Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Logistika

Rasta įmonių: 1003
Rodyti žemėlapyje
Kirtimų g. 61B, VILNIUS
8 (609) 72777
www.transaulita.lt
Jūrinių ir geležinkelio konteinerių gabenimas kelių transportu Lietuvoje ir Europoje. ADR krovinių gabenimas. Muitinės dokumentų ruošimas (eksporto deklaracijos, TIR Carnet’o forminimas ir kt.), klientų atstovavimas deklaruojant prekes visoms muitinės procedūroms, konsultacijos muitinės procedūrų pasirinkimo ir įforminimo klausimais. Įvarių tipų jūrinių konteinerių pardavimas. Reguliarus distribucijos gabenimas. Platformų jūriniams konteineriams gabenti nuoma.
Dariaus ir Girėno g. 81, VILNIUS
8 (5) 2106106
www.ace.lt
UAB ACE Logistics kartu su kitomis ACE Logistics grupės įmonėmis teikia krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visose Baltijos šalyse. Visą ACE Logistics siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“. Sparčiai tobulėjant transporto ir logistikos paslaugoms, ypač svarbios yra paslaugų tiekėjo žinios ir profesionalumas, nes tik profesionalus tiekėjas gali pasiūlyti patį geriausią krovinių gabenimo, sandėliavimo, išskirstymo būdą.
SAUSIŲ K., LENTVARIO SEN., TRAKŲ R.
8 (5) 2058404
www.alpi.lt
UAB "ALPI Baltika" yra transporto ir logistikos įmonė, kuri priklauso tarptautinei "ALPI" įmonių grupei. Lietuvoje teikiame papildomas paslaugas: sandėliavimas, pakavimas, atstovavimas muitinėje ir t. t.
www.alpi.lt
Meistrų g. 12, VILNIUS
8 (5) 2161061
www.galuotas.lt
UAB „Galuotas“ specializuojasi ekskavatorių, traktorių, komunalinės ir žemės ūkio technikos pasiūlos srityje. Įmonė teikia ir krovinių transportavimo paslaugas. Naudodami savo techniškai tvarkingas transporto priemones, bendrovė veža krovinius iš Lietuvos į Vakarų Europą, Baltarusiją, Baltijos respublikas ir Rusiją. UAB „Galuotas“ siūlo aukščiausią pervežimo kokybę už klientui priimtiną kainą. Įmonėje dirba kompetentingi darbuotojai, didžiausią dėmesį skiriantys kliento poreikiams.
Baltijos pr. 123 -54, KLAIPĖDA
8 (46) 247282
www.excargo.lt
VIsaapimančios tarptautinės logistikos paslaugos.
Švepelių g. 3, KLAIPĖDA
8 (46) 383312
www.transekspedicija.com
Pagrindiniai standartinių krovinių transportavimo maršrutai: Baltijos šalys - Skandinavija - Vokietija. Negabaritinių ir sunkių krovinių: Baltijos šalys, Skandinavija, Vakarų ir Rytų Europa.
www.gruzdziumalunas.lt
S. Daukanto g. 37, KLAIPĖDA
8 (46) 404502
www.bpa.lt
BPA (Baltic Port Agency) – aktyviai besivystanti ir jau spėjusi įgyti klientų pasitikėjimą ekspedicinė įmonė. Kompanija yra Lietuvos Nacionalinės Ekspeditorių Asociacijos (LINEKA) ir Lietuvos Laivybos Maklerių ir Agentų Asociacijos narė, kurios, savo ruožtu, yra Tarptautinių Asociacijų FIATA ir FONASBA narės.
Šilutės pl. 111, KLAIPĖDA
8 (46) 404000
www.goellner-spedition.eu
Smulkių ir dalinių krovinių pervežimas į/iš Vakarų Europos, NVS šalių ir Ukrainos. Krovinių skraidinimas iš Kinijos ir JAV, muitinės tarpininko, sandėliavimo bei kitos logistikos paslaugos.
Sodų g. 10, SKAIDIŠKIŲ K., NEMĖŽIO SEN., VILNIAUS R.
8 (5) 2136644
www.btlogistika.lt
UAB BT Logistika – We know how! - logistikos įmonė turinti 5 metų patirtį logistikos srityje. Kiekvienas esamas ir būsimas įmonės klientas yra mums labai svarbus. Jūsų krovinys nukeliaus greitai ir sutartu laiku. Suteikiame visas logistikos paslaugas Lietuvoje ir užsienio šalyse. Visos muitinės tarpininkavimo paslaugos. Maloniai lauksime Jūsų užklausų, kurias išanalizuos mūsų specialistai ir pateiks geriausius pasiūlymus atitinkančius Jūsų poreikius!
www.corpora.lt
V. A. Graičiūno g. 38, VILNIUS
8 (5) 2602773
www.didneriai.lt
UAB "Didneriai" profesionali ir patyrusi darbuotojų komanda visada padės išspręsti sudėtingiausias problemas ir pasiūlyti optimaliausią logistikos sprendimą Jums.
Ukmergės g. 222, VILNIUS
8 (5) 2797313
www.balticline.lt
Baltic Line – patikimas vežėjas su ilgamete patirtimi tarptautinių ir vietinių pervežimų rinkoje. Per darbo metus sukaupta patirtis padeda profesionaliai dirbti, operatyviai ir kompetentingai spręsti iškilusias problemas. Mūsų darbas pagrįstas griežta kokybės kontrole, todėl galime garantuoti geriausius rezultatus.
Ateities pl. 32B, KAUNAS
8 (37) 391300
www.solotransa.lt
Savivarčiai ir autocisternos biriems kroviniams. Tarptautiniai pervežimai savivarčiais bei autocisternomis. Tai pasiūlymas birių krovinių pervežimui. Galime pervežti iki 70 m3 krovinio.
www.gotas.lt
A. Juozapavičiaus pr. 3B, KAUNAS
8 (37) 302370
www.nordcarrier.lt
Smulkių, dalinių, pilnų krovinių gabenimas automobilių transportu ŠVEDIJOS,NORVEGIJOS, SUOMIJOS ir BALTIJOS šalių kryptimis. Muitinės tarpininkavimas, sandeliavimo paslaugos Kaune. UAB NORDCARRIER BALTIC –Lietuvos Nacionalinės Ekspeditorių Asociacijos LINEKA narys. Mums svarbus kiekvienas užsakymas ir kiekvienas klientas !
Miežių g. 16 -1, VILNIUS
8 (685) 19759
www.vezamejums.lt
Vežame Jums – patikima įmonė Vilniuje, teikianti visas krovinių gabenimo paslaugas. Siūlome Jums kokybiškai ir profesionaliai atliekamą darbą, operatyvų ir malonų aptarnavimą.Vežame dalinius krovinius Lietuvoje ir už Lietuvos ribų. Kviečiame bendradarbiauti logistikos kompanijas!
Mokyklos g. 33, KLAIPĖDA
8 (685) 51705
www.visalietuva.lt/autoroda
Tarptautinis jūrinių konteinerių pervežimas vilkikais. Pagrindinės kryptys: Baltarusija, Rusija ir Pabaltijo šalys. ADR 1 kl. krovinių gabenimas.
Naujoji Uosto g. 8A, KLAIPĖDA
8 (46) 320188
www.cma-cgm.com
CMA CGM įgaliotasis agentas Lietuvoje ir Baltarusijoje. Krovinių pervežimas jūriniais konteineriais.
Veiverių g. 134 -301, KAUNAS
8 (37) 322848
www.rotoma.com
Pakavimo įranga, vakuuminio pakavimo mašinos, gastronominės pjaustyklės, įranga maisto pramonei – prekyba, aptarnavimas. Krovinių gabenimas autotransportu tarptautiniais (į užsienį) maršrutais. Vienkartiniai indai, plastikiniai alaus bokalai, plastikinė pakuotė - didmeninė prekyba.
Kviečių g. 8 -32, ŠIAULIAI
8 (652) 24925
www.alespa.lt
UAB "ALESPA" teikia keleivių, krovinių, siuntinių ir gyvūnų pervežimo, automobilių bei motociklų tralavimo paslaugas. Mūsų šūkis - " Stengiamės nuo durų iki durų! "
Terminalo g. 6, BIRULIŠKIŲ K., KARMĖLAVOS SEN., KAUNO R.
8 (685) 34050
www.lez-terminalas.lt
Lavisos Lez Terminalas - Modernus 6 tūkst. kv m sandėlis, įvairialypės sandėliavimo, logistikos ir trečiosios šalies logistikos paslaugos (3PL), moderni krovimo technika: nauji, ekonomiški greitaeigiai aukštakrūviai BT krautuvai, naudojamos naujausios IT technologijos ir programinė įranga, radijo ryšio terminalai, brūkšniniai kodai naujame Lavisos LEZ terminale užtikrina didelį operacijų tikslumą, veiksmų atsekamumą, greitį bei Jūsų kompanijos produktyvumą.
Taikos pr. 96 -318, KAUNAS
8 (37) 407550
www.tir-service.lt
„Tranzito paslaugų centras“ (TPC) siūlo visas kompleksines logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje – įmonės atstovybės įsikūrusios Norvegijoje bei Uzbekistane. Įmonė teikia muitinės tarpininko, muitinės sandėlių, tranzito, krovinių gabenimo Lietuvoje ir už jos ribų, dalinių krovinių surinkimo ir pristatymo klientams, ekspedijavimo paslaugas, taip pat atlieka vietinį krovinių bei negabaritinių krovinių gabenimą, krovinių sandėliavimą, krovos darbus.
Kirtimų g. 61B, VILNIUS
8 (609) 72777
www.transaulita.lt
Jūrinių ir geležinkelio konteinerių gabenimas kelių transportu Lietuvoje ir Europoje. ADR krovinių gabenimas. Muitinės dokumentų ruošimas (eksporto deklaracijos, TIR Carnet’o forminimas ir kt.), klientų atstovavimas deklaruojant prekes visoms muitinės procedūroms, konsultacijos muitinės procedūrų pasirinkimo ir įforminimo klausimais. Įvarių tipų jūrinių konteinerių pardavimas. Reguliarus distribucijos gabenimas. Platformų jūriniams konteineriams gabenti nuoma.
www.alpi.lt
www.gruzdziumalunas.lt
www.corpora.lt
www.gotas.lt