Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Audito įmonės

Rasta įmonių: 577
Rodyti žemėlapyje
Statybininkų g. 7, KAUNAS
8 (670) 98278
www.joola.lt
Buhalterinės apskaitos paslaugos. Apleistos apskaitos tvarkymas. Konsultacijos mokesčių klausimais. Finansinė analizė ir įvertinimas. Teisinės konsultacijos. Paslaugos visoje Lietuvoje. NEMOKAMAI įsteigsime įmonę, pasirašius metams buhalterinių paslaugų teikimo sutartį, turėsite kokybišką patikimą paslaugą.
Šeškinės g. 6, VILNIUS
8 (5) 2436498
www.addedvalue.lt
Aukštosios apskaitos technologijos. ADDED VALUE padeda sukurti pasitikėjimą tarp investuotojų ir organizacijų. Buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus. Darbo užmokesčio apskaita, finansinių ataskaitų parengimas, vyr. buhalterio funkcijos, mokesčių apskaičiavimas ir konsultacijos, įmonių ir fizinių asmenų atstovavimas mokesčių klausimais, mokesčių susigrąžinimas dirbusiems Airijoje.
S. Žukausko g. 2D, KAUNAS
8 (686) 40011
www.thezis.lt
Audito UAB “Thezis” teikiamos paslaugos: Auditas; Buhalterinė apskaita; ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas; Konsultacijos. Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, įmonės veiklos analizę,įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas.Teikiame konsultacijas: apskaitos,mokesčių ir verslo valdymo apskaitos klausimais. Visos įmonės paslaugos atliekamos įvairaus dydžio įmonėms visoje Lietuvoje.
www.alpi.lt
S. Žukausko g. 16 -3, VILNIUS
8 (698) 15239
www.infoauditas.lt
Auditas, apskaita. Revizoriaus paslaugos. Konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais. Mūsų pagrindinis tikslas- profesionaliai dirbti savo klientams kuriant Jiems pridėtinę vertę ir užtikrinant atliekamų paslaugų kokybę.
Nemuno g. 51, PANEVĖŽYS
8 (45) 429070
www.sabilepactum.lt
Buhalterija. Personalas. Darbų sauga. Vairuotojų darbo ir poilsio laiko apskaita. Statinių priežiūra. Mokymai. UAB, IĮ steigimas. Kavinė, pobūviai, gedulingi pietūs, maitinimas, vietoje gaminama produkcija, gatavos produkcijos pardavimas, vaikų gimtadieniai, karaokė.
Laisvės pr. 77 -204 kab., VILNIUS
8 (672) 18746
MB APSKAITOS DOKUMENTAS atlieka buhalterinės apskaitos tvarkymą juridiniams ir fiziniams asmenims. Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Buhalterinės ataskaitos VMĮ, Sodrai, statistikos departamentui. Konsultacijos, informacija ir praktiniai patarimai buhalterinės apskaitos klausimais. Turto, pajamų bei kitų deklaracijų pildymas ir pateikimas.
www.galuotas.lt
Laisvės al. 99B -2, KAUNAS
8 (37) 220230
Prekyba ir gamyba kanceliarinėmis prekėmis, buhalteriniais blankais, antspaudais, popieriumi. Graviravimas, kopijavimas.
Mindaugo g. 3 -1, VILNIUS
8 (5) 2652212
Prekyba ir gamyba kanceliarinėmis prekėmis, buhalteriniais blankais, antspaudais, popieriumi. Graviravimas, kopijavimas.
Statybininkų g. 7 -205, KAUNAS
8 (687) 57043
Auditas, buhalterinė apskaita, konsultacijos mokesčių klausimais. Verslo planų rengimas, struktūrinių fondų ir PHARE lėšų panaudojimo auditas.
www.ekosfera.lt
Šv. Ignoto g. 5 -252, VILNIUS
8 (611) 35615
www.finansulabirintas.lt
VERSLO KONSULTACIJOS- UAB „Finansų labirintas“ įkurta 2003 metais. Bendrovė konsultuoja įmones ir organizacijas ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.UAB „Finansų labirintas“ bendradarbiavimo principu padeda įmonėms sureguliuoti verslo procesų valdymą.
Gedimino pr. 26, VILNIUS
8 (5) 2611187
www.auditoriubiuras.lt
UAB „Auditorių biuras“ veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmųjų audito įmonių Lietuvoje. Per 15 veiklos metų sugebėjome įgyvendinti iškeltus tikslus, išsiplėsti. Įmonėje dirba patyrę atestuotieji auditoriai ir auditoriaus padėjėjai. Džiaugiamės užsitarnavę klientų, kurie paslaugų atlikimą patiki mums, pasitikėjimą ir lojalumą.
Žemaičių g. 13 -10, VARKALIŲ K., NAUSODŽIO SEN., PLUNGĖS R.
8 (610) 38386
Buhalterinė, finansinė, valdymo apskaita - tvarkome įmonės apskaitą nuo pirminių dokumentų iki mokesčių skaičiavimo ir deklaravimo. Apleistos apskaitos tvarkymas - sutvarkome praėjusių laikotarpių apskaitą - nuo pirminių apskaitos dokumentų iki patikslintų ataskaitų parengimo ir pateikimo atitinkamoms institucijoms bei vadovams. Teikiame konsultacijas mokesčių ir apskaitos vedimo klausimais. Privačių asmenų turto ir pajamų bei kitų deklaracijų pildymas.
www.gotas.lt
Žygimanto Liauksmino g. 3, VILNIUS
8 (5) 2127365
www.audifina.lt
Esame inovatyvi ir perspektyvi įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos, finansinio audito, ES projektų audito, įmonių reorganizavimo, finansinio ir mokestinio įmonių vertinimo prieš jų įsigijimą paslaugas. Konsultuojame klientus apskaitos politikos rengimo, verslo valdymo klausimais, rengiame vadovybines ataskaitas, sudarome biudžetus.
Pušaloto g. 139, PANEVĖŽYS
8 (699) 99913
www.terita.lt
Derybos su VMI. Mokestinių ginčų sprendimas. Mokestinių nepriemokų sumažinimas. Mokestinių baudų sumažinimas. Mokesčių mokėjimo atidėjimas. Mokestinių ginčų sprendimas. Ginčai dėl skolų sumažinimo. Ginčai dėl mokesčių sumažinimo. Įmonės atstovavimas ginčuose. Įmonės atstovavimas VMI. Gynyba mokestiniuose ginčuose, mokestinės konsultacijos, finansinės konsultacijos, konsultacijos dėl mokesčių, konsultacijos dėl baudų, atstovavimas finansiniuose ginčuose.
S. Žukausko g. 26 -39, VILNIUS
8 (685) 08530
www.alpf.lt
Esame pasirengę suteikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas, konsultuoti mokestiniais klausimais, parengti finansines ataskaitas. Mūsų sukauptos žinios ir patirtis gali tapti jūsų verslo garantu, o praktiniai patarimai verslo apskaitos klausimais sutaupys jūsų laiką bei sustiprins vidaus kontrolę. Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, įmonei vadovauja direktorė Liucija Popovič, turinti didesnę nei 20 metų patirtį apskaitos ir audito srityse. Tel. (5) 2788546.
Laisvės al. 59, KAUNAS
8 (681) 25711
www.apskaitajums.lt
Buhalterinės apskaitos kursai Kaune ir Vilniuje.
Šv. Gertrūdos g. 8 -3, KAUNAS
8 (37) 260659
www.acredo.lt
Mūsų credo: teikti profesionalias, laiku atliekamas paslaugas ir konsultacijas, teikti pasiūlymus, optimizuojant klientų veiklą, būti patikimu vedliu per mokesčių labirintus.
Gabijos g. 81 -2, VILNIUS
8 (682) 66861
www.apskaitosrumai.lt
UAB „Apskaitos rūmai“ teikia buhalterinės apskaitos, audito paslaugas ir mokesčių konsultacijas. Įmonė Įsipareigoja, kad paslaugos bus atliekamos profesionaliai, sąžiningai, laikantis konfidencialumo, buhalterinės etikos ir atsakomybės principų. Visos formos ir ataskaitos teikiamos elektroniniu būdu. Buhalterinės paslaugos: Finansinės atskaitomybės auditas; Teisinės paslaugos: Konsultacijų teikimas mokestinės pakraipos klausimais.
K. Kalinausko g. 11 -10, VILNIUS
8 (5) 2107193
www.aktualijos.lt
Savaitraštis ,,Apskaitos, audito ir mokesčių aktualijos“ – tai laikraštis įmonės vadovui, buhalteriui, finansų specialistui, auditoriui, individualia veikla besiverčiančiam asmeniui, - kiekvienam, kam rūpi pinigų judėjimas. Jau 17 metų 4 kartus per mėnesį: konsultacijos mokesčių klausimais, patarimai buhalteriams, darbo teisė, norminiai aktai, dokumentacijos tvarkymas ir finansininkų laisvalaikis. Jums rašo tie, kurie žino, kaip uždirbti, apskaityti ir investuoti pinigus.
Tiekėjų g. 19A, KRETINGA
8 (656) 61130
www.apskaitininkas.lt
Pilnai tvarkome įmonių buhalterinę apskaitą. Dirbame tiek kliento programine įrangą tiek savo. Tvarkome apleistą buhalteriją. Užpildome deklaracijas už praėjusius laikotarpius VMI ir VSDF.Pildome gyventojams pajamų deklaracijas. Diegiame ir konsultuojame programinės įrangos „LengaSkaita“ ir „PersonaloSkaita“ klausimais.

Papildomai ieškokite:


imoniu auditas
www.alpi.lt
www.galuotas.lt
www.ekosfera.lt
www.gotas.lt