

GP klinika - tai nedidelė, jauki ir šiuolaikiška plastinės chirurgijos klinika, kurioje atliekamos visos veido ir kūno operacijos bei procedūros. Veido operacijos: akių vokų opreracija, nosies operacija, skruostų pakėlimas, lūpų putlinimas, smakro ir ausų korekcija, veido ir kaklo patempimas.Kūno operacijos: Krūtinės didinimas, mažinimas ir pakėlimas; plvo plastika; riebalų persodinimas ir nusiurbimas. GP KLINIKA - TAI MŪSŲ PROFESIONALUMAS JŪSŲ KŪNO GROŽIUI,O GROŽIS YRA JŪSŲ PASIRINKIMAS !!!

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2020-05-23 darbuotojų sk. 28
 • 2020-05-08 darbuotojų sk. 29
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2019-12-21 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2019-12-18 turėjo 114.74 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2020-06-01 vid. atlyginimas buvo 415.65 Eur
 • 2020-05-01 vid. atlyginimas buvo 357.41 Eur
Rodyti daugiau
2527.55 €
Paskutinio mėnesio (2020-06) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2020-08-09

Veiklos apibūdinimas

Gyd. Gintaro Papečkio estetinės chirurgijos klinikoje atliekamos visos veido ir kūno plastinės operacijos bei procedūros. 


                        VEIDO OPERACIJOS:


1. 3D MODELIAVIMAS: gali būti naudojamas, siekiant parodyti daugybės skirtingų procedūrų tikėtinus rezultatus. Juo gali būti atliekamas veido kontūravimas, kūno modeliavimas, krūtinės 3D atvaizdavimas. 


2. ANTAKIŲ PAKĖLIMAS: Antakių pakėlimo operacija yra atliekama taikant sedaciją arba bendrąją nejautrą, priklausomai nuo konkrečios kiekvieno paciento situacijos, kuri būna aptariama prieš operaciją kartu su plastikos chirurgu. 


3. AKIŲ VOKŲ OPERACIJA:  Tai yra viena dažniausių ir paprasčiausių atliekamų plastinių operacijų.


PAAKIŲ KOREKCIJA: Priklausomai nuo paciento amžiaus ir problemos esmės, yra parenkami skirtingi būdai paakiams koreguoti.  


4. NOSIES OPERACIJA: Dažniausiai ji atliekama tada, kai pacientas skundžiasi didele nosies kuprele. Nosies mažinimo operacija atliekama, kai pacientas skundžiasi per ilga nosimi. Nosies korekcija atliekama, kai ji yra kumpa, neproporcingai per trumpa, per daug įgaubta į vidų, per daug riesta.


5. SKRUOSTŲ PAKĖLIMAS:  Skruostų pakėlimas padeda sukritusiam veidui atrodyti jaunatviškiau. Taip pat šia procedūra gali būti koreguojami įgimti defektai ar sužalojimai, atsiradę dėl įvairių traumų.


6. LŪPŲ PUTLINIMAS: Lūpų korekcija šiandien yra viena dažniausių procedūrų, kuri atliekama labai įvairaus amžiaus pacientams.


7. SMAKRO KOREKCIJA: Smakro korekcija yra atliekama, pageidaujant keisti jo formą ir dydį.


8. PAGURKLIO OPERACIJA: Pagurklio operacija atliekama taikant vietinę arba bendrąją nejautrą. Pagurklio operacija neretai yra derinama su veido patempimo operacijomis ar procedūromis.


9. AUSŲ KOREKCIJA: Operacijos metu yra koreguojami esami defektai: atlėpusios ausys priglaudžiamos prie galvos, gali būti keičiama jų forma, dydis, įvairios deformacijos.


10. VEIDO PATEMPIMAS: Šios operacijos tikslas toks, kad pacientas atrodytų jaunai pagal savo metus, o jaunystės rezultatas būtų pasiektas natūralia ir estetiška išvaizda. 


11. RIEBALŲ PERSODINIMAS: Tai tokia procedūra, kurios metu iš paciento yra paimami riebalai ir persodinami į kitą kūno vietą, siekiant ją papildyti.


12. MINI INVAZINĖS VEIDO FORMOS KOREKCIJOS:  Tai labai populiarėjanti veido grožio chirurgijos ir estetinės medicinos sritis. Mini invazinė procedūra – tai toks chirurginės intervencijos būdas, kai rezultatas pasiekiamas naudojant labai mažus operacinius pjūvius arba tik nedideles angas odoje.


13. KAKLO PATEMPIMAS: Gali būti atliekamas įvairiais būdais, dažniausiai naudojami: chirurginė kaklo operacija arba patempimas chirurginiai siūlais. 


ILGAMETĖS PATIRTIES SUFORMUOTAS KŪNO GROŽIO SUVOKIMAS LEIDŽIA ĮGYVENDINTI PAČIUS SUDĖTINGIAUSIUS JŪSŲ LŪKESČIUS !!!


 


 

Kita informacija

                        KŪNO OPERACIJOS:


1. KRŪTŲ OPERACIJA: Šiais laikais gali būti atliekamos visos, net ir pačios sudėtingiausios krūtų operacijos.


2. KRŪTŲ DIDINIMAS, MAŽINIMAS IR KRUTINĖS PAKĖLIMAS. 


3. KRŪTŲ ASIMETRIJOS KOREKCIJOS IR ĮTRAUKTŲ SPENELIŲ KOREKCIJOS. 


4. RIEBALŲ NUSIURBIMAS: Tai riebalinio audinio pašalinimas operacijos metu. Taip atliekamos įvairios kūno kontūrų operacijos, padedančios modeliuoti figūrą. Išsiurbtus riebalus galima persodinti į kitą kūno sritį.


5. RIEBALŲ PERSODINIMAS: Tai procedūros, kurių metu riebalai paimami iš vienos kūno srities ir persodinami į kitą.  Dažniausiai atliekamas riebalų persodinimas į veidą, taip pat riebalų persodinimas į krūtinę, sėdmenis.


6. PILVO PLASTIKA: Tai chirurginė operacija, kurios metu pašalinamas odos perteklius pilvo srityje, išsiurbiami riebalai, sutvirtinama raumeninė pilvo siena. 


7. SĖDMENŲ DIDINIMAS: Sėdmenų plastika yra tokia operacija, kurios metu yra formuojama graži, moteriška sėdmenų forma. 


9. GINEKOMASTIJA: Tai pieno liaukų padidėjimas vyrams, kurį sukelia per aukštas moteriškų hormonų kiekis organizme. Ginekomastija yra išsprendžiama problema, kuri yra sutvarkoma chirurginiu būdu. Vyrams ji jau yra įprasta procedūra, atliekama plastikos chirurgų.


10. LYTINIŲ LŪPŲ KOREKCIJA IR PENIO DIDINIMO OPERACIJA.


11. RANDŲ ŠALINIMAS: Gali būti atliekamas įvairiais metodais. Gydytojas, pamatęs paciento randą, patars kokiu būdu geriausia jį koreguoti, ar chirurginiu, ar lazerio procedūromis.


                          ESTETINĖ MEDICINA:


1. RAUKŠLIŲ LYGINIMAS:  Populiariausios priemonės, kuriomis atliekamas raukšlių naikinimas: Raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis; Raukšlių lyginimas hialuronu ar kitais audinių užpildais („fileriais“); Raukšlių lyginimas riebalų persodinimu; Raukšlių šalinimas PRP procedūra; Raukšlių korekcijos, naudojant kamieninių ląstelių persodinimą (SVF injekcijos).


2. VEIDO JAUNINIMO PROCEDŪRA: Audinių užpildų injekcijomis yra atliekamos veido jauninimo procedūros.


3. BOTULINO INJEKCIJOS NUO PRAKAITAVIMO.


4. PRP procedūra: PRP (platelet-rich plasma) arba, kitaip, trombocitais praturtinta plazma, yra naudojama kaip užpildas atgaivinti veidui ir atjauninti odai. PRP procedūra taikoma: Lyginant raukšles; Atkuriant odos stangrumą; Šalinant pigmentines dėmes; Švelninant randų ryškumą; Mažinant išsiplėtusias poras.


5. KAMIENINĖS LĄSTELĖS: Naudojant šiuolaikines technologijas, SVF kamieninės ląstelės yra išskiriamos iš riebalinio audinio ir panaudojamos estetinėje medicinoje, atstatant odos stangrumą.


                             KONSULTACIJOS:


Gydytojas Gintaras Papečkys konsultuoja dėl plastinių veido ir kūno operacijų bei mini invazinių procedūrų. Konsultacijų metu galėsite užduoti gydytojui visus rūpimus klausimus apie operacijų atlikimą, pasiruošimą joms ir tikėtinus rezultatus.


GP KLINIKA - TAI MŪSŲ PROFESIONALUMAS JŪSŲ KŪNO GROŽIUI, O GROŽIS YRA JŪSŲ PASIRINKIMAS !!!

Rodyti žemėlapį
 • G. Papečkio estetinės chirurgijos klinika GP KLINIKA
  L. Zamenhofo g. 7, LT-44287, KAUNAS
  (37) 224158
www.jung.lt
www.bronza.eu
www.gpspartneris.lt
www.kaunotarpininkai.lt
www.adordinem.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius

Galerija

Darbuotojai

Gintaras Papečkys
Direktorius

Produktai

AKIŲ VOKŲ OPERACIJA
AKIŲ VOKŲ OPERACIJA

Akių vokų operacija rekomenduojama, kai viršutinio voko oda, susimetusi į raukšlę, uždengia viršutinio voko kraštą, o apatinio voko srityje susidaro „maišeliai”. Akys atrodo pavargusios, piktokos, praradusios žvalumą, jaunatviškumą. Akių vokų korekcija paprastai atliekama vyresniems kaip 35–40 metų asmenims, tačiau kartais tenka operuoti ir jaunesnius žmones, kai dėl vokų anatomijos nukritęs viršutinio voko kraštas akį daro sunkią, mažesnę. Akių vokų plastika atliekama tiek vyrams, tiek moterims. Tai yra viena dažniausių ir paprasčiausių atliekamų plastinių operacijų. Platesnę informaciją, apie akių vokų operacija, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpklinika.lt

Skaityti daugiau
SKRUOSTŲ PAKĖLIMAS
SKRUOSTŲ PAKĖLIMAS

Dailūs ir išraiškingi skruostai yra jaunystės požymis, suteikiantis veidui žavesio ir patrauklumo. Ne veltui, moterys būtent makiažu stengiasi akcentuoti šią veido sritį ir ją pabrėžia skaistalais bei kitomis makiažo priemonėmis. O norintiems ir be makiažo turėti dailius skruostus, yra atliekamas skruostų pakėlimas ar skruostų korekcija. Paprastai, koreguoti šią vietą reikia tada, kai žmogus turi neišraiškingus skruostus ir nori pakeisti jų formą bei dydį. Taip pat šia procedūra gali būti koreguojami įgimti defektai ar sužalojimai, atsiradę dėl įvairių traumų. Skruostų pakėlimas gali būti atliekamas net keliais skirtingais būdais, o kurį iš jų pasirinkti, nuspręsite jūs, pasitaręs su plastikos chirurgu. Šie būdai – tai audinių užpildų injekcijos, skruostų implantai, veido chirurginiai siūlai. Platesnę informaciją apie skruostų pakėlimą galite rasti, apsilankę tinklalapyje: www.gpklinika.lt

Skaityti daugiau
AUSŲ KOREKCIJA
AUSŲ KOREKCIJA

Ausų korekcija – tai gana dažna operacija, atliekama įvairaus amžiaus žmonėms. Dažniausiai yra operuojamos abi ausys, tačiau kai kuriais atvejais atliekama tik vienos ausies korekcija, priklausomai nuo poreikio. Operacijos metu yra koreguojami esami defektai: atlėpusios ausys priglaudžiamos prie galvos, gali būti keičiama jų forma, dydis, įvairios deformacijos. Ausų plastika yra viena populiariausių estetinių operacijų, kuri dažniausiai atliekama vaikams, nors pasitaiko, kad tenka operuoti ir suaugusį žmogų, kuris ilgus metus svarstė, jausdamas diskomfortą dėl ausų formos. Reikia pažymėti, kad gražios, neatlėpusios, simetriškos ausys – labai svarbus elementas veido estetikoje, todėl po operacijos žmogus labai pasikeičia, išgražėja. Ausų korekcija yra efektyvi estetinė operacija, kuri padeda suformuoti veido harmoniją, estetiką bei grožį, todėl pacientai dažniausiai būna labai patenkinti jos rezultatu, džiaugiasi natūraliai atrodančiomis ausimis. Platesnę informaciją, apie ausų korekcija, rasitea apsilankę tinklalapyje: www.gpklinika.lt

Skaityti daugiau
NOSIES PLASTINĖ OPERACIJA
NOSIES PLASTINĖ OPERACIJA

Veidas yra savotiška žmogaus vizitinė kortelė, o nosis – centrinė jo dalis, todėl harmoninga, graži veido išraiška labai priklauso nuo jos formos. Keičiant nosies formą ir dydį galima ne tik padailinti veido proporcijas, bet ir pagerinti kvėpavimą. Nosies operacija (dar vadinama rinoplastika) leidžia pakeisti nosies dydį, profilį, galiuko formą, nosies-lūpos kampą, susiaurinti šnerves, atkurti traumos pažeistą nosį, ištiesinti kaulinę ir kremzlinę pertvaros dalis. Nosies plastinė operacija atliekama žmonėms, kurių veido augimo procesas yra pasibaigęs. Dažniausiai ji atliekama tada, kai pacientas skundžiasi didele nosies kuprele arba, priešingai, turi „priplotą“ nosį. Dažnai atliekama nosies mažinimo operacija, kai pacientas skundžiasi per ilga nosimi. Taip pat nosies korekcija gali būti atliekama, kai ji yra kumpa, tarsi bulvės formos, neproporcingai per trumpa, per daug įgaubta į vidų, per daug riesta. Jeigu reikalingi tik minimalūs pakitimai, dažnai atliekama nosies korekcija be operacijos. Tokiu būdu nosies netobulumai yra koreguojami audinių užpildų injekcijomis. Būtent šiuo būdu dažnai atliekama nosies galiuko korekcija. Platesnę informaciją apie nosise plastinę operaciją, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpklinika.lt

Skaityti daugiau
PILVO PLASTIKA
PILVO PLASTIKA

Pilvo plastika – tai chirurginė operacija, kurios metu pašalinamas odos perteklius pilvo srityje, išsiurbiami riebalai, sutvirtinama raumeninė pilvo siena. Pilvo plastika rekomenduojama tada, kai, ryškiai sumažėjus svoriui, apdrimba oda, po nėštumo oda nesusitraukia, apdrimba bamba, lieka „pasipūtęs” pilvas, arba kai po ginekologinių operacijų užkrinta virš pjūvio esanti oda, kitaip dar vadinama „prijuoste“. Odos užkritimas tampa ne tik estetine problema, bet ir sukelia daug nepatogumų: užkritusioje vietoje šunta oda, atsiranda bėrimai, gali atsirasti odos ligos, dėl kurių sunku vaikščioti, stovėti ar sėdėti. Dažniausiai pilvo plastika atliekama moterims, vyrams ji ne tokia efektyvi ir taikoma tik tam tikrais atvejais. Skiriama pilna ir dalinė pilvo plastika. Kartu su pilvo plastika dažnai būna atliekamas ir riebalų nusiurbimas, o paimti riebalai taip pat gali būti persodinami į kitas kūno vietas, kurias reikia padailinti. Platesnę informaciją apie pilvo plastika rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpklinika.lt

Skaityti daugiau
RIEBALŲ NUSIURBIMAS
RIEBALŲ NUSIURBIMAS

Riebalų nusiurbimas – tai riebalinio audinio pašalinimas operacijos metu. Taip atliekamos įvairios kūno kontūrų operacijos, padedančios modeliuoti figūrą. Išsiurbtus riebalus galima persodinti į kitą kūno sritį. Riebalų nusiurbimas yra procedūra, kurios negalima painioti su svorio mažinimu. Riebalų nusiurbimo metu gali būti pašalinama iki 6 litrų riebalinio audinio. Nutukusiam pacientui tai nedidelis kiekis, tačiau pašalintas iš vienos kūno srities, jis gali ryškiai pakeisti jos kontūrą. Riebalų nusiurbimo kaina gali būti labai skirtinga ir priklauso nuo koreguojamų zonų kiekio ir jų dydžio. Kaina paaiškėja konsultacijos su plastikos chirurgu metu, kai yra pamatoma konkreti jūsų situacija. Pačios populiariausios yra tokios operacijos kaip pilvo riebalų nusiurbimas, sėdmenų, klubų korekcija bei riebalų nusiurbimas nuo šlaunų. Platesnę informaciją apie riebalų nusiurbimą galite rasti apsilnakę tinklalapyje: www.gpklinika.lt

Skaityti daugiau
KRŪTINĖS DIDINIMAS
KRŪTINĖS DIDINIMAS

Krūtų didinimas gali būti atliekamas, naudojant implantus, chirurginius siūlus ar persodinant riebalus. Šiuo metu labiausiai išvystytas ir paplitęs būdas yra krūtų implantai. Jie būna įvairių rūšių, dydžių ir formų ir pacientėms tereikia pasirinkti implantą pagal savo pageidavimus. Krūtų didinimas implantais atliekamas, kai moters krūtys mažos, neišsivysčiusios, suvytusios po maitinimo krūtimi, asimetriškos, kai norima pagerinti figūros balansą, patobulinti savo įvaizdį, padidinti pasitikėjimą savimi. Taip pat krūtų implantai naudojami atstatyti krūtį po mastektomijos, keičiant lytį ir t. t. Implantų dydis ir forma parenkama, atsižvelgiant į pacientės pageidavimus, krūtinės ląstos formą, jos diametrą, pačios krūties pasmukimą. Platesnę informaciją apie krūtinės didinimą, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpklinika.lt

Skaityti daugiau
VEIDO JAUNINIMO PROCEDŪRA
VEIDO JAUNINIMO PROCEDŪRA

Audinių užpildų („filerių“) injekcijomis yra atliekamos veido jauninimo procedūros. Šiuo metu ypač populiaru įvairias veido odos problemas (tūrio trūkumus, raukšles) koreguoti „filerių“ – odos užpildų – injekcijomis. Jų populiarumą lemia gana paprastas naudojimas – injekcijos atliekamos procedūriniame kabinete, nereikia specialaus pasiruošimo, rezultatas matomas iš karto ar po kelių dienų. Tinkamai naudojant užpildus, galima gauti tikrai įspūdingus rezultatus. Platesnę informaciją, apie veido jauninimo procedūras, rasite apsilankę tinklalapyje: www.gpklinika.lt

Skaityti daugiau

Pranešimai spaudai

5 DOVANŲ IDĖJOS KALĖDŲ ŠVENTĖMS!!! DOVANOKITE SAVO ARTIMIESIEMS – GROŽĮ!!!
Paskelbta: 2018-12-11
5 DOVANŲ IDĖJOS KALĖDŲ ŠVENTĖMS!!! DOVANOKITE SAVO ARTIMIESIEMS – GROŽĮ!!!

GP klinika - tai nedidelė, jauki ir šiuolaikiška plastinės chirurgijos klinika, kurioje atliekamos visos veido ir kūno operacijos bei procedūros. Veido operacijos: akių vokų opreracija, nosies operacija, skruostų pakėlimas, lūpų putlinimas, smakro ir ausų korekcija, veido ir kaklo patempimas.Kūno operacijos: Krūtinės didinimas, mažinimas ir pakėlimas; plvo plastika; riebalų persodinimas ir nusiurbimas. GP KLINIKA - TAI MŪSŲ PROFESIONALUMAS JŪSŲ KŪNO GROŽIUI,O GROŽIS YRA JŪSŲ PASIRINKIMAS !!!

Skaityti daugiau

Paieškos žodžiai

plastines chirurgijos klinika, plastines chirurgijos klinika Kaune, plastine chirurgija, plastine chirurgija Kaune, plastikos chirurgas, plastikos chirurgas Kaune, plastines operacijos, plastines operacijos Lietuvoje, plastines operacijos Kaune,grozio klinika, grozio klinika, grozio klinika Kaune, estetines medicinos klinika, estetines medicinos klinika Kaune, medicinos klinika, medicinos klinika Kaune, kosmetines operacijos, kosmetines operacijos Kaune, estetines operacijos, estetines operacijos Kaune, veido operacijos, veido operacijos Kaune, veido konturavimas, kuno modeliavimas, veido konturavimas Kaune, kuno modeliavimas Kaune, krutines 3D atvaizdavimas, antakiu pakelimas, antakiu pakelimas Kaune, antakiu pakelimo operacija, akiu voku operacija, akiu voku operacija Kaune, paakiu korekcija, paakiu korekcija Kaune, nosies operacija, nosies operacija Kaune, nosies mazinimo operacija, nosies korekcija, nosies korekcija Kaune, skruostu pakelimas, skruostu pakelimas Kaune, skruostu pakelimo procedura, lupu putlinimas, lupu putlinimas Kaune, lupi putlinimo procedura, lupu korekcija, lupu korekcija Kaune, smakro korekcija, smakro korekcija Kaune, pagurklio operacija, pagurklio operacija Kaune, ausu korekcija, ausu korekcija Kaune, veido patempimas, veido patempimas Kaune, veido patempimo operacija, riebalu persodinimas, riebalu persodinimas Kaune, riebalu persodinimo procedura, veido formos korekcijos, veido formos korekcijos Kaune, invazines veido korekcijos, veido grožio chirurgija, estetine medicina, veido grožio chirurgija Kaune, estetine medicina Kaune, kaklo patempimas, kaklo patempimas Kaune, chirurgine kaklo operacija, chirurgine kaklo operacija Kaune, kuno operacija, kuno operacijos, kuno operacijos Kaune, krutu operacija, krutu operacija Kaune, sudetingos krutu operacijos, krutu didinimas, krutu didinimas Kaune, krutu mazinimas, krutu mazinimas Kaune, krutines pakelimas, krutines pakelimas Kaune, krutu asimetrijos korekcijos, speneliu korekcijos, kuno konturu operacijos, kuno konturu operacijos Kaune, riebalu persodinimas, riebalu persodinimas Kaune, riebalu persodinimo procedura, riebalu persodinimas i veida, riebalu persodinimas i krutine, riebalu persodinimas i sedmenis, pilvo plastika, riebalu issiurbimas, sedmenu didinimas, sedmenu plastika, sedmenu operacija, sedmenu didinimas Kaune, sedmenu operacija Kaune, ginekomastija, lytiniu lupu korekcija, penio didinimo operacija, randu salinimas, randu salinimas Kaune, chirurginis randu salinimas, lazerinis randu salinimas, rauksliu lyginimas, rauksliu naikinimas, botulino toksino injekcijos, rauksliu lyginimas hialuronu, rauksliu lyginimas riebalu persidinimu, rauksliu salinimas, PRP procedura, PRP procedura Kaune, rauksliu korekcijos, veido jauninimo proceduros, veido jauninimo proceduros Kaune, botulino injekcijos, odos stangrumo atkurimas, pigmentiniu demiu salinimas, randu salinimas, issipletusiu poru mazinimas, plastinio chirurgo konsultacijos, rinoplastika, liposalcija, blefaroplastika, otoplastika, mamoplastika, endoskopinis pakelimas, kamieniniu lasteliu persodinimas i veida,
Rodyti daugiau