Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Stiklo vitrinos

Rasta įmonių: 6
Rodyti žemėlapyje
S. Daukanto g. 2, KLAIPĖDA
8 (672) 84351
www.mailo.lt
"...kai pagalvoji apie stiklą..." - asmeninė konsultacija, matavimas, projektavimas ir montavimas stiklo gaminių: durų, langų, dušo kabinų, stiklo pertvarų, laiptų, stiklo sienelių, veidrodžių, stiklo fasadų...
P. Vileišio g. 18 , 2 korp., VILNIUS
8 (611) 64385
www.pardavykla.lt
Projektuojame, gaminame ir montuojame: berėmes stiklo konstrukcijas, varstomas ir stumdomas stiklo duris, virtuvines stiklo sieneles, dušo kabinas, stiklo vitrinas, 3D antkapius iš stiklo, veidrodžius, stiklo paketus ir t.t... Atliekame įvairių stiklo gaminių montavimo darbus: klijuojame veidrodžius, keičiame sudužusius langų, durų, spintos durelių, staliukų stiklus. Gaminame stiklo paketus. Dirbame visoje Lietuvoje.
Daugėliškio g. 32, VILNIUS
8 (5) 2772697
www.rkg.lt
Dizainas, projektavimas, reklamos gamyba, parodų stendų įrengimas, reklama ant automobilių, verslo dovanos, frezavimas ir graviravimas, neoninių iškabų gamyba, dizaino kūrimas, LED diodinių iškabų gamyba, pilonų gamyba bei įrengimas. Didelio formato bei skaitmeninė spauda. Reklamos projektų derinimas su valstybinėmis institucijomis.
www.alpi.lt
Kęstučio g. 47 /4, VILNIUS
8 (5) 2497755
www.reynaers.com
REYNAERS VILNIUS, UAB – kokybiški ir prestižiniai aliuminio langai-durys-fasadai. Konsultuojame architektus, užsakovus, galutinius vartotojus, padedame rasti optimalų techninį ir kainos sprendimą, projektuojame ir skaičiuojame aliuminio langus, duris ar fasadus. Suteikiame 10-ies metų garantiją savo produkcijai. Turime platų partnerių tinklą, kurie gali pagaminti ir sumontuoti beveik bet kokį Jūsų trokštamą langą, o viziją paversti tikrove.
Užtvankos g. 21, REIVYČIŲ K., REIVYČIŲ SEN., MAŽEIKIŲ R.
8 (698) 72904
www.rspartneriai.lt
UAB ''RS Partneriai'' siūlo platų aliuminių gaminių pasirinkimą: durys, langai, vitrinos, vidaus pertvaros, fasadų stiklinimas, platus slankiojančių sistemų pasirinkimas. Darbus atliks kvalifikuoti darbuotojai ir suteiks garantijas. Teikiame konsultavimo paslaugas projektavimo ir statybos metu.
Chemijos g. 29A, KAUNAS
8 (37) 750941
www.skpstiklas.lt
UAB „SKP stiklas“ – viena didžiausių stiklo paketų gamintojų Baltijos šalyse. Mūsų įmonė, bendradarbiaudama su didžiausiais stiklo gamintojais, gali pasiūlyti įvairaus sudėtingumo stiklo paketus, su įvairiais stiklais: saugiais, šilumą sulaikančiais, saulės energiją atspindinčiais, triukšmą slopinančiais, bei kitais specifiniais stiklais. Taip pat mes galime pagaminti įvairaus sudėtingumo gaminius, struktūrinio stiklinimo sistemoms.
www.agrija.lt
www.gotas.lt
www.galuotas.lt
www.alpi.lt
www.agrija.lt
www.gotas.lt
www.galuotas.lt