Pažymėkite vieną ar kelis miestus
8 - -
Pasirinkti
www.denticija.lt

Atliekų tvarkymas

Spausdinti
Rasta įmonių: 77
Rodyti žemėlapyje
ŠVAROS MISIJA, UAB
Sasnavos g. 68, MARIJAMPOLĖ
(652) 55252
www.svarosmisija.lt
Atsiųsti kontaktus SMS Nemokamas skambutis
Vidaus patalpų valymas, lauko teritorijos priežiūra. Įmonės veikla apima transporto priemonių valymo ir patalpų, pastatų ar kitų objektų valymo bei priežiūros paslaugas. Kasdieninis patalpų valymas, periodinis patalpų valymas. Aplinkos valymas. Automobilių švaros centras.
M. Čegio įmonė
Vaidoto g. 42C, ŠIAULIAI
(689) 61135
www.geomina.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
SPECIALUS AUTOTRANSPORTAS, UAB
Šilutės pl. 2 -414, 4 a., KLAIPĖDA
(46) 383473
www.specauto.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Didžiausia atliekų išvežimo bei tvarkymo įmonė Klaipėdoje išskirtinį dėmesį skiria paslaugų kokybei, optimaliai kainai ir klientų poreikių tenkinimui, įdiegtos valdymo sistemos ISO9001 ir ISO14001.
SPECIALIZUOTAS TRANSPORTAS, AB
Pramonės g. 8, ŠIAULIAI
(41) 552592
www.abst.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Telefonas (41) 552625. Telefonas (41) 552550. Buitinių ir komunalinių atliekų tvarkymas
APLINKOS VADYBOS IR AUDITO INSTITUTAS, VšĮ
Kalvarijų g. 149, VILNIUS
(5) 2639398
www.avai.lt
Atsiųsti kontaktus SMS Nemokamas skambutis
Aplinkosaugos tyrimai, konsultacijos ir rekomendacijų parengimas. Įmonių aplinkosauginės veiklos įvertinimas (auditas). Aplinkosauginių technologijų ir įrangos parinkimas. Probiotinių preparatų tiekimas, naudojimo technologijų parengimas. Atliekų, įskaitant pavojingas, tvarkymas, biotechnologiniai produktai: žemės ūkiui, atliekų tvarkymui, nuotekų ir dumblų tvarkymui, vandens telkinių valymui, kvapų šalinimui ir prevencijai, dirvožemio kokybės gerinimui.
JŪSŲ KIEMAS, UAB
Nidos g. 32, PANEVĖŽYS
(657) 68044
www.jusukiemas.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Klojame trinkeles, įrengiame drenažą, tveriame tvoras. Atliekame apželdinimo, aplinkotvarkos darbus. Nuomuojame statybinę techniką: konteinerius, mini krautuvą, ekskavatorių, savivartę mašiną.
KLAIPĖDOS MIESTO TVARKA, UAB
Tilžės g. 133, KLAIPĖDA
(46) 300511
www.klaipedosmiestotvarka.l
t
Atsiųsti kontaktus SMS
UAB KLAIPĖDOS MIESTO TVARKA - tai aukšta kokybė, konkurencinga kaina, operatyvus aptarnavimas, pastovus įrangos atnaujinimas ir bendradarbiavimas.
ADMERA, UAB
GRIKIENIŲ K., SUDERVĖS SEN., VILNIAUS R.
(698) 09304
Atsiųsti kontaktus SMS Nemokamas skambutis
Superkame naudotus automobilius, išduodame utilizavimo pažymas. Prekiaujame naudotomis automobilių detalėmis. Superkame juodo ir spalvoto metalo lauža!!!!
IZOLA, UAB
Elektrinės g. 21A, ELEKTRĖNAI
(528) 59547
www.izolalietuva.eu
Atsiųsti kontaktus SMS
Energetinių katilų ugniai atsparaus mūro montavimas ir remontas. Metalo konstrukcijų, rezervuarų antikoroziniai padengimai. Techninės šilumos izoliacijos įrengimas. Pastatų apšiltinimas. Pavojingų atliekų surinkimas ir tvarkymas.
PASLAUGOS TAU, UAB
JUODEIKIŲ K., ŽIDIKŲ SEN., MAŽEIKIŲ R.
(443) 92075
www.paslaugostau.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Patikėkite visus darbus mums ir išvis užmiršite, kad jie egzistuoja.
IMRENA, UAB
Kareivių g. 6 -408, VILNIUS
(5) 2052528
www.imrena.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
UAB IMRENA įsteigta 2009 m. tiekti švaros ir higienos prekes visoje Lietuvoje. Taip pat bendrovė dar vykdo veiklą - šalutinių gyvūninių produktų surinkimą visoje Lietuvoje. Bendrovėje dirba patyrę darbuotojai, kurie visada pasiryžę patarti bei padėti pasirinkti geriausia produktą ir paslaugą. Galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. UAB IMRENA ieškodama naujų tiekėjų ir klientų, nuolat plečia savo komercinę veiklą, aktyviai dalyvauja gamintojų mokymuose.
PRANMETAL, UAB
Artojų g. 3A, ALYTUS
(610) 41786
Atsiųsti kontaktus SMS
Juodojo ir spalvotojo metalo laužo supirkimas Alytaus regione: Alytaus, Prienų, Varėnos, Lazdijų rajonuose. Atvykstame, paimame savo transportu pagal susitarimą. Superkame ir akumuliatorius. Atsiskaitome grynais ir pavedimu. Mob. tel (699) 98006
ŠVARINTA, UAB
V. Bielskio g. 26, ŠIAULIAI
(41) 421808
www.svarinta.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Mob. tel.: (656) 13406; (656) 41509.Buitinių, gamybinių atliekų išvežimas konteineriais, maišais, antrinių žaliavų surinkimas ir rūšiavimas, didžiųjų buities atliekų surinkimas ir tvarkymas, pastatų griovimo ir ardymo paslaugos, statybinio ir griovimo laužo išvežimas, statybinio ir griovimo laužo smulkinimas ir perdirbimas, prekyba perdirbto statybinio ir griovimo laužo skalda, sausas cheminis rūbų valymas, lyginimas, smulkus gaminių taisymas, kilimų valymas
SPECTRANSPORT, UAB
Žiūrų g. 35A, VILNIUS
(685) 06777
www.spectransport.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Spec. transporto paslaugos, pardavimas, nuoma. Karjerų produkcija.
SAUDUVA, UAB
GERGŽDELIŲ K., KURŠĖNŲ KAIMIŠKOJI SEN., ŠIAULIŲ R.
(41) 540040
www.sauduva.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Gaminame viską, kas susiję su gofro kartonu. Superkame antrines žaliavas (popierių, plastiką ir stiklą), jas rūšiuojame bei pateikiame perdirbėjui. Visus pakavimo rūpesčius nedvejodami patikėkite mums!
TRACTOR SALES, R. Gasiūno agroserviso įmonė
PAVIEŠEČIŲ K., NAUJAMIESČIO SEN., PANEVĖŽIO R.
(698) 05909
www.tractorsales.eu
Atsiųsti kontaktus SMS
R. Gasiūno agroserviso įmonė „Tractor Sales“ specializuojasi žemės ūkio technikos bei naudotų originalių atsarginių dalių prekybos srityje. Įmonė siūlo itin patrauklų kainos ir kokybės santykį, didžiausią dėmesį skiria maksimaliam klientų lūkesčių ir poreikių įgyvendinimui. Įmonė teikia profesionalias agroserviso paslaugas, siūlo didelę darbinę patirtį turinčių darbuotojų konsultacijas. Siekdama tobulėti, įmonė nuolatos plečia savo veiklą ir ieško naujų verslo partnerių.
RB BALTIC, UAB
Žygio g. 92, VILNIUS
(5) 2670929
www.rbbaltic.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Savo verslui ar namų ūkiui pas mus rasite konteinerius buitinėms, bioskaidžioms, antrinėms žaliavoms ir kompostui, požeminius ir pusiau požeminius konteinerius, įvairaus tipo ir paskirties presus, presuojančius konteinerius, rūšiavimo linijas, komposto vartytuvus ir būgninius sijotuvus, medienos, biomasės ir plastmasių smulkintuvus, plastmasių plovimo linijas bei kt.
ATLIEKŲ TVARKYMO TARNYBA, UAB
Laisvės pr. 80B, VILNIUS
(5) 2332968
www.att.lt
Atsiųsti kontaktus SMS
Įmonė teikia komunalines paslaugas. Šiukšlių išvežimas, statybinių atliekų, padangų bei gumos atliekų išvežimas.
ALVIMETA, UAB
2, SASNAUKOS K., ZARASŲ SEN., ZARASŲ R.
(620) 76360
www.visalietuva.lt/alvimeta
Atsiųsti kontaktus SMS
Įmonės ALVIMETA vykdoma veikla: metalo supirkimas ir metalo perdirbimas, juodasis, spalvotas metalas. Naudotų, daužtų automobilių supirkimas utilizavimui, akumuliatorių supirkimas. Paėmimas savu transportu. Zarasuose yra supirkimo aikštelė. Superka metalo lauža, naudotus automobilius. Išduoda pažymas automobilių utilizavimui.
BANDIT EAST, UAB
P. Lukšio g. 7, VILNIUS
(655) 41424
www.banditeast.com
Atsiųsti kontaktus SMS Nemokamas skambutis
Prekyba miško technika. Medienos atliekų perdirbimo bei biokuro gamybos technika.