Klientams

NAUJASIS LIMAS, UAB

Gėlių ir daržovių sėklos mėgėjams bei profesionalams iš 10 Europos šalių. Gėlių sėklos balkonams. Retų augalų, kambarinių gėlių, kaktusų sėklos. Plastikinė ir kartoninė tara, pakuotės medžiagos.
AdresasTaikos pr. 92-617, LT-51180, KAUNAS
Telefonas 8 (37) 312576
El. paštas limas2000@mail.ru
 
Registruota 1992-07-01
Įmonės kodas 133372482
PVM kodas 333724811
Darbuotojų 3 - 4
Apyvarta 200 001-300 000
 
Įmonės įvertinimas
5/5
Balsavo: 3
Kreditingumas
Veiklos apibūdinimas
Gėlių ir daržovių sėklos mėgėjams bei profesionalams iš 10 Europos šalių. Gėlių sėklos balkonams. Retų augalų, kambarinių gėlių, kaktusų sėklos. Sėklos vejoms: universali dekoratyvinė, prestižinė, sportinė, golfinė, pavėsiui, vejų atstatymui, pakelės (nereikli), lėtai auganti žemaūgė, kapams, balti dobiliukai vejai.
Durpinės tabletės gėlių ir daržovių daigams, sodinukams įsišaknyti, kokoso plaušo plytos.
Žemės substratai, trąšos ir augalų apsaugos priemonės.
Svyrančių ir kitų balkoninių gėlių daigai. Sezoninių gėlių svogūnėliai.
Advento ir gedulingi vainikai, žvakės.
Tara ir pakuotė
Popierinės ir plastikinės pakuotės tortams, šakočiams, sausainiams, picoms. Dėžės iš gofrakartono. Yra galimybė popierines pakuotes gaminti su spauda. Blankų, proginių saldainių pakavimų spausdinimas. Archyviniai segtuvai bei dėžės buhalterinėms byloms. Polistireninės ir polipropileninės pakuotės salotoms, žuviai, uogoms, medui, šašlykams, konditerijos ir kulinarijos gaminiams, uogų ir daržovių šaldymui, karštam ir šaltam maistui išsinešti, desertams. Maistiniai kibirėliai. Plastikiniai indai ir kibirai (nuo 115 ml iki 20 l), kanistrai (nuo 1 iki 30 litrų) automobiliniams ir kt. dažams, statybinėms medžiagoms, sliekams ir žuvų masalui, parfumerijos bei medicinos gaminiams.
Vienkartiniai indai: lėkštės, dubenėliai, šakutės, peiliai, šaukštai, maišyklės, šaukšteliai, stiklinės, bokalai, puodeliai ir kt. HDPE maišeliai su rankena ir be rankenos, maišai šiukšlėms, špagatas.
Natūralūs maistiniai dažai.
Puspergamentis ir gaminiai iš jo: servetėlės tortams, gofruotosios formelės pyragaičiams ir keksams, formatai sausainiams ir kt. Vyniojamasis popierius ir kraft-popierius ritiniais bei lapais. Vienkartinis ir daugkartinis popierius kepimui. Karpytos popierinės servetėlės. Padėkliukai iš kartono ir gofrakartono tortams ir šakočiams.
Natūralus ir sintetinis maistinis celofanas.
The company "Naujasis Limas" has been successfully working since 1992. Our principal directions of activities are sales of seeds of vegetables and flowers, rare (uncommon) cultures and disposal plastic and paper packings for confectionary.
Address: Taikos. pr. 92, Kaunas, Lithuania, 51180, tel./fax +370 (37) 312576


Darbo laikas:

Darbo dienomis 09:00-16:30
Prekių ženklai
SĖKLELĖ, LIMAS.
Kita informacija
UAB "Naujasis Limas" (Lietuvos maisto instituto įmonė "Limas"), įsteigta 1992 m. liepos 1 d. Nuo to laiko sėkmingai dirba vienkartinių maistinių pakuočių bei daržovių ir gėlių sėklų prekyboje. Įmonė dalyvauja respublikinėse bei regioninėse mugėse ir parodose. Yra paruošusi keletą respublikinių standartų.
Buveinės adresas: Kaunas, Taikos pr. 92-617, 618, 114 kamb., tel./ faksas (8-37) 312576, tel. 8 686 36258
Parduotuvė "Sėklelė" Saulėtekio turguje Kaune, Krėvės g. 95A, tel. 8 685 11675
Darbo laikas pagrindinėje būstinėje: pirmadienį-penktadienį 9-16.30 val.
Parduotuvė "Sėklelė" dirba antradienį-penktadienį 9-17 val., šeštadienį 9-15 val.
Filialai
SĖKLELĖ, parduotuvė
V. Krėvės pr. 95A, LT-50369, KAUNAS 8 (685) 11675

NAUJASIS LIMAS, UAB veiklos sritys

Sėklos
Tara, pakuotė, įrenginiai

Žemėlapis


Paieškos žodžiai
Sėklos, daržovių sėklos, gėlių sėklos, vejų sėklos, balkoninės gėlės, daigai, augalai, sėklos profesionalams, reti augalai, tara, mėlyni pomidorai, mėlynas pomidoras, pakuotė, plastikinė pakuotė, popierinė pakuotė, vienkartinė pakuotė, indeliai medui, vyniojamasis popierius, cukriniai, vafliniai papuošiamai, gofruotosios formelės pyragaičiams ir keksams, kepimui, pakavimui, padėklai po tortu, smeigtukai picai, dėžės silkei, stačiakampiai kibirai, konteineriai, kanistros, graduoti buteliai, konditeriniai maišai, auksiniai padėklai, auksinės lėkštės, spalvotos karpytos servetėlės, karpyti padėklai, popierinės formos keksams, kepiniams, spalvotos formelės, krepšeliai, baltos formelės, puspergamentis, celofanas, vyniojamasis popierius, kraft-popierius rulonais, lapais, sviestinis popierius, dėžutės tortams, dėžutės šakočiams, dėžutės sausainiams, pakuotės iš kartono ir gofrakartono, vienkartiniai indai, servetėlės, kibirai, maistiniai dažai dažikliai, popierinės ir plastikinės pakuotės tortams, šakočiams, sausainiams, salotoms, medui, konditerijos ir kulinarijos gaminiams, uogų ir daržovių šaldymui, karštam ir šaltam maistui išsinešti, plastikiniai indai ir kibirai (nuo 115 ml iki 30 l) automobiliniams dažams, parfumerijos bei medicinos gaminiams. maisto produktams, Sėklelė, Limas, lipija, lippia dulcis, stevija, stevia rubaudiana, seeds, vegetable seeds, flower seeds, seeds of rare plants, young plants, samen, blumensamen, pflanzen,
gemuhsse, Balvita, синие помидоры,