Pažymėkite vieną ar kelis miestus
8 - -
Pasirinkti

Naudoti ratlankiai

Spausdinti
Rasta įmonių: 12
Rodyti žemėlapyje
JURTURAS, UAB
GRIKŠTAIČIŲ K., VĖŽAIČIŲ SEN., KLAIPĖDOS R.
(612) 98866
www.jurturas.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Naudotų automobilių dalys, automobilių supirkimas.
MAKSIVIS, UAB
Betygalos g. 12, KAUNAS
(37) 361604
www.mikroautobusucentras.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Prekyba naudotomis mikroautobusų ir lengvųjų automobilių dalimis iš importuotų įvairių markių ne naujų automobilių. Superkame automobilius demontavimui ir utilizavimui. Galite palikti senus akumuliatorius. Betygalos g. 12, Kaunas - mikroautobusų dalys. Piliakalnio g. 22A, Kaunas - lengvųjų automobilių dalys.
AUTODOVA, UAB
Bičiulių g. 15 , Jakų žiedas, BUDRIKŲ K., SENDVARIO SEN., KLAIPĖDOS R.
(698) 36080
www.autodova.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Superkame automobilius ir išrašome transporto priemonės nurašymo pažymą. Automobilius atsivežame į vietą patys. Prekiaujame naudotomis dalimis.
RATOLA, UAB
Vilniaus pl. 8, KLAIPĖDA
(46) 345576
www.padangos.com
Atsiųsti kontaktus SMS
Prekyba visų transporto priemonių padangomis ir ratlankiais, padangų remonto ir restauracijos medžiagomis, taip pat suteikiamos padangų montavimo-balansavimo, remonto, dygliavimo paslaugos. Restauruojame krovininių automobilių padangas - restauraciją atliekame šaltuoju restauravimo būdu, naudodami "KRAIBURG" ir "AVON" įvairių piešinių ir tipų protektorių juostas. Padangų atnaujinimas yra saugus, ekonomiškas ir ekologiškas būdas, suteikiantis naudotom padangom naują gyvenimą.
V. Jokūbausko įmonė
Gaurės g. 2M, TAURAGĖ
(446) 69056
www.virgiodalys.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Prekyba naujomis ir naudotomis automobilių dalimis, padangomis, ratlankiais.
V. Plūko IĮ
Nemuno g. 151A, KLAIPĖDA
(686) 20076
www.plukoautodalys.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Naudotų automobilių dalys, autoremontas, priekabų nuoma, padangų montavimas, automobilių supirkimas
JUDESTA, UAB
Savanorių pr. 174S, VILNIUS
(5) 2388882
www.judesta.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
UAB „Judesta“ buvo įkurta 1998 metais. Ilgametė patirtis įmonei leido suformuoti didžiausia Lietuvoje nauduotų OPEL ir kitų markių automobilų dalių asortimentą. Originalios ir neoriginalios bei pagal užsakymą OPEL automobilių dalys. Didelis autodalių pasirinkimas bei naujai papildomas asortimentas. SUPERKAME AUTOMOBILIUS SU ĮVAIRIAIS GEDIMAIS AR PO AVARIJOS.
ARKMA, UAB
Tilžės g. 48, ŠILUTĖ
(636) 83333
www.padangupasaulis.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Naujos ,naudotos , restauruotos padangos, padangų montavimas, klijavimas, ratų balansavimas, ratlankiai, ratlankių valcavimas, padangų saugojimas, padangų paruošimas naudoti po saugojimo..Balansuojame diskus be centrinės skylės,didiname padangų protektorių,šipuojame padangas žiemai. Įvairios padangos Jums prieinamomis kainomis Šilutėje! Tel. 8 64073333 863683333 8 698 48428
R. Nakrošo individuali veikla
S. Kerbedžio g. 12A , šalia PC IKI, PANEVĖŽYS
(683) 99648
Atsiųsti kontaktus SMS
Naujos, dėvėtos, restauruotos padangos. Nauji, dėvėti ratlankiai. Ratų montavimas, lyginimas, dažymas, virinimas. Pagalba kelyje 24 h.
AUTOBASTIONAS, UAB
KRUCIŲ K., TIRKŠLIŲ SEN., MAŽEIKIŲ R.
(443) 48663
www.visalietuva.lt/autobast
ionas
Atsiųsti kontaktus SMS
AGRIJA, B. Meškauskienės firma
Ozo g. 20, VILNIUS
(680) 75903
www.agrija.lt
Atsiųsti kontaktus SMS Nemokamas skambutis
PADANGOS, ŽIEMINĖS PADANGOS, PREKIAUJAME NAUJOMIS IR VISŲ RŪŠIŲ PADANGOMIS. PADANGU MONTAVIMAS. Agrija- tai puikus servisas JUMS! Padangų, ratlankių, akumuliatorių, tepalų ir atsarginių detalių pardavimas. Visos automobilių serviso paslaugos: ruošimas TA, variklių, sankabų, stabdžių, kondicionierių, žibintų, starterių remontas. Kėbulo darbai, dažymas. Diagnostika ir elektronikos remontas.
AUTOEXPERT LT, UAB
Žalgirio g. 131, VILNIUS
(5) 2779810
www.autoexpert.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Techninė priežiūra ir remontas. Skubus tepalų keitimas. Variklio diagnostika ir remontas. Važiuoklės, stabdžių sistemos remontas. Citroen, Peugeot, Renault, Opel, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, BMW, Jaguar markių automobilių techninė apžiūra ir remontas.